ناصحی: انتخاب گل‌محمدی هوشمندانه بود
۷۲۹۶۷۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
۱۰۷۴۲
کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان تأکید کرد که انتخاب یحیی گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی جدید این تیم اقدامی هوشمندانه بوده است.

خبرگزاری تسنیم: رضا ناصحی در مورد مشخص شدن تکلیف کادر فنی پدیده گفت: به نظر من انتخاب گل‌محمدی از سوی باشگاه اقدامی هوشمندانه بود. کارنامه این مربی در چند سال اخیر خوب بوده است و گل‌محمدی در پدیده هم می‌تواند جوان‌های خوبی را به فوتبال ایران معرفی کند. او مربی کاملی است و مطمئناً می‌تواند تأثیر مثبتی بر تیم پدیده داشته باشد. امیدوارم که مشکلات سال گذشته برای ما تکرار نشود و بتوانیم فصلی همراه با آرامش داشته باشیم.

وی در واکنش به عدم حمایت از تیم‌های مشهدی توسط مسئولان استان تأکید کرد: تیم‌های تبریزی یا اصفهانی به خوبی توسط مسئولان استانی‌شان حمایت می‌شوند، اما این شرایط برای تیم‌های مشهدی وجود ندارد. عدم حمایت مسئولان استان می‌تواند باعث ضربه خوردن به جوان‌ها شود و امیدوارم مسئولان استان فکر اساسی در این زمینه کنند و به حمایت از فوتبال و تیم‌های فوتبال در مشهد اهمیت بدهند.

مدافع تیم فوتبال پدیده خراسان با اشاره به وضعیت خودش برای فصل آینده خاطرنشان کرد: یک فصل دیگر با پدیده قرارداد دارم و امیدوارم بتوانم در فصل جدید به تیمم کمک کنم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج