اطلاعاتی تازه در مورد قسمت دوم «مالیفیسنت»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۲۶۲۴۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
۷۶۸۶
کمپانی فیلم سازی والت دیزنی به طور رسمی اعلام کرده که مراحل ساخت دنباله لایو اکشن فیلم «مالیفیسنت» (Maleficent) آغاز شده است و اسم رسمی آن نیز «مالیفیسنت ۲» خواهد بود.

وب سایت روزیاتو: کمپانی فیلم سازی والت دیزنی به طور رسمی اعلام کرده که مراحل ساخت دنباله لایو اکشن فیلم «مالیفیسنت» (Maleficent) آغاز شده است و اسم رسمی آن نیز «مالیفیسنت ۲» خواهد بود. اولین قسمت از این فیلم در سال ۲۰۱۴ اکران شده و آنجلینا جولی در نقش پری شاخدار در مقابل الی فنینگ به عنوان زیبای خفته، پرنسس آرورا ظاهر شد.

اطلاعاتی تازه در مورد قسمت دوم فیلم «مالیفیسنت»

فیلم «مالیفیسنت» برخلاف کارتون «زیبای خفته» (Sleeping Beauty) ساخته استودیو ماوس هاوس در سال ۱۹۵۹، پرداختی بسیار ملایم تر به شخصیت شرور داستان داشته و بیشتر او را یک قربانی اتفاقات نشان می دهد که بعد از مورد خیانت قرار گرفتن توسط معشوق دوران کودکی خود، شان استفان (پدر آرورا) به شخصیتی شرور تبدیل شده و در صدد انتقام بر می آید. از آنجایی که شاه استفان، به سبک کلاسیک شخصیت های کارتون های دیزنی در انتهای فیلم جانش را از دست می دهد دیگر شاهد حضور او در قسمت دوم نخواهیم بود. اما هم جولی و هم فنینگ باز خواهند گشت و بازیگران سرشناس دیگری مانند میشله فایفر در نقش ملکه اینگریث که شخصیتی جدید در این فیلم است نیز در پروژه حضور خواهند داشت.

علاوه بر فایفر، چیوتل اجیفور که در فیلم «سالت» (Salt) با جولی همباری بود نیز در نقش شخصیتی که هنوز نام آن فاش نشده حاضر خواهد شد که ظاهراً رابطه ای رمانتیک با گذشته شخصیت جولی دارد. کمپانی ماوس هاوس تایید کرده که «مالیفیسنت ۲» هم اکنون در حال فیلم برداری صحنه های فیلم در استودیو پاین وود در بریتانیا است که اد سکرین در نقشی منفی همراه با دیگر بازیگران فیلم در آن حضور دارند. از دیگر بازیگرانی که تاکنون حضورشان در این فیلم تایید شده می توان به رابرت لیندزی (بازیگر سریال «Galavant») و هریس دیکینسون (بازیگر سریال «Trust») در نقش شاهزاده فیلیپ اشاره کرد که در قسمت اول فیلم ایفای نقش آن بر عهده برنتون ثویتس بود.

سام رایلی در نقش دیاوال، ایملدا استاونتون، لزلی منوایل و جونو تمپل نیز نقش های خود را تکرار خواهند کرد. داستان این قسمت سال ها پس از اتفاقات قسمت اول رخ می دهد که در آن تماشاگران با اتفاقاتی که باعث سنگدل شدن شخصیت شرور داستان و نفرین کردن زیبای خفته شده آشنا می شوند. در این قسمت بیش از پیش به رابطه پیچیده بین پری شاخدار و ملکه آینده پرداخته خواهد شد؛ در حالی که هر یک با شخصیت های جدید متحد شده و در تلاش برای دفاع از موجودات جادویی با دشمنان تازه ای مواجه می شوند. لیندا وولورتون، نویسنده فیلمنامه «مالیفیسنت» برای نویسندگی این قسمت باز خواهد گشت و میکا فیتزرمن بلو و نوآه هارپستر نیز در این کار با او همکاری خواهند کرد.

خواکیم رونینگ نیز نقش کارگردان قسمت دوم را بر عهده خواهد داشت که در کارگردانی فیلم درام مستقل تحسین شده «Kon-Tiki» و چندین اپیزود از سریال «مارکو پولو» (Marco Polo) نقش داشته است. اگر چه واکنش منتقدان نسبت به قسمت اول فیلم «مالیفیسنت» چندان راضی کننده نبود اما در نهایت این فیلم توانست به فروش کلی قابل توجه ۷۵۸ میلیون دلار در سراسر جهان دست یابد.

در حالی که این فیلم با داستانی تازه و الهام گرفته شده از داستان کلاسیک «زیبای خفته» به به مباحث چالش برانگیز «بدرفتاری جنسی» و «آسیب روحی» می پردازد، با توجه به این که این روزها داستان های آزار جنسی در سراسر جهان و به خصوص در هالیوود و جنبش #MeToo بسیار فعال و داغ است باید منتظر واکنش ها به قسمت دوم این فیلم بود. با این وجود به نظر می رسد که امسال یا اوایل سال آینده زمان خوبی برای بازگشت پری شاخدار به روی پرده باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر