۷۲۵۸۱
۲۶ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۵
۳۴۲۹
"کاسیاس همچنان مورد اعتماد همه تیم است" این واکنش سرمربی رئال مادرید به تهدید کاسیاس به جدایی از رئال مادرید در صورت تداوم نیمکت نشینی اش است.

ایسنا: انتظار می‌رفت با آمدن کارلو آنچلوتی شرایط ایکر کاسیاس در رئال مادرید بهتر شود اما با آمدن این مربی ایتالیایی هم کابوس ایکر مقدس در کهکشانیها به پایان نرسید و بار دیگر به نیمکت ذخیره‌ها منتقل شد.

ایکر کاسیاس که به خاطر نیمکت نشینی در رئال مادرید جایگاه خود را در درون دروازه تیم ملی فوتبال اسپانیا هم در حال از دست دادن می‌بیند سکوت خود را شکست و برای نخستین برای از احتمال جدایی از رئال مادرید در صورت تداوم نیمکت نشینی‌اش سخن گفت" اگر فرصت بازی به من نرسد نمی‌توانم در رئال‌بمانم اگر این اوضاع تا 3 ماه دیگر تغییر نکند آن وقت تصمیم جدید می‌گیرم و رئال‌مادرید را ترک خواهم کرد".

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید در واکنش به سخنان کاسیاس گفت: سیستم چرخشی در پست دروازه غیر طبیعی است و درست نیست اما در رئال شرایط متفاوت است. در اینجا ما دو دروازه‌بان بزرگ و خوب را در اختیار داریم. یکی از آنها تجربه کمتری دارد و دیگری نماد رئال است. دیگو لوپس دوران آمادگی پیش از فصل خود را زوتر از کاسیاس شروع کرد به همین خاطر ترجیح دادم که از او به عنوان دروازبان اصلی استفاده کنم. بعد از آنکه کاسیاس هم آماده شد تصمیم گرفتم که در لیگ قهرمانان اروپا به او فرصت بازی دهم. کاسیاس همچنان مورد اعتماد همه تیم است.

کاسیاس می‌ترسد که با نیمکت نشینی در رئال مادرید جایگاه خود را در تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی 2014 برزیل از دست دهد. البته نگرانی کاسیاس بی ربط نیست چرا که ویسنته دل بوسکه سرمربی لاروخا هم در خط دروازه سیستم چرخشی را در دستور کار خود قرار داده است و همین مسئله باعث شده است تا کاسیاس بیشتر به فکر فرو رود و به جدایی از کهکشانی‌ها فکر کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج