بازگشت به کار مجدد ۱۱ مدیر بازنشسته
۷۲۶۱۹۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
۳۶۶۷ 
عضو کمیسیون «برنامه بودجه و محاسبات مجلس» شورای اسلامی گفت: قرار است دیوان محاسبات گزارشی از پرداخت پاداش پایان خدمت مدیران بازنشسته به این کمیسیون ارائه کند.

خبرگزاری میزان: محمد حسینی گفت: قرار است دیوان محاسبات گزارشی از پرداخت پاداش پایان خدمت مدیران بازنشسته به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ارائه کند.

وی افزود: در این گزارش قطعا به تعداد مدیران بازنشسته و مدیرانی که بالغ بر سیصد میلیون تومان پاداش پایان خدمت دریافت کرده‌اند اشاره خواهد شد.

عضو کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس شورای اسلام تأکید کرد: در طی این گزارش از دیوان خواسته‌ایم که فهرست مدیرانی را که پاداش پایان خدمت گرفته و مجددا مشغول به کار شده‌اند، در گزارش درج کند.

این نمایده مجلس اظهار داشت: طی اعداد و ارقامی که ما در اختبار داریم در حال حاضر بالای ۳۰۰ الی ۴۰۰ نفر از مدیران بازنشسته شده‌اند و از این تعداد ۱۱ نفر مجدداً به فعالیت خود بازگشته‌اند که این تخلف محسوب می‌شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1397/03/12
فقط سایر بازنشستگان نمی توانند کار کنند خودی ها میتوانند
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1397/03/12
خب حتما این مدیرها خوب میتونند اپولو هوا کنند دیگه
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1397/03/12
مگرقطع الرجال است درمملکت که هرچه پیروپاتال بکارمشغولندولی جوانان بیکارمگرآنهاازشکم مادرمدیرزاده شده اند؟به جوانهاکاربدهید.به جوانهااعتمادکنید.به آنها .میدان بدهید نتیجه ازآنچه فکدمیکنیدبهترخواهدشد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
قحط الرجال نیست.
مدیران از وابستگان مسئولین هستند نمی توانند آن ها را بیرون کنند.
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1397/03/12
عجب آمار های بسیار ساده و پیش و پا افتاده هم را نمی توانند استخراج کنند بعد چه جوری می خواهند با فساد مبارزه کنند جای تعجب داره ؟
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1397/03/14
تا این پارتی بازی وهمشهری بازی بین ما ایرانیها از بین نرود ایران درست نمیشود همه جا آباد وپیشرفته شد جزء ایران به همان اندازه که آدم خوب داریم بیشتر از آن هم خائن ودزد داریم مواظب باشید خطر دشمن خودی داخلی از دشمن خارجی بیشتر است ایرانی است که تمام اطلاعات اتمی را میدهد به دشمن ایرانی است که دانشمند اتمی ما را با هماهنگی دشمن خارجی ترور میکند ۷۲ نفر را میفرستد زیر آوار وووووو مورد زیاد است غافل نباشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج