حواشی ملک‌مطیعی؛ جوان: طعمه ضدانقلاب شد، ج. اسلامی: فاسد بود، کیهان: بازیگر اتوبوسی بود
۷۲۳۷۵۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
۱۳۲۲۶ 
شکل خبررسانی وسیع روزنامه ها و رسانه ها درباره مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی واکنش منفی سه روزنامه را در پی داشته است، کیهان و جوان با نگاهی مشابه و با سیاسی کاری دانستن مساله پوشش خبر ملک مطیعی از روزنامه های اصلاح طلب انتقاد کرده اند و جمهوری اسلامی هم از دریچه ای دیگر این تشییع جنازه را نقد کرده است.

برترین ها: شکل خبررسانی وسیع روزنامه ها و رسانه ها درباره مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی واکنش منفی سه روزنامه را در پی داشته است، کیهان و جوان با نگاهی مشابه و با سیاسی کاری دانستن مساله پوشش خبر ملک مطیعی از روزنامه های اصلاح طلب انتقاد کرده اند و جمهوری اسلامی هم از دریچه ای دیگر این تشییع جنازه را نقد کرده است.

اعتراض «کیهان» به پوشش وسیعِ خبرِ فوت ملک‌مطیعی

کیهان: با اسم ملک مطیعی، سر مردم کلاه گذاشته اند

 آیا واقعا به آن صورتی که ذکر کرده‌اند او « امیرکبیر سینمای ایران » بود یا سطح نازل فیلم‌هایی که در آن ایفای نقش کرده بود به قول برخی تحلیل‌گران این روزهای سینما بازی‌های او را در سطح فیلم‌های اتوبوسی قرار می‌دهد.

نکته قابل تأمل آن است که مسببان ممنوع‌ از کار شدن این بازیگر، امروز در رثایش مرثیه‌سرایی کرده و به این و آن فحاشی می‌کنند که چرا قدرش را ندانستید و با او بد تا کردید! این روزها مدعیان اصلاحات نمی‌دانند دست به دامان که شوند و چگونه جنازه برجام را از قبرستان به شهر بازگردانند، شاید فوت یک هنرپیشه قدیمی بتواند این رسالت را برای زنجیره‌ای‌ها انجام دهد. نیت اصلی نیز جز گذاشتن کلاه مخملی بر روی مشکلات مردم نیست، مشکلاتی که اقتصاد بیمار کشور که حاصل برجام زدگی و دل بستن به دستان خارجی‌ها است نشانه گویای آن است.»

جوان: بی آزار بود اما طعمه ضد انقلاب شد

 چند ماه پيش از مرگ ملك مطيعي دو برنامه پربيننده تلوزيوني از او دعوت كردند. مهران مديري و آرش ظلي‌پور با حضور او برنامه هايشان را ضبط كردند ولي درست در دقيقه 90 و زماني كه مردم منتظر تماشاي اين برنامه‌ها بودند هيچ كدام از برنامه‌ها روي آنتن نرفت. رسانه‌هاي معاند خارجي و جناحي و دشمن در فضاي مجازي اين مسئله را بهانه خوبي براي تسويه حساب با نظام قرار دادند. ديروز در جريان تشييع جنازه مرحوم ملك مطيعي عده‌اي بابت همان ماجرا عليه صداوسيما شعار مي‌دادند. در واقع صداوسيما چندماه پيش از مرگ ملك مطيعي هزينه‌اي را پرداخت كرد كه اساساً بايد ديگران پرداخت مي‌كردند و عجيب بود كه به راحتي زير بار آن رفت؛ يك گل به خودي تمام عيار.

واقعيت ماجرا اين است كه مرحوم فردين و ناصر ملك مطيعي آدم‌هاي بي‌آزاري بودند. مردم هم آنها را دوست داشتند. مي‌شد سلوك با آنها را طوري مديريت كرد كه به طور كامل راه سوء استفاده دشمنان و ضدانقلاب را سد كرد.

روزنامه جمهوری اسلامی: فاسد بود

وقتی یک بازیگر فاسد دوران طاغوت می‌میرد، همین که مانعی برای تشییع جنازه و برگزاری مراسم معمول برای او وجود ندارد، به معنای رعایت حقوق شهروندی است، اما اینکه عده‌ای برای مطرح کردن او به عنوان یک هنرمند تلاش کنند، ظلم به فرهنگ و هنر جامعه است.

 حالا همفکرانش به جای اینکه از مسئولین به خاطر آزاد گذاشتنشان برای تشییع و برگزاری مراسم تشکر کنند، نباید احساس طلبکاری نمایند و درصدد بازسازی لشکر شکست خورده فرهنگ و هنر طاغوت برآیند.

از عده‌ای بازیگر بی‌اعتنا به ارزش‌ها و اصول و دور از فرهنگ و هنر واقعی، انتظاری غیر از تجلیل از یک بازیگر فاسد طاغوتی نیست ولی از رسانه ملی که از بیت المال تغذیه می‌کند و روزنامه‌هائی که از پستان پر شیر دستگاه‌های حکومتی تغذیه می‌شوند به ویژه از ارگان رسمی دولت توقع این نیست که با عناصر آلوده‌ای که می‌خواهند فرهنگ و هنر فاسد دوران طاغوت را بر گردانند و ذائقه جامعه را تغییر دهند و ارزش‌های دینی و اخلاقی را به فراموشی بسپارند همنوا شوند و چنین عناصر فاسدی را به عنوان الگوی هنری مطرح نمایند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 96
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1397/03/07
كيهان يعنى برو بميير
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
فقط کیهان ؟؟؟؟؟؟
سابرین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
احسسمت به کیهان
هم وطن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
سابرین اول برو نهضت سوادآموزی بعد بیا نظر بده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
روزنامه فوق چرا به فساد گسترده و تبعیض و ثروت های بادآورده و پدیده آقازادگی و سونامی طلاق، اعتیاد ، فقر نمی پردازند؟؟؟؟؟
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
مابین دریای خزر و خلیج فارسی کشوری وجود دارد با مردمانی بسیار جو گیر و دمدمی مزاج
به راحتی زنده باد مرده باد می گویند
مردمانی مرده پرست
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/03/07
به زودی مردم خدمت شما میرسند جناب کیهان. بترس از آن روز
پاسخ ها
حسن روحانی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
مردم اول بیان خدمت ما بعد برن به کیهان برسن
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/03/07
خسته نمیشی به ادم زنده حمله میکنی وبه ادم مرده هم اینو میگ یفقط خودت خوبی دیگه درعزا که حرف معیشت نباید به میان بیاد بخ موقعش معیشتم اشاره میشود
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/03/07
اینهمه کینه ونفرت از همه وهمه !
مشکل روان پریشیکیهان ازکجانشات گرفته؟
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/03/07
مرد فاسد!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
در دهه هفتاد ما براحتی فیلمهای امریکایی و هندی رو نگاه می کردیم اما همین نوبت فیلمفارسی می رسید مادر و پدرمون رنگشون می پرید و بال بال می زدند تا ما تصویری از این به اصلطلاح فیلمها نبینیم
United States
11:57 - 1397/03/07
همیشه کیهان حرف خودش را میزدند
ملت هم حرف خودش را
قضاوت با کی است ملت یا کیهانیها
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/03/07
شرم بر شما که برای پاچه خواری هر اراجیف رو تیتر میزنین تو روزنامه هاتون
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1397/03/07
شما هم روزنامه ی زرد و در پیت بودید و هستید و خواهید بوووووووووووووووووووووووووووووووووود ......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
ننگ برکیهان شرم بر کیهان که همش دروغ وبیان می کنه به هیچ اصولی هم پایبند نیست
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1397/03/07
آفرین! فقط دنبال سوژه ان تا با نظام در بیفتن!!! اونوقت خودشون با نون این نظام گنده میشن!!!
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/03/07
روزنامه کیهان که فقط بد رد شیشه پاک کردن وتوالت پاک کردن میخوره
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1397/03/07
روزنامه جمهوری اسلامی خوبه فاسدین الان و بگه آقایون و آقازاده هاشون که تا خرخره تو فساد غرق شدن
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1397/03/07
روزنامه جمهوری اسلامی و کیهان از پستان پرشیر تغذیه نمیکنند مگه
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1397/03/07
من يه پيشنهاد دارم بريد شهادت عباسعلي فتاحي رو بخونيد كسي كه در سال شصت شش زبون دنيا مسلط بود تك فرزند رتبه برتر دانشگاه تو عمليات فتح المبين دست عراقي ها افتاد زنده زنده سرش رو بريدن ولي عمليات رو لو نداد...اونا اسطوره هستن نه يه مشت بازيگري كه با پول مردم خوش ميگذرونن...بسه جهل بسه...كدوم هنر مند ؟ هنرمند كسيه كه عزتمند بود نه ذليل نه عياش..كجا داريم ميريم؟ملك مطيعي و وثوقي به نظر من هيچچي نيستن جز يه بازيگر كه شرايط براشون فراهم شد و شدن ستاره سينما و امثال پدر من يه معلم نمونه هستن و بعد از سي سال تربيت دادن آموز و خاك تخته سياه خوردن الان 1300 بازنشستگي ميگيره با عروس و داماد الان هم نگهبان واي ميسه به قرآن اين دردا رو آدم به كي بگه !؟به مهناز افشار؟به پرويز پرستويي؟بسه خجالت بكشيد.برترين منتشر كن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
مشکل شماجای دیگری بایدبررسی شود!!
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
منم با شما موافقم این هنرپیشه هایی مثل پرستویی و اقشار و ووثوقی آب تو آسیاب دشمن می ریزند چرا چون منفعتشون ولی امثال ما ها چی این همه ضحمت میکشیم هشتون گرو نهمون
علی کریمی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
حرفات تناقض دارد،حرفات سنجیده نیست از بحث هنر میپری به حقوق کم بازنشسته ها،به گچ خوردن معلم،درموردظلم به معلم وگچ خوردن و... کاملاً درست گفتی.اما کسی که جزء مدیریت کشور شد باید نگاهش بزرگ باشد.خوب بذاریه چیزایی هم ازمن بشنوی،الان چقدرازمردمان مادچارافسردگی هستند؟!وچرا؟ فیلم‌های پرویز صیاد بنظر تویی ارزشند،بعدازچهل پنجاه سال هنوز هم احساس تازگی بهت میدن،شادت می کنند،قبول نداری؟!باشه سراغ جامعه برو،چرا اجازه کار به صیادندادند؟هنرپیشه یعنی چی؟کارش چیه؟وظیفه اش چیه؟مگر در نقش دیگر رفتن نیست،خوب توبالاتر ازبهروز وثوقی سراغ داری.اونم فاسده،اصلا آدم رویایی وایده ال تو کجا پیداش میشه؟! خلاصه شاعر بزرگ شیرکو بیکس میگوید،برسکوی جلادان کبوتر هنرنمی نشیند وبرکرسی سلاطین دادوری نخواهد نشست.
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/03/07
شما اینقدر ماهرانه نقد وبرسی میکنید ونگشت سیاسی بودن یک انسان را هدف بر ملت میگیرید تعجب ندارد این هم نوعی نسل کشی از نوع؟
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1397/03/07
حالا چرا این چند نفر ممنوع التصویر و کار شدند ولی بقیه هنرمندان قدیمی که خانم هم بودند و فیلمهای آنچنانیشون هنوز هم پخش میشه مورد غضب نبودند.
پاسخ ها
مهدی
Singapore
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
چون این چند نفر رنگ عوض نکردند...
United Arab Emirates
12:16 - 1397/03/07
نویسندگان بی ذوق ولی سیاسی روزنامه کیهان و جمهوری اسلامی
شما با جملات بازیگران طاقوت را مبتذل وفاسد می داند کمی نه زیاد خجالت بکشیدچگونه به خودتون اجازه میدبد به خیل عظیم این مردم توهین کنید این هنرمندان قدیمی جزوه ی از فرهنگ این مملکت هستند چه بخواید وچه نخواید مورد علاقه مردم هستند همانطوری که در تشیع جنازه آقای ملک مطیعی دیدیدخیل عظیم این جمعیت رو مردم شما رو نخواهند بخشید
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/03/07
اگر قسمت بشهشما رو هم خواهیم دید ! اون وقت مشخص میشه کی محبوب بود و کی بازیچه و فاسد ؟!!
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1397/03/07
با این حرف ها هیچ چیز از محبوبیت ناصر ملک مطعیی کم نمیشه
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1397/03/07
جمهوری اسلامی واقعا اینقدر ادبیات زشتی استفاده کرده؟!!! به نظرم باز هم جوان با وجود همه بی اخلاقی هاش نظر منتقدانه اش رو خیلی محترمانه گفته. کیهان هم که حساب نیست.
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1397/03/07
کیهان و جوان دو روزنامه که به درد تمیز کردن شیشه ماشین بیشتر میخورند تا خواندن ولی انصافا کیفیت کاغذ کیهان خیلی بهتره خدا میداند چقدر بیت المال صرف این روزنامه های بدرد نخور میشود
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1397/03/07
گویا روزنامه های مذکورنقش نکیر ومنکر را بعهده دارند ونمی دانند در دنیا هیچ انسانی معصوم وعاری ازگناه وجود ندارد اما این هنرمند را در هنرش درکارش درتلاشش در مقتضیان زمانش باید ستود والا آنهایی را که شما سفارشی می ستاید نیز دلیلی بر رستگار شدن بی قید وشرطشان نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
ایشون هنرمند نبوده و در تمام عمرش فقط نقش لاتها رو به سطحی ترین شکل ممکن بازی کرده .فیلفارسی رو اصلا نمیشه دو دقیقه تحمل کرد و من اصلا تعجب می کنم این همه هوادار و خاطرخواه داره!
United Arab Emirates
12:44 - 1397/03/07
ناصر ملک مطیعی پدر سینمای ایران بود . ولی امثال شما دشمن ایران و دشمن هنر و هنرمند هستید و هیچ پایگاهی در مردم ندارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
پدر سینمای ایران به کسی میگن که یک چیز اساسی به سینما افزوده باشه نه بازیگر فیلمهای لات و لوتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
پدر عياش؟
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
هنرمند لات بازی بود!!! واقعا فیلمهای بی سرو ته و مزخرف بازی میکرد
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1397/03/07
واقعه اجازه چاپ روزنامه برای اینها عین ظلم به همه هست

حتی ظلم به محیط زیست

حیف این کاغذهای گران بها که صرف افکار یه مشت نفهم میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
به نظر من فیلمفارسی و کیهان یه جورایی از یک جنس اند
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/03/07
:| به والله با خوندن تیتر این روزنامه ها فهمیدم مشکل مملکت ما کجاست ...
پاسخ ها
حسن روحانی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
مشکل کجاست عزیزم
یواشکی برام پیامک کن بلکه حلش کنم
Germany
12:56 - 1397/03/07
متاسفانه نمیخوام شیشه خونمون نجس بشه وگرنه حتما استفاده میکردم
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/03/07
خخخ روزنامه هاتون دیگه بس ک بی کیفیت و مزخرف شده دیگه همون ب درد شیشه پاک کردنم نمیخوره حیف کاغذ نیس ک میدن ب شما درشو تخته کنید برید ب سلامت بابا کی دیگه ب روزنامه و صدا وسیمای شما اهمیت میده.
United States
12:58 - 1397/03/07
اگه از اسلام اطلاعی داشتی این حرف نمی زدی
مردم در تشیح جنازه ندیدی ساندیس هم نمی دادند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
فکر نکنم حضور مردم اهمیتی در اصل قضیه داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1397/03/07
دوران چاپ این چرندیات گذشته
مرحوم ملک مطیعی در قلب ملت جا داره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
خدابیامرز استاد ملک مطیعی را ننگ برکیهان وشریتمداری که هیچ بویی از مردانگی نبرده فقط دورغ پخش می کنه تفرقه میندازه بیت المال تاراچ می کنه ننگش باد
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
در قلب ما که نیست!!!
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/03/07
روزی باید این روزنامه ها بابت چوب درختانی ک کاغذشان را نجس کرده اند جواب پس دهند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
فیلمفارسی سازها هم دست کمی از نابودکننده های طبیعت ندارند سالها گند زدند به فرهنگ جامعه و لات بازی و لمپنیسم رو ترویج کردند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
آهای تویی که میگی فیلم فارسی گند زده بوده به جامعه تو برو همون سریالای ترکی و فیلمای هندی و آمریکایی ات رو ببین لات هم خودتی فعلا وجود افرادی تندرویی چون توست که گند زده به جامعه که دنیا به ما به چه چشم جهان سومی و افراطی نگاه میکنه
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/03/07
روزی باید این روزنامه ها بابت چوب درختانی ک کاغذشان را نجس کرده اند جواب پس دهند
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1397/03/07
یعنی شماها چند سردبیر از اینهمه ملت که اومدن تشییع جنازه بیشتر میفهمید یا ملت نفهم فرض کردین
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1397/03/07
آخی کیهان جون اصلا با خودت فکر کن به درد شیشه پاک کردن هم میخوری که هنرمند بزرگی چون ناصر ملک مطیعی آثار زیبایش را با فیلم های اتوبوسی مثال میزنی جمع کن بابا
کی اصلا تو رو میخونه و قبول داره
انصافی این روزنامه های زرد پول بیت المال رو تو مشتشون گرفتن فقط چهره هنرمندان محبوب و مردمی خراب کنن ولی هر بار تیرشون به سنگ میخوره خودشون هم خسته نمیشن آقا به چه زبانی بگوییم حرف شماها خیلی وقته که طرفدار نداره
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1397/03/07
وافعامردم رو چی فرض کردید؟ شک ندارم اگرنیازی نداشتیدهمه را فاسدمعرفی میکردید! اگرفاسدی افراددرنقش بازی کردن قدیم هست ! کلاهتان را بالاتربدید چون الان فساداخلاقی در سیستم تلویزیون بیدادمیکنه!چرا ازحضورمردم میترسیدوبه گردن احژاب دیگه میندازید!؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
اینکه الان اوضاع چطوره کثافتی به نام فیلمفارسی رو تطهیر نمی کنه ....
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/03/07
حالا نگن ضدانقلابیدوجاسوسی وامنیتی کنن! عقده گشایی پساز حضور تیترکنید بهتر.چون فکر کرده بودند ۵۰نفرمیرن و خلاص حلا باید تخلیه روانی کنن خودشونوچون اسیب میبینن.ازچه میترسیدونگران چی هستید یک مسلمان فوت کرده برابر قانون شرعی وعرف نماز وسپس دفن شد! نکنه میخواستیدیواشکی ببرند
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1397/03/07
خوب شد روزنامه جمهوری اسلامی قاضی یا خدا نبودند وگرنه هم مردم فاسد بودن
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1397/03/07
خوب شد روزنامه جمهوری اسلامی قاضی یا خدا نبودند وگرنه هم مردم فاسد بودن
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1397/03/07
باز هم کیهان بدترین موضع را گرفت.
اینکه اجازه دادند میت را بخاک بسپارند هم خودش منتی شد .ناصر هر که بود مرد اما از حسین شریعتمداری بیشتر هواخواه داشت
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/03/07
با این ملتی که‌ ما داریم اگه بازیگران پورن تو ایران بودن مردم ازشون به عنوان بازیگران بزرگ یاد میکردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
کافر همه را به کیش خود پندارد پس خفه شوبا افکار منفی وبیماری روانی ات
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1397/03/07
کیهان و جوان ازش تعریف کردن به حق تعریف کردن ته دو روزنامه اصولگرا هستن ولی روزنانه جمهوری اسلامی که اصلاح طلی است به استاد مطیعی توهین بدی کرده
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1397/03/07
فیمفارسی فیلمفارسی یاد گرفتن همش میگن
انتظار داشتید اون موقع چی بسازن
همونا هنوز یه ملت را زنده نگه داشته
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1397/03/07
خدا رحمتش کنه...هنرمند خوبی بود...لعنت به این روزنامه های مزخرف نویس.
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/03/07
روزنامه همشهری وکیهان از حسادت بمیرید از بی ریا بودن مردم ودوست.داشتن هنرمند محبوب خودشان تجلیل کردن پاچه خاری تا کجا
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/03/07
شماها دیگه کی هستین ی مشت عقده ای تازه به دوران رسیده
... .حیف از نون واقعا. .حیف از این زمین که شما ها روش راه میرید
Canada
14:48 - 1397/03/07
کیهان..جوان..جمهوری اسلامی...آب بریزید شاید سوزشتون خوب شه .....شاید
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1397/03/07
من فيلماشونو ديدم چيكار كردن كه فاسدن ؟؟؟!!!! هنوزم بازيشونو از بچگي به خاطر دارم
خدارحمتشون كنه . اگه موردي هم بود مي تونستين حلش كنين و اجازه بدين بازي كنن .
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1397/03/07
یعنی همه مردم نفهمند و عده ای بسیار قلیل عقل کل، اهای به گوش فهم و درک سیاسی و اجتماعی و فرهنگی مردم خیلی بالا بالا رفته
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/03/07
(همین که مانعی برای تشییع جنازه و برگزاری مراسم معمول برای او وجود ندارد، به معنای رعایت حقوق شهروندی است)
ظاهرا تو ایران فقط وقتی بمیری حقوق شهروندیت رعایت میشه
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1397/03/07
مهم اینکه در دل مردم ایران جای داشت. جایگاهی که تمامی مسئولان از صدر تا ذیل در حسرتش هستند.
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1397/03/07
اسطوره بو د مردو مردانگی بود چیزی که توی ایران امروز مرده
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1397/03/07
عالی گفتن همشون
مخصوصا روزنامه جمهوری اسلامی که قشنگ غرب زده های بی دین اعم از بازیگر و افراد عادی دین گریز رو با خاک یکسان کرده
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1397/03/07
شما چجور موجوداتی هستید، فکر می کنید برگزیدگان خدایید
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1397/03/07
حداقل از روزنامه جمهوری اسلامی این انتظار را نداشتیم که چهره یه هنرمند مردمی ودوست داشتنی رو فاسد اعلام کند..دیگه روزنامخ جمهوری اسلامی هم به جرقه کیهان ومنفور پیوست
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1397/03/07
شما مگه اين رو ميخونين مگه با اين روزنامه هاي شيشه تميز نمي كنند ما مي خريم شيشه دكان خونه رو تميز مي كنيم كسي به چرت پرت ديگه نگاه نمي كنه
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1397/03/08
روزنامه کیهان اگررر خفگیییی دچارتتت شوددد
حتماً نمی گویند لال هستی ...
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1397/03/08
خداوند رحمتش كنه روحش با اميرالمومنين محشور شود.تشييع جنازه با شكوه و با عظمتي بود همه بودند.به كوري چشم اونايي كه نميتونن ببينن.بريد بميريد.
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1397/03/08
ماه درخشنده چو پنهان شود شب پره بازیگر میدان شود.

تا میتونید به اتهام های بچه گانتون ادامه بدین شب پره های کوچولو ...چون هیچ چی از ارزش های ماه رو نمیتونید کم کنید
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1397/03/09
جالب است بدانیم مردم خودبهترین قاضی ودادگاه هستند.دراسلام برای نظر وعقیده مردم ارزش قائل است. مثلا دررساله عملیه بندی وجود دارد به اینکه میگوید هرانچه عقل وعرف جامعه ان رابپسندد شرع نیز ان را می پسندد.مردم همواره اهل بخشش وگذشت هستند.این سخاوت راخدادوست دارد.چرا مانباید یاد بگیریم اهل گذشت باشیم. وقتی در تشیع جنازه ایت اله هاشمی وملک مطیعی انهمه شرکت میکنند معنی ان چیست ،مردم قدر خدمت گذاران خود را میدانندازسر تقصیرات انان میگذرندوزنه خوبیهای انان بیشتر از بدی هایشان است .این دقیقا حکم خداست چون درقیامت خداوند براحتی از گناهان بندگانش میگذردمگرکسانی که واقعا درگناهان خود مصر بوده.
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/03/13
جرا روزنامه كيهان از هوابيماي كه بارش دلار بود و بر اثر برجام به ايران اومد جيزي نمينويسه .برا شما برجام همجين بد هم نبود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج