صیاد مثل قائدی، تیام مثل کاوه؟!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۲۴۶۰۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
۱۸۶۶۴
شرایط استقلال در نقل و انتقالات لیگ هجدهم شباهت زیادی به فصل گذشته دارد.

روزنامه گل: شرایط استقلال در نقل و انتقالات لیگ هجدهم شباهت زیادی به فصل گذشته دارد. علیرضا منصوریان منهای بازی برگشت مقابل نتیجه فاجعه باری که مقابل العین گرفت، نیم‌فصل دوم موفقی را با استقلال پشت سر گذاشته بود و به دنبال بستن تیمی قدرتمند و متفاوت برای قهرمانی و البته حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا 2018 بود. سرنوشت و وضعیت برخی از بازیكنان و ستاره‌های استقلال در آن مقطع شباهت جالبی با امروز دارد. هواداران استقلال منتظر اولین خرید تیم‌شان و شروع رسمی نقل و انتقالات هستند. تاخیر باشگاه در اعلام رسمی اولین بازیکن خریداری شده کم کم صدای هواداران را در آورده و حتی برخی در کمال تعجب صحبت از تئوری توطئه برای ناکام ماندن استقلال می‌کنند. شاید بررسی اولین خریدها و جدایی‌های بازیکنان استقلال در فصل گذشته به هواداران این تیم یادآوری کند که دست کم نسبت به فصل، در بازار نقل و انتقالات عقب نیستند.


اولین خرید 18 خرداد


اولین خريد استقلال برای لیگ هفدهم 18 خرداد بود. مهدی قائدی مهاجم زیر 18 سال ایرانجوان بوشهر که صحبت از حضورش در تیم رقیب یعنی پرسپولیس مطرح بود، یکشبه استقلالی شد و سایت رسمی باشگاه از پدیده لیگ یک در حالی که پیراهن استقلال را در دست داشت رونمایی کرد. امسال هم احتمالا نخستین خرید رسمی آبی پوشان تهرانی یک بازیکن زیر 18 سال است. الهیار صیاد منش مهاجم سابق تیم ملی نوجوانان و سایپا که باشگاه استقلال از مدت ها قبل به دنبال جذب او است. جالب این که نام صیاد منش اولین بار برای پرسپولیس مطرح شد.درست مثل قائدی! حالا باید دید بازهم اولین بازیکنی که رسما آبی پوش می‌شود یک فوتبالیست نوجوان است؟ هنوز 10 روز تا 18 خرداد باقی مانده است و افتخاری و توفیقی فرصت زیادی دارند تا رکورد اولین خریدشان برای استقلال را شکسته و چند روز زودتر این کار را انجام دهند.


خرید بزرگ در 21 خرداد


اولین خرید بزرگ و لیگ برتری استقلال در فصل گذشته، ساعت 30/21 یکشنبه 21 خرداد بود که حسن بیت‌سعید مهاجم 27 ساله استقلال خوزستان با قرارداد 2 ساله رسما آبی‌پوش شد. قبل از حسن بیت‌سعید که نخستین خرید اسم و رسم دار و بزرگ آبی‌پوشان بود فقط با جوان آینده دار و پایه دار و قائدی لیگ یکی قرارداد بسته بودند. دومین خرید بزرگ استقلال هم 3 روز بعد و بازهم حول و حوش ساعت 30/21 انجام شد که سجاد شهباززاده به استقلال برگشت و صاحب پیراهن شماره 10 شد. البته شیرینی خرید شماره های 7 و 10 دوام چندانی در کام استقلالی ها نداشت و چند ساعت بعد از انتشار خبر رسمی آمدن سجاد بود که در اینستاگرام یک خبر شوک آور و ناراحت کننده اردوی آبی‌ها در ناراحتی فرو برد. جالب اینکه شهباز‌زاده و بیت‌سعید با وجود اینکه نخستین خرید های لیگ برتری و سوگلی‌های نقل و انتقالاتی استقلال بودند فصل خوبی را پشت‌سر نگذاشتند و اولین بازیکنانی بودند که جدایی‌شان قطعی شده و در نیم فصل بدون گل زده تیم را ترک کردند.


شوک ستاره در 24 خرداد


دغدغه اصلی هواداران استقلال در این روزها ماندن یا رفتن مامه بابا تیام است. فصل گذشته هم کاوه رضایی که اتفاقا او هم از دست مدیریت باشگاه ناراحت بود شرایطی مشابه امروز مهاجم سنگالی داشت. منصوریان و مدیران استقلال با اطمینان از ماندن و تمدید قرارداد ستاره تیم خبر می‌دادند، اما کاوه 24 خرداد با انتشار پستی تلگرامی و خداحافظی ناگهانی از هواداران تیمش آنها را در شوک بزرگی فرو برد. سرمربی و مدیران باشگاه هم که انتظار جدایی رضایی، آن هم بدون اطلاع قبلی را نداشتند حسابی از دست شماره 9 عصبانی و خشمگین شدند. کاوه در اینستاگرامش نوشت: «هواداران عزیز و دوست داشتنی استقلال؛ از تمام محبت و حمایت‌های شما طی یک سال اخیر سپاسگزارم. این تصمیم برایم مهم، ناگهانی و سریع بود و برای پیشرفت فوتبالم می‌بایست فوتبال اروپا را هم تجربه کنم. به امید روزهای خوب و آفتابی استقلال و به امید روزی که دوباره برای استقلال بازی کنم. از همه متشکرم. از تمام دوستانم که یک سال برای استقلال در زمین جنگیدیم و از مربیانی که تا الان برایم زحمت کشیدند.» شاید همین تجربه تلخ باعث شده تا توفیقی دیگر با صراحت از حفظ مامه تیام حرف نزند. حالا باید دید تیام چه برنامه‌ای دارد خبر توافق و ماندنش به گوش هواداران می‌رسد یا قبل از پایان خرداد او هم در اینستاگرام از هواداران آبی خداحافظی می‌کند؟


تمدید ستاره‌ها در 30 خرداد


قرارداد وریا غفوری و امید ابراهیمی با استقلال تمام شده و وینفرد شفر بارها تاکید کرده باید هرچه زودتر قرارداد این بازیکنان تمدید شود. با وجود تاکید سرمربی تیم هنوز این اتفاق نیفتاده است. جالب این که فصل قبل هم این دونفر قرارداد نداشتند و باشگاه در فصل نقل و انتقالات با آنها تمدید کرد. وریا و امید هر دو نفر 30 خرداد پای برگه تمدید قراردادشان را امضا کردند و به شکل رسمی آبی‌پوش باقی ماندند. حالا باید دید باشگاه برای فصل آینده می‌تواند قرارداد وریا و ابراهیمی را تمدید کند و این اتفاق چه زمانی رخ می دهد. شاید استقلالی ها بتوانند و شانس این را داشته باشند که 30 خرداد یال قبل از ماندن وریا را نهایی کنند اما در مورد امید ابراهیمی با توجه به حضورش در جام‌جهانی این کار نشدنی است و در بهترین و سریع‌ترین زمان ممکن او 5 تیر از روسیه به تهران برمی‌گردد و این فرصت را خواهد داشت تا برگه تمدید قراردادش را امضا کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر