شیخ ویسی: امسال دنبال آرامش هستم
۷۲۴۴۷۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
۶۹۶۸ 
گلر استقلال‌خوزستان با گذشت دو فصل سخت در این تیم و اتمام قراردادش از جمع آبی‌پوشان خوزستانی جدا شده و می‌گوید بعد از 4 سال سخت در نفت و استقلال‌خوزستان دیگر دوست دارم در تیمی بازی کنم که آرامش داشته باشم و مشکلات چند سال اخیر را احساس نکنم.

ورزش سه: گلر استقلال‌خوزستان با گذشت دو فصل سخت در این تیم و اتمام قراردادش از جمع آبی‌پوشان خوزستانی جدا شده و می‌گوید بعد از 4 سال سخت در نفت و استقلال‌خوزستان دیگر دوست دارم در تیمی بازی کنم که آرامش داشته باشم و مشکلات چند سال اخیر را احساس نکنم. وحید شیخ ویسی ابتدا در مورد جدایی‌اش از استقلال‌خوزستان و تصمیمی که برای آینده‌اش دارد می‌گوید: سال گذشته زمانی که تصمیم به ماندن در استقلال‌خوزستان گرفتم فکر می‌کردم می‌توانم هم مطالباتم را از این تیم بگیرم و هم اینکه کمکی برای این تیم باشم اما متاسفانه نه پول‌هایمان را گرفتیم و نه اوضاع این تیم نسبت به فصل گذشته تغییر کرد.

وی افزود: من اکنون 4 سال است که از جان مایه می‌گذارم اما تیم‌هایی شرایط مناسبی ندارند از این رو می‌خواهم انتخاب درستی داشته باشم تا دیگر اتفاقات نفت و استقلال‌خوزستان برایم تکرار شود. دوست دارم در تیمی بازی کنم که آرامش داشته و مشکلات چند سال اخیر را احساس نکنم.

او در ادامه گفت: چند پیشنهاد خوب دارم و در حال بررسی آنها هستم تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشم و هفته آینده تیم جدیدم را مشخص کنم.

شیخ ویسی در پایان در رابطه با طلب‌هایش از باشگاه استقلال‌خوزستان هم خاطرنشان کرد: قرار بود در خصوص تسویه طلب هایم دو سال حضورم در خوزستان با من تماس گرفته شود تا با هم صحبت کنیم اما این اتفاق رخ نداده است. مطمئنا بعد از انتخاب تیم فصل آینده‌ام در این رابطه هم فکری خواهم کرد و برای دریافت مطالباتم از طریق قانون پیگیر خواهم شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج