ژسوس پیشنهاد ۹ میلیون یورویی الهلال را رَد کرد!
۷۲۵۸۹۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
۹۰۳۷
سرمربی تیم اسپورتینگ لیسبون پیشنهاد وسوسه کننده باشگاه الهلال عربستان را نپذیرفت.

ورزش سه: باشگاه الهلال عربستان پس از اینکه فصل گذشته را با خوان براون، سرمربی آرژانتینی و موقت خود به پایان رساند، تلاش ها را برای به خدمت گیری یک سرمربی آغاز کرد. در هفته های اخیر نام های مختلف و البته مشهوری برای هدایت این تیم عربستانی به گوش رسیده است. یکی از گزینه‌هایی که گفته می‌شد به عقد قرارداد با الهلال خیلی نزدیک شده، ژرژ ژسوس پرتغالی سرمربی حال حاضر تیم اسپورتینگ لیسبون بود.

 

از این مربی که هنوز یک سال دیگر با باشگاه پرتغالی قرارداد دارد، در برخی رسانه ها به عنوان سرمربی قطعی فصل آینده الهلال یاد می شد؛ اما حالا رسانه های پرتغالی می گویند پیشنهاد الهلال از سوی ژسوس رد شده است.

 

گفته می شود سرمربی ۶۳ ساله اسپورتینگ برای کاری که هرگز انجام نداده، یعنی سرمربیگری در پرتغال، تنها با رسیدن یک پیشنهاد مناسب و یک ماجراجویی جذاب وسوسه خواهد شد و به دلیل عادی بودن برنامه های الهلال عربستان، او از سامی الجابر عذرخواهی کرده و گفته که نمی تواند در الهلال کار کند.

 

این در حالی است که پیشنهاد مالی الهلال برای ژسوس، بالاتر از دستمزد او در اسپورتینگ و چیزی حدود ۹ میلیون یورو بوده است.

 

حالا که رامون دیاز به الاتحاد رفته و ژسوس هم درخواست الهلال را رد کرده، باید دید مدیران تیم قهرمان عربستان سراغ چه گزینه هایی می روند.

 

ژسوس پیشنهاد ۹ میلیون یورویی الهلال را رد کرد!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج