تور خانه‌گردی: کلبه‌ای رویایی در شهر تمپا
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۳۰۴۵
۰۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۲
۴۱۲۰۱
رنگ سفید و نقشینه های قدیمی این کلبه نمای بسیار زیبا و طبیعی به آن بخشیده اند. برای ساخت یک خانه رویایی باید پول و وقت کافی داشته باشید. در ضمن، باید محله درخوری نیز برای خانه رویایی خود بیابید که داخل و خارج خانه با یکدیگر تناسب داشته باشند.

مجله اینترنتی برترین ها

برترین ها: رنگ سفید و نقشینه های قدیمی این کلبه نمای بسیار زیبا و طبیعی به آن بخشیده اند. برای ساخت یک خانه رویایی باید پول و وقت کافی داشته باشید. در ضمن، باید محله درخوری نیز برای خانه رویایی خود بیابید که داخل و خارج خانه با یکدیگر تناسب داشته باشند.

«شونا و شوان کارسری» برای ساخت خانه رویایی خود 17 سال صبر کردند تا دو دختر آنها به کالج بروند و در آخر به کلبه ای در کنار ساحل نقل مکان کردند. در اطراف این کلبه جنگلی از درختان بلوط قرار دارد و محل آن نیز شهر تمپا در ایالت فلوریدا در آمریکا است. این کلبه تا ساحل فقط چند قدم فاصله دارد.

جالب است بدانید این کلبه با سال 1940 میلادی تعلق دارد و این زوج داخل آن را بازسازی و به سلیقه شخصی خود تزئین کرده اند. آنها حدود 6 سال برای تعمیرات این خانه وقت صرف کردند. آشپزخانه، دستشویی و حمام را بازسازی کردند، کف اتاق ها را نقاشی کردند و گاراژ آن را به باشگاه تناسب اندام خود تبدیل کردند.

خانه در یک نگاه:

•    ساکنان خانه: شونا و شوان کارسری به همراه فرزندان
•    مکان: ساحل زیبای تامپا در فلوریدا
•    متراژ: 139 متر مربع – دو اتاق خواب، دو دستشویی و حمام
•    سال ساخت: 1940 میلادیآنها کفپوش های تیره کف خانه را عوض کردند. شونا به رنگ سفید علاقه وافری دارد به همین دلیل کف خانه و دیوارهای صورتی را سفید نقاشی کردند. حتی شومینه را نیز سفید کرده اند. آنها پنجره های اصلی خانه را نیز جدا کرده و نمونه های نو را به سلیقه شخصی خود جایگزین کرده اند.

همه مبلمانی که در اتاق نشیمن استفاده شده اند از نوع راحتی هستند و در کنار آنها میز پیش دستی، میزهای عسلی، نورپردازی درست و وسایل تزئینی متنوع قرار دارند که بر زیبایی فضا می افزاید.آینه قدی بسیار بزرگ که با ریسه های لامپ تزئین شده است حس بزرگ بودن فضا را به بیننده القا می کند.

در گوشه ای از این اتاق میز کار شونا قرار داده شده است که چشم اندازی به بیرون دارد. میز کار او میز باغبانی قدیمی بوده است که با کمی رنگ و شیشه به یک میز کار شیک و نونوار تبدیل شده است.شونا، به سفیدی محض درها و دیوارها خانه را با انواع وسایل دکوری طبیعی همچون چوب، سنگ، فلز و صدف های دریایی روح تازه ای بخشیده است که در این همه نور و سفیدی بیشتر به چشم می آیند و باعث زیبایی دوچندان فضا شده اند.اتاق کار شونا که در کنار اتاق نشیمن قرار دارد با مبلمان فرانسوی سفید و طلایی تزئین شده است تا چشم انداز شیکی در اتاق ایجاد کند. آنها حتی برای جداسازی دو اتاق کار و نشیمن از یکدیگر از درهای فرانسوی نیز استفاده کرده اند تا تاکیدی باشد بر طرحی اجرایی شان. در و مبلمان نیز همچون باقی مکان های خانه سفید انتخاب شده اند.پلکان و بخش عمود پله ها نیز به رنگ سفید نقاشی شده اند و روی آنها شماره پله ها نوشته شده است و به اتاق این زوج می رسد. شونا هر بار که به فروشگاه ابزار فروشی می رفته است یک عدد را خریداری کرده است به همین دلیل شکل و طرح آنها با یکدیگر متفاوت است و مجموعه ای هستند که در طول زمان گردآوری شده اند. شونا می گوید من هربار که پله ها رابالا یا پایین می روم می شمارم به همین دلیل برای آنها شماره گذاشته ام.آنها برای نرده کنار پله ها از چوب جنگلی استفاده کرده اند. تنه باریک را تمیز کرده و جلا داده و در کنار پلکان نصب کرده اند.لوستری که در بالای میزغذاخوری نصب شده است کار دست است و از بدنه لانه مرغ ها تهیه شده است. این زوج با این کار طراحی قدیمی با امکانات مدرن را با هم ترکیب کرده اند. در ضمن، نوآوری بسیار جالبی انجام داده اند که مختص خانه خودشان است.  کارسری خودشان به تنهایی مدل آشپزخانه را تغییر داده اند. آنها با الهام از آشپزخانه های کوچک که کابینت های باز و بی در دارند، آشپزخانه خود را شکل داده اند. این طرح کاملا اروپایی است و در ایتالیا و فرانسه بسیار دیده می شود.

ساخت سقف آشپزخانه نیز برای این زوج بسیار دشوار بود. همه قطعات آن به طور جداگانه ساخته و نصب شده اند. کانتر آشپزخانه از جنس مرمر است. جزیره آشپزخانه نیز از چوب های طویله تهیه شده است.
هزینه کلی تغییر مدل آشپزخانه بعلاوه وسایل، حدود 20 هزار دلار آمریکا برای این زوج آب خورده است.در طبقه اول، اتاق مهمان قرار دارد که بیشتر فضا باز و روشن طراحی شده است. کف و در و دیوار این اتاق نیز سفید است.  اتاق خواب اصلی خانه در بالای پله ها قرار دارد. شونا و شوان کمد دیواری را برداشته و آن را به حمام تبدیل کرده اند. برای اینکه این حمام بزرگ تر دیده شود، دیوارهای آن را شیشه ای انتخاب کرده اند.شونا و شوان همه تلاش خود را انجام داده اند تا دستشویی و حمام را به زیبایی تغییر شکل دهند. آنها کاشی ها و وان حمام را از فروشگاهی خریداری کرده اند که کمترین هزینه را برای آنها داشته باشد.شونا کف اتاق خواب اصلی خودشان را به رنگ مشکی نقاشی کرده است اما همچنان از خطوط سفید داخل آن استفاده کرده است. آنها پاتختی های کنار تخت را ¬از سنگاب‌ كم‌ ژرفا كه‌ براى آب‌ تنى‌ و نوشيدن‌ پرندگان‌ در باغچه‌ قرار مى‌دهند، انتخاب کرده اند و روی آن شیشه قرار داده اند.شونا برای اتاق خواب خود یک بوفه باز انتخاب کرده است و در طبقه های آن انواع وسایل تزئینی و دکوری را قرار داده است. در میان این وسایل او از مجموعه کفش های و خرده ریزه هایی که در طول سفرهایشان خریداری کرده اند نیز استفاده کرده است. در کنار این بوفه کیفی چرمی آویزان است که یکی از سوغاتی های سفر به ایبزا است.شونا و شوان اتاق نشیمن خود را بسیار راحت و کاربردی ساخته اند و تلویزیون را نیز در همان جا قرار داده اند. شماره هفتی که روی دیوار نصب است مفهوم خاصی برای شونا دارد. شونا برادر خود را در تاریخ هفتم دسامبر از دست داده است و این عدد به نوعی زنده نگهدارنده یاد و خاطره برادر است.  بالکن خانه نیز طراحی ویژه خود را دارد. این زوج علاقه وافری به رنگ سفید دارند و حتی در فضای بیرون نیز از این رنگ بهره گرفته اند. در این تراس زیبا که دیوارها و مبلمان حصیری و سفید دارد از مهمانان خود پذیرایی می کنند.شونا و شوان از این میز روستایی به عنوان میز ناهارخوری در فضای بیرون از خانه استفاده کرده اند تا اگر زمانی تمایل به صرف غذا در بیرون خانه داشتند از آن استفاده کنند.در انتهای این بالکن یک تخت آهنی قرار داده شده است که می توانند شب ها روی آن دراز بکشند و به ستاره های آسمان خیره شوند.میز، صندلی و نیکمتی که در این گوشه قرار دارند همه از فروشگاه وسایل دست دو خریداری شده اند و هزینه چندانی برای این زوج نداشته است. اما باعث زیبایی به سبک قدیمی خانه آنها شده است.آنها در پشت حیاط خانه وانی قرار داده اند که می توانند در میان طبیعت حمام کنند. آنها گاراژ این خانه قدیمی را به باشگاه بدنسازی خود تبدیل کرده اند و برای آن در فرانسوی گذاشته اند تا با باقی اتاق های خانه تناسب داشته باشد. در ضمن، رنگ دیوارهایش نیز سفید است.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1392/08/11
به نظر من که اصلا خونه قشنگی نبود وسایلشونم خیلی داغون بود و با هم تناسب نداشت
توی کل وسایلشون اون آینه قدیه بد نیود که تازه اونم با اون ریسه لامپی که دورش پیچونده بود ضایع شده بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر