علی دایی خواهان جذب مهدی شیری شد
۷۳۰۳۴۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۲
۱۱۵۹۰
هنوز وضعیت پرسپولیس برای فعالیت در پنجره نقل و انتقالات مشخص نشده و گفته شد که اول تیرماه رای نهایی درخصوص پرونده این باشگاه در فیفا صادر خواهد شد.

روزنامه گل: هنوز وضعیت پرسپولیس برای فعالیت در پنجره نقل و انتقالات مشخص نشده و گفته شد که اول تیرماه رای نهایی درخصوص پرونده این باشگاه در فیفا صادر خواهد شد. با این حال باشگاه بیکار ننشست و بعد از مهدی شیری توانست با مهدی شریفی بازیکن سابق سپاهان و تراکتورسازی با قراردادی دو ساله به توافق برسد. با این همه جدا از این بازیکن که مدعی شده اگر پنجره باز نشود در پرسپولیس خواهد ماند و به هیچ تیمی قرضی نمی رود اما وضعیت شیری طور دیگری است. این بازیکن که گفته شد اگر نتواند برای پرسپولیس در ابتدای راه به میدان برود به باشگاه سابقش پیکان خواهد رفت و گفته شد توافقاتی هم انجام شده و حالا یک مشتری جدید دیگر هم دارد.


در این خصوص گویا باشگاه سایپا هم خواهان به خدمت گیری این بازیکن شده و از سوی علی دایی با مهدی شیری تماس گرفته شده که آنها هم حاضرند برای یک نیم فصل او را در اختیار بگیرند. سایپایی که خواهان تقویت خود برای حضور در آسیاست و بدون شک علی دایی با نگاه ویژه ای حاضر شده است برای یک نیم فصل مدافع راست جدید پرسپولیس را به خدمت بگیرد.


با این همه اینکه که مهدی شیری در صورت انتقال به طور قرضی به تیم دیگر کجا برای لیگ هجدهم کار را شروع کند در اختیار او نیست و همه چیز به توافق باشگاه پرسپولیس برخواهد گشت. در حالی که همه چیز تا اول تیرماه مشخص می شود اما باید دید در نهایت پرسپولیس شیری را به تیم سابقش یعنی پیکان به طور قرضی خواهد داد و یا اینکه با توافق با سایپا این مدافع تازه پرسپولیسی شده را به تیمی می دهد که سرمربی سابق قرمزهای پایتخت در آن حضور دارد و به این طریق یک پرسپولیسی در کنار یک پرسپولیسی دیگر به میدان خواهد رفت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج