اطلاعاتی تازه در مورد قسمت دوم «مالیفیسنت»
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۲۶۲۴۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
۷۶۷۵
کمپانی فیلم سازی والت دیزنی به طور رسمی اعلام کرده که مراحل ساخت دنباله لایو اکشن فیلم «مالیفیسنت» (Maleficent) آغاز شده است و اسم رسمی آن نیز «مالیفیسنت ۲» خواهد بود.

وب سایت روزیاتو: کمپانی فیلم سازی والت دیزنی به طور رسمی اعلام کرده که مراحل ساخت دنباله لایو اکشن فیلم «مالیفیسنت» (Maleficent) آغاز شده است و اسم رسمی آن نیز «مالیفیسنت ۲» خواهد بود. اولین قسمت از این فیلم در سال ۲۰۱۴ اکران شده و آنجلینا جولی در نقش پری شاخدار در مقابل الی فنینگ به عنوان زیبای خفته، پرنسس آرورا ظاهر شد.

اطلاعاتی تازه در مورد قسمت دوم فیلم «مالیفیسنت»

فیلم «مالیفیسنت» برخلاف کارتون «زیبای خفته» (Sleeping Beauty) ساخته استودیو ماوس هاوس در سال ۱۹۵۹، پرداختی بسیار ملایم تر به شخصیت شرور داستان داشته و بیشتر او را یک قربانی اتفاقات نشان می دهد که بعد از مورد خیانت قرار گرفتن توسط معشوق دوران کودکی خود، شان استفان (پدر آرورا) به شخصیتی شرور تبدیل شده و در صدد انتقام بر می آید. از آنجایی که شاه استفان، به سبک کلاسیک شخصیت های کارتون های دیزنی در انتهای فیلم جانش را از دست می دهد دیگر شاهد حضور او در قسمت دوم نخواهیم بود. اما هم جولی و هم فنینگ باز خواهند گشت و بازیگران سرشناس دیگری مانند میشله فایفر در نقش ملکه اینگریث که شخصیتی جدید در این فیلم است نیز در پروژه حضور خواهند داشت.

علاوه بر فایفر، چیوتل اجیفور که در فیلم «سالت» (Salt) با جولی همباری بود نیز در نقش شخصیتی که هنوز نام آن فاش نشده حاضر خواهد شد که ظاهراً رابطه ای رمانتیک با گذشته شخصیت جولی دارد. کمپانی ماوس هاوس تایید کرده که «مالیفیسنت ۲» هم اکنون در حال فیلم برداری صحنه های فیلم در استودیو پاین وود در بریتانیا است که اد سکرین در نقشی منفی همراه با دیگر بازیگران فیلم در آن حضور دارند. از دیگر بازیگرانی که تاکنون حضورشان در این فیلم تایید شده می توان به رابرت لیندزی (بازیگر سریال «Galavant») و هریس دیکینسون (بازیگر سریال «Trust») در نقش شاهزاده فیلیپ اشاره کرد که در قسمت اول فیلم ایفای نقش آن بر عهده برنتون ثویتس بود.

سام رایلی در نقش دیاوال، ایملدا استاونتون، لزلی منوایل و جونو تمپل نیز نقش های خود را تکرار خواهند کرد. داستان این قسمت سال ها پس از اتفاقات قسمت اول رخ می دهد که در آن تماشاگران با اتفاقاتی که باعث سنگدل شدن شخصیت شرور داستان و نفرین کردن زیبای خفته شده آشنا می شوند. در این قسمت بیش از پیش به رابطه پیچیده بین پری شاخدار و ملکه آینده پرداخته خواهد شد؛ در حالی که هر یک با شخصیت های جدید متحد شده و در تلاش برای دفاع از موجودات جادویی با دشمنان تازه ای مواجه می شوند. لیندا وولورتون، نویسنده فیلمنامه «مالیفیسنت» برای نویسندگی این قسمت باز خواهد گشت و میکا فیتزرمن بلو و نوآه هارپستر نیز در این کار با او همکاری خواهند کرد.

خواکیم رونینگ نیز نقش کارگردان قسمت دوم را بر عهده خواهد داشت که در کارگردانی فیلم درام مستقل تحسین شده «Kon-Tiki» و چندین اپیزود از سریال «مارکو پولو» (Marco Polo) نقش داشته است. اگر چه واکنش منتقدان نسبت به قسمت اول فیلم «مالیفیسنت» چندان راضی کننده نبود اما در نهایت این فیلم توانست به فروش کلی قابل توجه ۷۵۸ میلیون دلار در سراسر جهان دست یابد.

در حالی که این فیلم با داستانی تازه و الهام گرفته شده از داستان کلاسیک «زیبای خفته» به به مباحث چالش برانگیز «بدرفتاری جنسی» و «آسیب روحی» می پردازد، با توجه به این که این روزها داستان های آزار جنسی در سراسر جهان و به خصوص در هالیوود و جنبش #MeToo بسیار فعال و داغ است باید منتظر واکنش ها به قسمت دوم این فیلم بود. با این وجود به نظر می رسد که امسال یا اوایل سال آینده زمان خوبی برای بازگشت پری شاخدار به روی پرده باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر