ژوزه فونته: تنها غایب واقعی ما رونالدوست
۷۲۷۰۰۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
۷۷۹۸
ژوزه فونته، در مصاحبه پس از مسابقه با بلژیک از شرایط بازی و خط دفاعی پرتغال صحبت کرد.

ورزش سه: ژوزه فونته، در مصاحبه پس از مسابقه با بلژیک از شرایط بازی و خط دفاعی پرتغال صحبت کرد.

پرتغال در مسیر راه روسیه در دومین مسابقه تدارکاتی به تساوی بدون گل رضایت داد. ژوزه فونته که در این مسابقه ٩٠ دقیقه در کنار په په زوج خط دفاعی پرتغال را تشکیل داد، در مورد این مسابقه گفت: " ما تیمی هستیم که به راحتی گل دریافت نمی کنیم و در ضد حملات قدرتمند عمل می کنیم. در صورتی که تمرکز و مقداری شانس در مقابل دروازه حریف داشتیم می توانستیم دو گل به ثمر برسانیم. البته مهم این است که تیم خوب بازی کرد و دفاع بدون نقصی ارائه کردیم و این باعث خرسندی است."

 

ژوزه فونته: تنها غایب واقعی ما رونالدوست

 

وی در مورد غیبت رونالدو گفت: "تنها کاستی بازی تیم گل زنی بود که با اضافه شماره ٧ به تیم، ظرفیت تیمی و موقعیت های بیشتر خواهیم داشت."

 

وی در ادامه اشاره کرد که" باید آمادگی خود را حفظ کنیم. مسیر خوبی را طی کردیم، این دومین مسابقه تدراکاتی بود که روند رو به رشدی داشتیم."

 

فونته در مورد ظرفیت تیمی پرتغال گفت:" قهرمانی در یورو ٢٠١٦ مسئولیت های ما را بالا برده است. شانس اصلی قهرمانی در روسیه نیستیم اما می دانیم که ظرفیت های لازم برای مبارزه با هر تیمی را دارا هستیم. در ضد حملات عملکرد خوبی داشتیم و نسبت به بازی تدارکاتی قبلی (مقابل تونس) عملکرد بهتری از خود نشان دادیم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج