جزئیات آزار جنسی گروهی از دختران ایرانشهری
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
سمپاشی امحا_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۳۲۹۶۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
۸۵۷۰۰
دیروز امام جمعه ایرانشهر خبر از آزار جنسی گروهی از دختران ایرانشهری داد و پس از آن موجی از واکنش ها به راه افتاد، امروز اما رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان میگوید آمار ارائه شده تایید شده نیست.

برترین ها: دیروز امام جمعه ایرانشهر خبر از آزار جنسی گروهی از دختران ایرانشهری داد و پس از آن موجی از واکنش ها به راه افتاد، امروز اما رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان میگوید آمار ارائه شده تایید شده نیست.

نبی بخش داوودی؛ فرماندار ایرانشهر می‌گوید: پیگیری این مسائل از نظر قانونی چارچوب‌های خاص خود را دارد و به‌راحتی نمی‌توان در این‌باره اظهارنظر کرد چرا که تاکنون به تعداد یا اطلاعات مشخصی از موضوع تجاوز به دختران در ایرانشهر دست نیافته‌ایم. داوودی متذکر شد: به‌زودی اخبار موثق در این‌باره منتشر خواهد شد.

همچنین امام جمعه ایرانشهر در این‌باره گفت: منبع صحبتی که در نماز عید فطر ایرانشهر داشته‌ام، اولیای یکی از دختران آسیب‌دیده بود که با حجمی از نگرانی و اضطراب از بنده خواست این موضوع را به گوش مسئولان برسانم تا پیگیری شود و از تکرار این اتفاق جلوگیری شود.

وی درباره تعداد قربانیان تجاوز در ایرانشهر گفت: طبق اطلاعاتی که تا قبل از نماز عید فطر از طریق خانواده‌ها و اطلاعات انتظامی به بنده رسیده تعداد قربانیان تجاوز در ایرانشهر در چندماه اخیر 41 نفر است.

وی ادامه داد: فرد دستگیر شده سرمایه‌دار و غنی است. متاسفانه عده‌ای زور دارند و عده‌ای هم زر و پول دارند و گاهی همراه شدن این دو گروه با هم سبب رخ دادن اتفاقاتی مانند تجاوز به دختران در ایرانشهر می‌شود.

همچنین نماینده ایرانشهر در این‌باره گفت: موضوع تجاوز به دختران در ایرانشهر اتفاق افتاده اما تاکنون آمار دقیقی از این موضوع به ما داده نشده و موضوع در دست پیگیری است.

محمد نعیم امینی‌فرد افزود: از نیروهای قضایی و انتظامی خواسته‌ایم در اسرع وقت ابعاد مختلف قضیه بررسی و موضوع تجاوز به دختران ریشه‌یابی شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان خواستار برخورد با خاطیان ماجرای تجاوز به دختران ایرانشهری شد.

فاطمه فاضلی گفت: بر اساس اخبار و یافته‌ها چندین نفر از دختران ایرانشهری قربانی این حادثه شوم شده‌اند که تنها تعدادی جسارت این را یافته که از رنج حادثه سخن بگویند.

فاضلی تاکید کرد: ریش سفیدان و متنفذین استان به جدیت این حادثه را پیگیری کنند و جامعه را به آرامش، آگاهی و مسئولیت‌پذیری دعوت کنند.

رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ادعایی که از سوی آقای مولوی در نماز جمعه ایرانشهر اعلام شده مورد تایید ما نیست، گفت: تاکنون ۳ نفر در خصوص موضوع آدم‌ربایی و تجاوز دختران در ایرانشهر شکایت کرده‌اند که در این رابطه یک متهم دستگیر شده است.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در رابطه با موضوع آدم‌ربایی دختران ایرانشهری اظهار کرد: جزئیاتی که تاکنون در رابطه با این پرونده اعلام شده درباره تعداد افرادی که به آنها تجاوز شده و ادعایی که آقای مولوی در نماز جمعه داشته به هیچ وجه مورد تایید ما نبوده و مسأله در حال بررسی است.

ایرنا هم در خبری اعلام کرد: «شماری از مردم ایرانشهر در مقابل فرمانداری تجمع کردند».

جزئیات آزار جنسی ۴۱ دختر در ایرانشهر

این خبرگزاری در ادامه نوشت: حدود 50 نفر از مردم ایرانشهر در اعتراض به تعرض انجام شده به تعدادی از دختران این شهرستان در مقابل فرمانداری تجمع کردند و خواهان اشد مجازات برای ربایندگان شدند.

تجمع کنندگان که زن و مرد بودند از فرماندار ، مسئولان امنیتی و قضایی خواستند تا متهمان و متجاوزان را در اسرع وقت دستگیر کنند و به مجازات برسانند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر با حضور در جمع معترضان گفت: با تلاش دستگاه قضایی، نیروهای امنیتی ،انتظامی و اطلاعاتی سر نخ هایی بدست آمده است و عوامل مورد نظر تحت تعقیب هستند.

نبی بخش داودی افزود: یک نفر در این رابطه دستگیر شده و مطمئن باشید با عوامل این ناامنی بر اساس قانون برخورد خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 244
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1397/03/27
مسجد بدونه دستشویی نمیشه ساخت مملکت هم بدونه فحاشه خونه نمیشه ساخت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
برو بابا با این تز دادنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
غرب با اونهمه فحشا خونه به کجا رسیده؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
شاید تو شهر شما فاحشه خونه خوب باشه ولی ما تو سیستان نه فاحشه میخوایم نه فاحشه خونه نیاز داریم
برای فاحشه خونه نیاز به فاحشه هست اون فاحشه ها رو از کجا میاری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
برترینها جراتش را نداره بگه طرف مهاجر کدوم کشور دوست و برادر بوده اونایی که خودشونو واسه برادران افغان جر میدادن الان کجان بابا طرفو گرفتند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
روح مرحوم طالقانی شاد.... این جمله رو ایشون سال58 گفت. پیش بینی ش درست بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
انقدر انکار کردیم و خواستیم از جامعه مدینه فاضله بسازیم که عاقبت اینطور شد. من با کاربر 11:20 موافق هستم. شما چه خوشتون بیاد چه نیاد این قشر در مملکت زندگی می کنند اما در حال حاضر پنهانی و قربانی هم می گیرند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
خجالت بکش...
انسان رو در حد حیوون هوس باز پایین نیار
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
تایید میکنم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
باز میخواستی غرب به کجا برسه.فعلا که نفس کشیدنمون هم به اینا یجورایی ربط داره
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
شما فکر میکنی مثلا غرب چطوریه ? همینجور تو خیابونا ریخته ان ?نه بابا اونا بیشتر از ما به خودشون و عفتشون اهمیت میدن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
کاملا درسته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
نمیدونم جریان این پرونده چیه و جزئیات ماجرا چی هست ....ولی لعنت خدا بر کسانی که مخالف فاحشه خانه هستن و سر خودشونو زیر برف کردن و با افکار پوسیده فکر میکنن این افراد در جامعه وجود ندارن....در صورتی که الان تمام کوچه و خیابانهای شهر فاحشه خانه شده و نسل جوان به دلیل ناتوان بودن در مخارج ازدواج همه به رابطه نامشروع رو آوردن....همین افکار پوسیده باعث شده که هر روز خبر تجاوز منتشر بشه ، .......تو دین اسلام هم صیغه موقت گذاشته واسه جلوگیری از فساد با اینکه معنی صیغه تو ایران عوض شده و جلوه خوبی نداره ولی باز هم راهکار خوبی هست....اونایی که میگن تو غرب آزاد هست و اونا کجا رو گرفتن ، یا هیچ وقت از کشور خارج نشدن و آزادی واقعی و احترام به تمایلات انسانی ندیدن ، یا تحت تاثیر صحبت افراد کم عقل با افکار پوسیده هستن....به هر حال غیرت ایرانی قبول نمیکنه که به ناموسش تجاوز بشه ....در عین حال افراد با شهوت بالا هم باید مکانی برای ارضای خودشون داشته باشن و نتونن تو جامعه آزاد باشن تا امنیت برقرار بشه و شاهد اینگونه اخبار نباشیم
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
خیلی کم دارید
به ١١:٢۰
France
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
اول از خونواده خودت شروع کن برای کار تو اونجا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
یه عده مثل شما میگن مثل مسجد یا خونه ای که دستشویی داره کشور هم باید فاحشه خونه و خانه ی فساد داشته باشه که باید بگم شاید یه جاهایی و با یه سری منطق و از چند نظر این حرف درست باشه اما دقت کنید اونایی که تجاوز میکنن بیشترشون آدمای بی پولی اند یا امکاناتشو ندارن و بخاطر همین تجاوز میکنن اونهایی هم که پول دارن از قاحشه ها و فاحشه خانه هاو خانه ی فساد هایی استفاده میکنن که توی عامه و بین مردم به خونه تیمی معروفه و غیر قانونی فعالیت میکنن پس مسئله وجود فاحشه نیست مسئله نبود پوله که اگه برای این کسایی که فقیرن و تجاوز میکنن پول یا کار نه با حقوق کم بلکه با حقوق واقعی بود شک نکنید که اینها هم میرفتن توی گروه دوم و برای ارضای شهوتشون پول میدادن به فاحشه پس لطفا مسئله رو از جهت درست نگاه کنید.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
یادتون نره که کشور های اروپایی هم فاحشه خونه و خانه ی فساد دارن و اما بازم آمار تجاوز توی چنین کشور هایی کم نیست چرا همیشه از طرف اشتباه و از اشتباه ترین جهت به قضیه نگاه میکنید. همین شماهایی که چنین تز های روشنفکری و غیر منطقی دارید طرفدار کسایی هستید که الان متاسفانه در راس کارن و باعث بیکاری و بی پولی و در نتیجه فساد شدن یعنی این بی پولی باعث شده که یه عده از مردم جای اینکه خود ارضایی کنن و جای اینکه برن و به فاحشه هایی که غیر قانونی فعالیت میکنن توی خونه تیمی ها پول بدن و خودشونو ارضا کنن چون پول ندارن تجاوز میکنن و باعث این بی پولی ها افرادیه که مملکت رو به گند کشیدن و دلیلش انتخاب اشتباه شما و تبلیغ شما برای افراد اشتباهه لطفا جای اینکه با ژست روشنفکری برای بقیه و برای یه کشور تععین تکلیف کنید و نظر های غیر عقلانی بدید یه بار هم روی خودتون کار کنید و ضعف های فکری و رفتاری خودتونو درست کنید.
به 15:38
France
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
لعنت به خودت
که زنو به چشم برده میبینی
برای رفاه حال شما نرهای کثیف
یه عده زنو به بردگی بگیرن
که شماها ارضا بشید

مردشور میلی جنسیتونو ببره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
مستند شمقدری رو ببینید حتما..
مستند انقلاب جنسی..
نیاز جامعه هست ولی تو دین اسلام بعنوان کامل ترین دین برا همه چیز راه کار داده خداوند و راهکار این هم فقط و فقط احداث مراکز رسمی و مدیریت شده ازدواج موقت که دیگه ازدواج هست رسما اسمش فاحشگی و فاحشه خونه نیست..
به اینجاها که میرسه همه لبشون گاز میگیرن و از خدا و پیغمبر هم مقدس تر میشن..!
اخرشم میشه همین که میبینیم و باید گفت این تازه شروع ماجراس....
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
دوست عزیز برای ارضاع میل جنسی
اسلام ازدواج و ازدواج موقت و تعدد زوجات را گذاشته است ولی در ایران فمنیست ها مانع از اجرای قوانین الهی شده اند لذا مردان برای ارضاع به خلاف متوسل میشوند نیاز به فاحشه خانه نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
بر فرض فاحشه خونه هم وجود داشته باشه؛استفاده از چنین جاهایی پول میخواد. بیشتر مردان طبقه ضعیف جامعه پول ندارن ( بیشترین جرمهای اینچنیتی هم مال مردا این طبقست)؛ بنابراین تجاوز رو ترجیح میدن. این تزهای کارشناسی نشدتونو واسه خودتون نگه دارید لطفا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
اوضاع غرب بدتره بريد به زبون انگليسي خودتون سرچ كنيد ميفهميد كه راه نجات فقط و فقط در قرآن آمده چرا فكر ميكنيد از خدا بيشتر ميفهميد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
این مردک پولدار بوده و حتما براحتی می تونسته با زنهای مختلف باشه ولی با این وجود دنبال ماجراجویی جنسی بوده.باید تمام نرهایی که سیرمونی جنسی ندارند رو عقیم کرد تا شرّشون از سر جامعه کم بشه . نه اینکه زنهای زیادی رو به بردگی جنسی بگیرید و آینده شون رو تباه کنید و باز هم تجاوز باشه چنان که در غرب هنوز تجاوز هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
همچین میگن فاحشه خونه انگار شهر بازیه!!! برای مردهای گوگولی فاحشه خونه بزنید که دیگه به زنها دست درازی نکنند!!! مردها باید یاد بگیرند از طریق انسانی خودشون رو اراضء کنند وگرنه راه حلهای حیوانی همیشه وضعیت رو بدتر می کنه.چنان که در غرب هم تجاوز وجود داره چون ذهنیت مردان اینه که حقشونه به زنها دست درازی کنند.فاحشه خونه این ذهنیت رو در مردها تثبیت میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
تمایلات انسانی یا تمایلات نرینگی؟! مساله اینست! تا وقتی زنها وظیفه داشته باشند نیازهای جنسی مردها رو رفع کنند و خوشحالشون کنند برابری زن و مرد اتفاق نمی افته.تمایلات جنسی مردها فقط باید از طریق انسانی پاسخ داده بشه.هر گونه خرید و فروش و به بردگی گرفتن زنها باید جرم تلقی بشه و مردهایی که شهوت زیاد دارند باید عقیم شوند.تمام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
فمینیستها می خواهند به شما نرها یاد بدهند زنها وسیله ی اطفاء غرایز شما نیستند بلکه انسان اند پس تعدد زوجات و فحشا هر دو محکومه .یا غرایزتون رو از راه درست ارضاء کنید یا از بیخ بکنید و بیاندازید دور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
چه خوشمون بیاد ، چه نیاد این نیاز طبیعی در انسان وجود داره. پس باید برای اون یک راه حل منطقی و درست پیدا کرد. در صورت انکار می شود آن چه می بینید: آزار، تجاوز و قتل.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
داروهای هست غریضه جنسی را سرکوب میکتد والدین تو سن بلوغ باید به فرزندانشون بدن
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1397/03/27
لعنت بهشون... لعنت بهشون... لعنت بهشون...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
ظاهرا یک باند افغانی بوده .
در صورت صحت جا دارد بعلت این بی غیرتی عمومی خون گریه کرد
alinagi
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
فکرمی کنید حرف مرحوم طالقانی خوب نیست و نیاز بجایی نیست که جوانان تخلیه بشن ...بس تحمل کنید اخبار تجاوزات را...عزیز من..غریزه است خدا افریده دست من و تو نیست ..دست اسلام ..و مسیحیت نیست غریزه است غریزه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
ای لعنت به هر چه آدم دروغ گو شایعه ساز
امام جمعه میگه صاحبان زر و زور هستن تو میگی افغانی
ای خدا بزنه پس کله هر چه آدم دروغگوست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
آن شخصی که میگه شخصیت انسان را پایین نیار!! دیگه بدتر از این که امام جمعه آن شهرهای تعداد 41نفر را تا حالا اعلام کردن و گفتن که زر و زور هم داره در تمامی هرگوشه این مملکت همین طور است تجاوز به دختر و پسر هیچ ابایی ندارند تازه به پسران بیشتر تمایل دارند آخه نمیدانیم آن همه اخلاق، ادب و انسانیت و مردم و نوع دوستی کجا رفت که طرف بالای شصت سال هم پسر و دختر هفت ساله نمی گذرد، آخه این همه جامعه شناس و روانشناس لال شدن یک تحقیقی یک حرکتی آخه عامل چیست، اگر این روال ادامه داشته باشد تا سال 1420دیگر یک نفر سالم که آسیب جنسی ندیده باشد نداریم فکر آینده چهل، پنجاه شصت سال دیگه تجسم کنید این عمل مثل ویروس وبا شروع شده و تا آخرین نفر توقف نمی کند آن وقت نوبت این آسیب دیده هاست که به دیگران (بچه های کوچکتر)رحم نمی کنند آسوده نخوابید که دختر یا پسر خودمان نیست بنظرم هیچ تفاوتی آن دختران با دختر ما ندارند،
بدون نام
France
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
مرحوم طالقانین خب مرد بوده دیگه

چرا جایی برای ارضای جنسی زنها نیست

خب زنها هم غریزه دارن دیگه

خیلی از شوهرها به نیاز جنسی زن بی تفاوتن

که باعث طلاق میشه
یا زنان طلاق گرفته

حتی بعضی از شوهرها هم نمیتونن زنو ارضای جنسی کنن

ولی بر خلاف شما مردا اگه خیانت کنه اعدام میشه

مثل شماها ازادی نداره

بینهایت زنو قانونی صیغه کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
کاربر محترم و ارجمند. 00/31 بهترین راهکار را برای آنهایی که فکر و ذکرشان شهوت و شهوترانی است چون فقط به اشتباه تصور میکنند آدم هستن و بدون مقدمه نیمی از جمعیت که زن ها هستند از دور خارج کردن تنها راهکار همین که کاربر محترم. 00/31 گفت ...
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/03/27
عجب
چرا نمیگید این دخترا در کجا مورد آزار قرار گرفتن؟
مدرسه دانشگاه محل کار منزل و ....؟
پاسخ ها
سرباز وطن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
بلوچ ها انسان های پاک و باغیرتی هستند البته من فارس هستم کسی فکر نکنه من بلوچ هستم من چند سال خاش بوده ام و از پاکی و مردانکی بلوچ ها هر چه بگم کم هست اين کار زشت صد در صد کار بلوچ ها نیست این اين استان استان محروم هست که که کسانی که تن به خودفروشی داده اند از مجبوری بوده و اون کسانی هم این کارها را کرده اند ایرانی نبوده
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
نه با اون کار داشته باشید نه با این و بیخودی دیگران را هم وسط نکشید بروید این گروه را که شهوترانی همه چيزشان است خودرا اخته کنند یا اخته شان کنید، خیلی آسوده و راحت، درود بر کاربر گرامی و محترم. 00/31 که این راهکار مفید و ارزنده را پیشنهاد داد،
Netherlands
11:31 - 1397/03/27
توضیخ لازم نیست. مثل بقیه انکار نکنید
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1397/03/27
گناهشان به گردن همان فکرهای پوسیده ای هست که مبخواهند همه چیز را انکار کنند...غریزه را سرکوب کنند....شادی و حق را از مردم گرفته اند....
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
عده ای زور دارن عده ای زور و پول
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
البته گفته طرف سرمایه دار و غنی بوده، می تونسته با پولش هر شکلی که بخواد شادی بخره
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
چه کسی از سرکوب غریزه صحبت کرده است ؟
شادی چه ربطی به این موضوع دارد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
این یارو یک قلدر پولدار بوده.بعد هم غریزه حتی در همون غرب هم تا حدودی سرکوب میشه.مثلا شما نمی تونی با هر زنی که ازش خوشت اومد رابطه برقرار کنی.شهر هرت که نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
شاد نباشی به زنها تجاوز می کنی؟ از اینکه حتی وقتی به زنها ظلم میشه باز مردها خودشون رو می اندازند وسط و ننه من غریبم بازی می کنند احساس تهوع می کنم.حالم از مردها بهم می خوره
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1397/03/27
چرند این کار اوناییه که غریزشونو ول کردن نه انکار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
احسنت
United States
11:41 - 1397/03/27
یه ساعت دیگه تکذیب میشه نگران نباشین چیزی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
دیگر هیچگونه امنیتی وجود ندارد
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1397/03/27
این بیشرفها که به ناموس کسی دست درازی میکنن جوابش راهم خواهند گرفت مزن بردرکسی باانگشت +که میزنن بردرت بامشت
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
وای پناه بر خدا!!!!خدایا مملکتمون چی داره به سرش میاد ؟تودوران دفاع مقدس یکی از اهداف بلند در جنگ دفاع از ناموس بود خدا کی میهاد جواب اون همه خون پاک ریخته ریخته رو بده واقعا دیگه حیران موندیم از ابن همه یلا ازاین همه افتضاح ببار امده استغفر الله استغفرالله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
فقط می تونم بگم دلم برای اون دخترا می سوزه
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/03/27
دخترهایی که موردتعرض رارگرفتن چراتاحالا چیزی نگفتن که کاربه ۴۱نفرنرسه؟!!،واقعاجای تأسف داره که یه نفرازقدرت پولی که داره اینطوراستفاده کنه وآینده این دخترها روتباه کنه،متأسفانه جامعه دیگه اون امنیت سابق رونداره وپرشده ازبیمارهای جنسی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
چرا آمار در این مملکت انقدر بالاست !؟ مگه همه متجاوزین متمول هستند !؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
چراش مشخصه چون اگر صداشون در بیاد و شکایت کنن یه عده جاهل میگن کرم از خودت بوده اگر خودت نمیخواستی هیچ مردی جرات تعرض نداشت و و و
کم این الفاظ کثیف نشنیدیم تو همین سایت از مردان کثیف
حسنک
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۱
ای کاش برترینها پیامهایی که حاوی فحش وتوهین است راپوشش نمیداد
ثانبیا)نوعی حفاظت وسانسور در مورد این پرونده وجوددارد انگارطرف ادم با نفوذ یه میترسم اسمش رامطبوعات باحروف الف ود یانون وصاد دکرکنند
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/03/27
بیان کرده اید که این آمار در مورد این اتفاق
از چند ماه قبل تا کنون است آیا بهتر نبود از همان
ابتدا اطلاع رسانی می شد که هم دختران وهم خانواده ها بیشتر ازخود مراقبت می کردند
پاسخ ها
me too
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
یعنی الان که مردم مطلع شدند زین پس تجاوزی اتفاق نخواهد افتاد؟!
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1397/03/27
در اولین گام کلیه مسئولین امنیتی واجرایی شهر باید برکنار شوند , چون تنها چیزی که ندارند مسئولته .
United Kingdom
11:51 - 1397/03/27
به به هر دم از این باغ بری می رسد
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1397/03/27
آخرش می گویند تقصیر خود دخترهای بیچاره بوده بعد ماست مالی می شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
تو اروپا هم زنا در امان نیستن
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1397/03/27
به کل آبروی مملکت را بامردمش بردید
همتون از دم برید استعفا بدید که یه میدون فوتبال را هم نمیتونید اداره کنید
هرروز یه اتفاق جنجالی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
این اتفاقات منشا خارجی و دشمنی داره بیشتر به اتفاقات و دشمنی های خارجی اطرافتون دقت کنید
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/03/27
41 دختر؟؟؟ مگه بوکوحرام داریم تو این مملکت ؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
شک داری؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
France
12:00 - 1397/03/27
اینم مثل مدرسه تهران چند روز دیگه میگه تجاوز نبوده و فقط دست درازی بود ..... غلط کرده خبرو پخش کرده .... تو این کشور اصلا همچین چیزی نداریم ...... بد بختیم دیگه بددددددبخت
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/03/27
عده ای زور دارن و عده ای و پول
چرا نمیگی عده ای موقعیت دارن؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
عده ای پول و زور و قدرت دارند عده ای هم از شدت فقر تن فروشی میکنند! ....
mk
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
یعنی هرکی پول داشت میتونه تجاوز کنه؟
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1397/03/27
بابا بس کنید والاه بلاه تلاه دیگه طاقت شنیدن این خبرها رو نداریم
شما را بخدا رسانه ای نکنید دیگه این جور خبرهارو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
چهل سال پنهونکاری این بلاها رو سرمون آورده !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
دست دشمن خارجی در کاره عزیز بوی فتنه هست درست متوجه شدی
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1397/03/27
وقتی فرهنگ غلط باشد و زن نتواند از خودش حفاظت کند و از ترس ابرویش چیزی نگوید،تجاوز صورت میگیرد،زن باید ازادی داشته باشد ، مرد ها باید بدانند که زنها هم در جامعه حق زندگی کردن دارند،تمام مشکلات از فرهنگ سازی است ، زن ها باید بدانند چگونه از حقشان در برابر اسید پاشی ، تجاوز ، حضور در ورزشگاه ، دفاع کنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
چطوري؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
بهترین کامنت. درود بر شما
تانا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
الآن راهکار دادی خیر سرت؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
الان زن ها آزادی ندارند؟ چه راهکاری از نظر شما برای آزادی زنان جوابگوست؟ بیان ورزشگاه دیگه تجاوز نمیشه بهشون؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
ولله خانوما برا ما مردا ریاست میکنن لطفا الکی جنجال به پا نکنین مشکل جای دیگست
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1397/03/27
اصل خبر را جاهای دیگه گزاشتند طرفو گرفتند افغان بوده وقتی میگیم اینا از ایرانی متنفرند یه عده باور نمیکنند بخدا فرصت کنند همچین جنایاتی میکنند
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
یک نفر به 41نفر؟؟خودت همین حرفت رو باور میکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
کجا میشه لینک بدی
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1397/03/27
این وحشی مشکل داشته و خیلی خبیث بوده.در بین بلوچها،ازدواج راحت است و تا 4زن هم اگر توانایی مالی داشته باشد،از نظر مردم مشکلی نیست.
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
چهار تا زن
انگار زن برده هست
که چهار پنج نفری بره زن یه نفر بشه

مطمئن باش روزی که زن به اعتماد به نفس و قدرت برسه
قانون چند همسری منسوخ میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
مردها باید یاد بگیرند غریزه جنسی شون رو از طریق انسانی ارضاء کنند وگرنه چه گرفتن چهار زن چه فاحشه خونه هر دو اجحاف به زن و انسانیته
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1397/03/27
۴۱ نفر؟؟؟!!!! مگه داری در مورد سیب زمینی حرف میزنی؟ خاک برسرما... 4۱ انسان و خانواده هاشون قربانی شدن؟ اینجا واقعا ایرانه؟؟؟ پس چرا تا حالا صداش در نیومده؟ مگه ایرانشهر جزء این خاک نیست؟ ای لعنت به مسعولین امنیتی این شهر که همچین فاجعه ای رو رقم زدن... خاک بر سر ما که نشستیم و داریم نگاه میکنیم... واقعا ملت ایران بی رگ شدن...
پاسخ ها
بهلول
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
آقای شهروند اینکه اعصابت بهم ریخت معلوم خیلی آدم با غیرت هستی اما بدان ماهی از سر گنده گردد نی زدم عزیز وقتی بالاترین مسئول اجرایی کشور میگوید مردم نشاط میخواهند!! چرا مزاهم مردم میشوید؟؟چه کسی جرات دارد در این امور دخالت کند؟؟لطفا نظر کار بران را نگاه کن ! چه پیشنهاد هایی این کمپانیها غیرت میدهند؟؟؟!
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1397/03/27
این چهل و یک نفرم لابد افغانیا تجاوز کردن ن!؟ایران=جهل.نژاد پرستی.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
طرفو گرفتند افغانی بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
...بیارنش تلویزیون اقرارم کنه بازم چندتا سیب زمینی مثل تو میان همین حرف را میزنند
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1397/03/27
قضیه خیلی پیچیده تر از این حرف هاس
کار افغانی مفغانی نبوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
اشتباه مثبت دادم کار یه باند افغان بوده حالا قضیه مربوط به چی بوده الله اعلم ولی دستگیر شدند
France
12:32 - 1397/03/27
هردم از این باغ بری می رسد
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/03/27
اسلام به پول به زور به کشور که نیست اسلام به خود ملت است که باید ازخودمون شروع کنم نیت خیر وکار خیر برای هم وطنمون بکنیم نه که الان مردم دارنداز انسانیت واسلام دورتر از همیشه می شوند
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1397/03/27
هنوز کسی نگفته مشکل از دخترهای وطنمون بوده؟ هنوز کسی تز نداده واقعا؟
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1397/03/27
هرکاربدی رخ دهدمجری ان یاارازل واوباشندیاصاحبان ثروت وقدرت
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
کاربران گرامی این خبرتکذیب شد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
خبر تکذیب نشده فقط سه نفر حاضر به شکایت شدند و یکی ز متجاوزین به چهل و یک مورد تجاوز اعتراف کرده
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/03/27
چند روز ديگه ميگن زير سر يكي از دبيرستانها و به بهانه ي آموزش سند ٢٠٣٠ بوده
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/03/27
لعنت به همچین کشوری که زندگی آدما توش هیچ ارزشی نداره و همه باید فدا بشن ....41 دختر اونم تو همچین جامعه ای؟؟دیگه زندگی اینا میتونه معنا داشته باشه ؟؟همش سرکوب انکار اینم نتیجهش
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/03/27
دیگه اینطور مسایل فرا گیر شده.میدونی چرا؟؟ اگر فقر از در بیاد تو،
ایمان از در دیگه میره بیرون
پاسخ ها
م
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
وقتی مردم دوست می دارند بی بندوباری همینست نوبت همه مرسه عجله نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
طرف پولدار بوده و هرزه .پولدارا این کارا رو می کنن نه بیپولا
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/03/27
بی صبرانه منتظر اصهار فضل اقای ولایتی و محسن رصایی هستیم..
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1397/03/27
خواهشا خواهشا خواهشا آش مفت نخورید کجا کسی گفت افغانی بوده تا زرت و زرت از ی جا گندی بلند میشه میندازین گردن افغانی؟
پاسخ ها
لیلی 30تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
حرفی ازافغان ها زده نشده پس فعلا نمیتونیم بگیم کارافغانی هابوده ولی اینجوزاجاوزکارخودبلوچ ها بوده اونجا همونقدرکه ادم باغیرت به همون اندازه ادم عوضی هم داره
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1397/03/27
درست از زمانی که خواستن بگن سند30 20 خوبه و اجرایی کنند این آمارها داره زیاد میشه ..من نمی گم نبوده ولی یه آدمهای دوست دارن این حریم امنیت بیاد پایین تا به اسم کنترل هر بلای سر افکار بچه ها توی مدرسه در بیارن...چرا توی برنامه های تلوزیونی گفته نمیشه اگر دختر و پسرهامون از کودکی با قرآن آشنا کنیم هم پسرهای با غیرتی داریم هم دخترهای با حیایی..اون وقت دخترها میشن ناموس برای همه ی مردها..حالا اون خانواده ای که میگه ماهواره خوبه بیاد اثرات شومش رو ببینه
پاسخ ها
دراکولا تا به تا
United States
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
بعله، بچه ها رو ببرید محضر جناب خاکستری
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1397/03/27
اندسته از نمایندگان مجلس ودولت مردان وخصوصا هنرمندانی که تحت عنوان حقوق شهروندی جوانان مردم را به بی بند وباری تشویق میکنند حالا تحویل بگیرند... حالا بفرمایید اگر با نوامیس شماها این رفتار میشد چکار میکردید؟؟متاسفانه همچنان مشاهده میگردد خیلی از مدیران ارشد کشور برای اینکه ۴سال درقدرت باشند نوامیس مردم بدبخت را به حراج گذاشتن ..لعنت خدا وپیامبر بر چنین آدمهای ناموس فروش......
پاسخ ها
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
آقای بهلول عزیز، هر چه مردم و بخصوص زنان و کودکان نسبت به حقوق خود آگاه تر باشند و به راحتی بدون اینکه ترسی از عواقب پنهانکاری داشته باشند این مسائل را بیان کنند، حداقل موارد جرم کمتر میشود. اینجا جرمی اتفاق افتاده و موضوع تجاوز است، و این موضوع ربطی به نحوه تخلیه استرس و شاد بودن مردم ندارد، ملتی که شادی نداشته باشد ملتی بی روح و افسارگسیخته خواهد شد، اگر اموزش از کودکی داده شده بود امروز مرز میان شاد بودن و دفاع از حقوق خود را به راحتی درک میکردیم.
فرزاد
United Arab Emirates
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
لعنت خدا به افکاری مثل تو.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
هم وطن شهروند ، از توضیح جامع شما متشکرم.
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1397/03/27
بیچاره دخترا که زندگیشون تباه شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
چرا ما زن ها اینقدر بدبختیم یا مورد تجاوز قرار میگیریم یااگر هم ازدواج کرده باشیم هر چقدر به شوهرمون محبت کنیم بازم یه هم بستر بیشتر ارزش نداریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
نظرتون اشتباهه من یک زنم و اینو میگم
Germany
15:03 - 1397/03/27
وای بر ما!!! ببین به کجا رسیدیم که هر کی پول و زور داره میاد ب ناموس مردم تجاوز میکنه /: از ماست که بر ماست
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1397/03/27
هر دم از این باغ بری می‌رسد...
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
اینم ماست مالی میکنن می ره
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1397/03/27
الان باچه زبانی باید حالا امثال توبکنن که اتفاق افتاده و شایعه نیست و تجمع کنندگان هم دشمن معاند نیستند!! چی رو محکم نمیشود گفت ؟ مگه میخوای دختران رو پیدا ومعرفی کنی ؟ اسناد وقرائن موجود هست مجازات وتمام.. رسمی اعلام شده داری میپیچونی وای به حال موارد دیگه!! تنها صحبتهای امام جمعه در هر شهر سانسور نمیشه !! البته به جز تهران! برخورد قاطع وفوری تا بار بعد یاور هرکسی و از هرکجا دیگه جرات نمیکند به دختران ایرانی تجاوز کنه!!! این بهترین راه هست که گفتم و برای این مجرمین حاضریم وقت بذاریم بیام مثل خودشون رفتار کنیم ودرآخر طناب دارو گردن شون بندازیم!!! ضمنا کاربران اون بحث فاحشه خونه اینجا نباید مطرح بشه ! اینجا دختران مورد ظلم شدند وباید متجاوز محکوم بشه .هرحرفی جای خودش گفته بشه
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/03/27
یه جوری تکذیب میکنن که ۴۱ نفر نبوده انگار زیر ۴۰ نفر اشکال نداره
پاسخ ها
غلامرضا خسروی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
واقعا شرم اوره یک نفر هم فاجعه است چه ......
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1397/03/27
اشخاصی که درمواقع حوادث بزرگ اخلاقی واجتماعی واقعیتها راتکذیب میکنند،...
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/03/27
اقا یه سوال
میگن افغانی بودن
اونوقت این افغانیا چطور پولدار میشن و ما ایرانیا نمیشیم؟
اونم تو کشور غریب
جدا از همه چیز یعنی چی پولدار بوده یعنی هرکه پولداشته باشه میتونه تجاوز کنه؟
پاسخ ها
لیلی 30تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
هیچ منبع خبری اگاه نزده که کارافغانی بوده بعضی ها ازخودشون حرف درمیارن
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1397/03/27
خدایا مرگم را برسان این آشکار موضوع است در پنهان چه خبر است انشاالله ازفقر مالی نباشد وگرنه مسولین گرفتار غضب الهی خواهند شد
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1397/03/27
به به هر روز یه افتخار جدید برای کشور!!!اگه این ... افغانی بودن باید همه افعانیا رو از کشور بیرون کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
لعنت خدا بر هرچه آدم دروغگوست
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1397/03/27
ما رکورد کشور هند را ارتقاء دادیم
France
15:22 - 1397/03/27
جای تاسف داره درکشور اسلامی چنین اتفاقاتی رخ بده اونم درچند ماه41نفر
برادران بلوچ شماهارو باغیرت دلیرمردتوصیف میکند
چی شده !
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1397/03/27
خود ایرانشهریها باید اسلحه دست بگیرند این جماعت بی شرف را به سزای اعمالشون برسونند همه ایران باید این نطفه های نامشروع را از ایران بیرون کنند برگردونند به کشورشون
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1397/03/27
این مملکت داره کجا میره...خدا خدا خدا خدا
Canada
15:32 - 1397/03/27
آتقدر از مردم مخفی کنین و دردی از انان درمان نکنید. آخر خط هستید. ولی چشمتان کور است.
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1397/03/27
سلام ازسال ۶۷ که ایرانشعر بودم عده زیادی می خواستند نیروی انتظامی در این شهر ضعیف شود وچه سربازان بی گناه ودرجه داران که ناجوانمردانه ترور شدند ومتاسفانه اکثر مردم هم از کشته شدن مامورین وغیر بومیها خوشحال بودند حالا طعم ناجوانمردی خود را چشیدند
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
من خدمت اونجا بودم. دقیقا همینطوری. اصلا دوست ندارن سر به تن نیروی انتظامی باشه. ماشینا رو با سنگ میزنن
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1397/03/27
باید عزای عمومی اعلام شود اینها هم دختر وخواهرهای ما هستند.
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1397/03/27
مردم ایران سه دسته هستن... مردم عادی که زحمت میکشند و نان میخورند.... مردم متجاوز به نوامیس مردم..... متجاوزین به حق و حقوق مردم که انگل وار قدرت در دست دارن
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1397/03/27
اینا میخوان سر مردم گرم همچین خبرایی بشه تا راحتتر به اختلاسهاشون برسن وگرنه 4 تا آشغال مثل این آدمهارو بگیرن گردن بزنن کسی دیگه جرات همچین کاریو نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1397/03/27
فقر بدبختی بیکاری مجردی نداشتن شادی. یکسره عزا گرفتن رادیو تلویزیون.
ندادن خوراک فکری و فرهنگی مناسب توسط رسانه ها. چرت و پرت بودن و دروغ بودن و تکراری بودن برنامه های تلویزیون.
دروغ بودن و جهت سیاسی داشتن صداوسیما و روی آوردن مردم به ماهواره ها در جایگزینی صداوسیما.
صادق نبودن مسولین با مردم و فراهم کردن موج بی اعتمادی به مسولین برای مردم.
همه از عواملی که نتیجه اش این شده که امنیت و انسانیت و اخلاق در جوامع کفر کیش و غربی خیلی بالاتر و بهتر از جامعه... ماشده است.
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/03/27
کاش میشد فاحشه خونه ها باز میشد
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
اره اولم خونواده خودت برن اونجا
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
خوبه هرچي ميشه يه مشت ادم هوسبازفيلشون يادهندوستان ميكنه
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/03/27
فک نکنم افغانی بوده. جایی نگفتن افغانیه.وقتی میگه هم زور هم پول پس وطنیه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
احترام بذار مرد ایرانی، بگو افغانستانی نه افغانی، افغانی واحد پول هست، دوس داری به تو هم بگن تومنی؟
هلیا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
کاربر20:56
دمت گرم خیلی خوب گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
خوددشون بخودشون میگن افغان رییس جمهورشون میگه ما افغانها اون وقت تو اینجا میسوزی عجبا از شما
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/03/27
اخبار هرروز این کشور یا دزدی و اختلاسه یا تجاوز و تعرض به کودکان و دختران و قتل های زنجیره ای.
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/03/27
اخبار هرروز این کشور یا دزدی و اختلاسه یا تجاوز و تعرض به کودکان و دختران و قتل های زنجیره ای.
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1397/03/27
نکنه این بندگان خدا (دخترا ) از فقر نداری تن فروشی کردن؟
پاسخ ها
لیلی 30تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
هنوزهیچی مشخص نیست
United States
16:09 - 1397/03/27
هردم از این باغ بری میرسد
United States
16:13 - 1397/03/27
ضمنا به بلوچ و فارس و کرد و ترک ربطی نداره.ایرانی آبرو داره غیرت داره و پاکه
اگه باند افغانی بودن شما بگین توی ایران چکار میکنن؟تا این حد مملکت بی صاحبه که هرکی از هرجا دلش میخواد بیاد ایرانو هر غلطی دلش میخواد بکنه؟اگه ایرانین که وا مصیبتا
Germany
16:13 - 1397/03/27
طرفدار ان مسولین کلاشونو بزارن بالا
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1397/03/27
من عرب اهواز هستم و به شخصه خیلی بچهای بلوچ دوست دارم و این حقشون نیست این جوری اظهار نظر کنیین بلوچ خیلی غیرتی و مرد هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
بلوچ نبودن بابا قضیه خیلی بزرگتر از این حرفاست که بیان اینجا بگن
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1397/03/27
خواهشا کم ازاین خبرهای ازارجنسی بزارین شما دارین بااین کارترویج میدین واصلا کمترهم نخواهدشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
شما هم موافق ماله کشی هستین؟
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/03/27
اینها همه دروغ.قاچاق دختران به کشورهای عربی.رادوستان انکار کردندبخواهیدونخواهیدفعلاجامعه رافراگرفته ولی می توان ریشه یابی وروانشناسی کنیم وراه کاردرست بیندیشیم.
Germany
16:29 - 1397/03/27
کشوری که مسعلینش بفکر باند بازی رای اوردن چپاول بیتولما هستن باید حیوانهای انسانما پولدار به ناموس مردم چپ نگا کنند خدا از بانیاش نگزرد
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1397/03/27
فقط یک جمله وبهترین جمله که میشه دراین موردگفت
به درک افسل السافلین برام هیچ اهمیتی نداره
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1397/03/27
وای ما چقدر مشکلات داریم تجاوز. اختلاس. فرا مغزها. دارو. ماشین . مسکن. تفریح سالم نداریم ..مشکل ازدواج.قیمت طلا...................و غیر
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1397/03/27
نوش جان مادران دولت مردان خداحافظی تبلت موبابل می روم برای هميشه شگم های بزرک سيره بشوهست ازخون ماهاکه جراخ می کنيدجناب محترم جواب زيرنوسي پای تلويزيون نه بلگه بيايدبگويدچرابايديک مشت زنان بچه هاحق حقوقشان مسعدودبشودسرپيری مرکه تازه يادتان امدبعدمردندزنده بودندنوش داور******************
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1397/03/27
چگونه حرف تلخ شيرين می دانيدچه به سرماهادراين سال۹۷خردادماه
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1397/03/27
متاسفانه خیلی وقتا تجاوزها بر اثر تحریک فرد متجاوز در جایی دیگر(ممکن است پوشش بد زنان و دختران در جاهای دیگر یا یادگرفتن از فضاهای مجازی یا سایر مسایل باشه ) اما حاصل آن تحریک برای زنان و دخترانی باشه که پوشش مناسبی دارند و رفتار عفیفانه ای دارند.مثل این حادثه
پاسخ ها
میثم(به خودم)
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
البته منظور من این هستش که فرد متجاوز در یه جای دیگه و براثر عوامل مختلفی تحریک میشه ولی نتیجه اون تحریک فرد متجاوز، در جای دیگری روی دختران عفیف و سالم پیاده میشه
بدون نام
France
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
به جهنم که تحریک میشید

حق تجاوز ندارید
France
17:12 - 1397/03/27
3 نفر از 41 نفر شکایت کردن.دفعه بعد که به زنی گفتی کرم از خود درخته.....خودش تنش می خاره......تا نباشد چیزکی......یادت باشه تو هم در این جنایت شریک می شی .اگه از زنان و دختران اسیب دیده حمایت کرده بودیم .نفر اول شکایت می کرد .40 نفر بعدی اسیب نمی دیدن
پاسخ ها
دراکولا تا به تا
United States
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
چه کامنت زیبایی،
امیدوارم همه بخونند.
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1397/03/27
اول باید افراد مشخص شونند بعد در
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1397/03/27
وقتی مملکت صاحب نداشته باشه هر اتفاقی ممکنه بیوفته
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1397/03/27
تومملکت ماهرکی زردارد زور هم دارد41دختربیگناهو موردتجاوزقراردهی و تازه مردم فهمیدن یعنی ببین یکی چقدرتواین مملکت قدرت داره که 41دختروبه تباهی میبره و یه زره هم ترسی نداره ای خدا این ازگرونی واین از بی کاری جوونا واین ازدلاروسکه مسکن حالاتجاوزهم به اینا اضافه بشه دبیرستان پسرانه تهرانودختران ایرانشهرودختربچه های 5و6ساله راستی چرامملکت ما داره اینجوری میشه؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1397/03/27
این خبر ها و اتهام ها وشکایت های مربوط به تجاوز و حتی تجاوز کردن ها و رسانه ای کردن اونها همه کار یه عده ی خاص و کساییه که میخوان مملکت رو نا امن نشون بدن و مرد های جامعه رو هموس باز و شهوتران نشون بدن در حالی که مردم ما نود درصدشون آدمای شریف و با غیرتی هستن و اینا که تجاوز و دزدی و ایجاد ناامنی میکنن یه عده ی کمی اند. نمیگم خیلی امنیت داریم درسته به لطف یه عده هموطن و غیر هموطن دزد و متجاوز شاید امنیتمون کم باشه ولی در این حد هم نیست که این رسانه های بعضا زرد میگن و بهش آب و تاب میدن و به قول معروف پیاز داغشو زیاد میکنن. یه عده هم میگن مثل خونه ای که دستشویی داره کشور هم باید فاحشه خونه و خانه ی فساد داشته باشه که باید بگم شاید یه جاهایی و با یه سری منطق و از چند نظر این حرف درست باشه اما دقت کنید اونایی که تجاوز میکنن بیشترشون آدمای بی پولی اند یا امکاناتشو ندارن و بخاطر همین تجاوز میکنن اونهایی هم که پول دارن از قاحشه ها و فاحشه خانه هاو خانه ی فساد هایی استفاده میکنن که توی عامه و بین مردم به خونه تیمی معروفه و غیر قانونی فعالیت میکنن پس مسئله وجود فاحشه نیست مسئله نبود پوله که اگه برای این کسایی که فقیرن و تجاوز میکنن پول یا کار نه با حقوق کم بلکه با حقوق واقعی بود شک نکنید که اینها هم میرفتن توی گروه دوم و برای ارضای شهوتشون پول میدادن به فاحشه پس لطفا مسئله رو از جهت درست نگاه کنید. معلوم نیست باز کدوم قسمت از کشور داره یه اتفاقی میفته اختلاسی میشه یه غلطی میکنن که ذهن مردم رو با این کار ها منحرف میکنن.
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1397/03/27
اگر به خاطر پول بوده یعنی دختر ها راضی بودن )هر چند این هم مشکل بزرگیه) اما دیگه تجاوز محسوب نمیشه یک جرم دیگه هست کلا مطلب درست حسابی گفته نشده اگه مردان خارجی بودن که وای بر ما و زنان ما که بر سر غیرت ما امده من دوازده سالم بود شنیدم به دختران سوسنگرد تجاوز شد با هزار بدبختی به جبهه رفتم روزهای اول از ترس توپ می خواستم قرار کنم باد عراقی ه که می افتادم که این کار رو کردن میگفتم باید یک شون رو بکشم بعد بدم موندم تا ترسم ریخت تا اخر جنگ
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1397/03/27
لعنت به افغانیا کشورمون به گندکشیدن این افغانهاچندسال پیش۱ ۱دخترایرانی ویکم شیرین عقل بود ۲ماه شبانه روزی به همه کارگرهای ساختمانی غرض میدادن وپول میگرفتن ساعتی وچندروزپیشم توشهرری ۵نفرازافغانیایه زن ایرانی توروزروشن ضرب وشتم کردن ومیگن انتقام دختراقغانیا روگرفتن ومیگن ماتوایران هرکاری کنیم کسی چیزی نمیگه ونمتونه بگه وایرانیابی غیرتن بی عرض حرفهای افغانیاس وخیلی جاهادارن بیشترازایرانیامیشن..........
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1397/03/27
چقدر کارشناس مسائل جنسی

اگر در مورد تولید کشور هم مردم ما اینقدر توضیح و حساس بودن اقتصاد کشور تو گنداب نمیرفت
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1397/03/27
دوستان اگه دراملاءکلمات غلط داشتم عذرخواهی میکنم
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1397/03/27
تا اطلاعات تکمیلی منتظر می مانیم.
باعث تاسفه...خیلی هم زیاد.
ولی اظهار نظر در مورد تعداد یا مجرم واقعی باید کم کم مشخص بشه....اشد مجازات اعدام حقشه.
گر چه تو قوانین حقوق بشری غرب که خیلی انسان دوستن. اعدام یه همچین حیوونایی غیر انسانیه...!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1397/03/27
بایدتمام اون افراد رو چوب تواستینشون کرد ایجا کورد وبلوچ ولر وفارس نداره باید زنده زنده ازگوشتشون بکنی حروم زادها
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1397/03/27
باید قبول کنیم که شهوت یه غوله و این غول باید کنترل بشه و هر شهری ودیاری واقعا به همون دستشوئی ک آقایان اشاره کردن واجبه وگرنه نباشه مثل الان ب خیابان میکشه .نکته دوم اینکه شرایط ازدواج بی نهایت دشوار شده واین غول طبیعی وخدادادی شهوت هم با هیچ بنده خدایی شوخی نداره ............ 33 سالمه هنوز بااین وضع اقتصاد وتورم مجردم!!! شما بگید علمای محترم شهوت رو چطور کنترل کنم ؟؟؟؟ با نماز وتوسل میشه بنظرتون؟؟؟ بیایید بجای اینکه هر روز اینگونه اخبار ر وگزارشات ازین شهر واون شهر کی به کی تجاوز کرده ب فکر ریشه اصلی کار باشید.
Netherlands
18:44 - 1397/03/27
عزیزان بحثهای خوبی کردید ولی دلیل اصلی چیزدیگه است
توایران ما بعلت سیاسی کاریها وفساد موجود قبح خلاف وجرم ازبین رفته وتفاوت معناداری بین مجرم وسالم احساس نمیشه
این دقیقا چیزبدیه وقتی مجرم هزینه زیادی نسبت به جرمش نده
میشه این
France
18:47 - 1397/03/27
لعنت همه دنیا بر شهوت امثال تو

صیغه هم فقط تو شیعه هست

اونم به نفع مرداس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
اهل تسنن خیلی راحت ازدواج می کنن این مسخره بازیا و خرجای الکی ازدواج مال ماست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
کی گفته به نفع مرداس. پولشو میگیرن. مفت که نیس عزیز
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1397/03/27
هردم ازاین باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری میرسد
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1397/03/27
وقتی دین ما و بزرگان دین میگویند هر وقت میوه درختی رسید باید از درخت چیده شود وگرنه بالای درخت کرم زده میشود درباره موضوع جنسی سخن گفته
شده خداوند صیقه را برای مردان وزنان یاداور شده واین مهم را حلال اعلام کرده والبته این موضوعات رافقط دولت ومسعولان باید حل کنند
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
صیغه یا ... شرعی؟؟
United States
19:35 - 1397/03/27
من که میگم اینا کار همین وهابیای ایرانه. یک عده میگن افغانی بوده آخه مگه افغانی پول داره یا زور داره؟
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1397/03/27
تورخداجان پدرمادروبچههاتون این افغانیارواخراج کنیدوخودامام جمعه زاهدان هم میگفن یعنی چی که مدیریت سوخت زاهدان دادین به یه افغانی خارجی واین اخرت بی غیرتی وبی عقلیه وبایداخراجشون کنیم وگرنه دارن دردسرسازمیشن تعدادشون که زیادمیش دارن زورمیگن واین ننگ برای ایران وایرانی بزرگ چندروزپیشم توروزروشن۶تاافغانی یه زن ایرانی ضرب وشتم کردن وچون تعدادشون زیادشده دارن سلطنت میکنن هیچ جاراشون نمیدن واومدن ایران پرروپروترشدن نکنبتهاادم شدن هم منابع بودجه ومملکت ومردم ومیخورن وشغلامون وتبه ناموسمون تجاوزمیکنن واین تعدادبه هرایرانی درسال بالای۲۰۰ملیون تومان ضررمیزنن
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1397/03/27
عیب نداره بزرگ میشن یادشون میره
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
طفلی روانی هههه
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1397/03/27
عیب نداره بزرگ میشن فراموش خواهند کرد شماهم اینقدر سخت نگیرید دخترا بلاخره یکروز باید همین بلا سرش بیاد چه با ازدواج چه غیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
یکم شعور داشته باشی بد نیست اگر برای خانواده خودت اتفاق افتاده بود همین ومیگفتی .
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1397/03/27
اگر جای میبود که زن و مردی ......میرفتن اونجا خودشون رو اروم میکردن دیگه شاهد اینطور جنایتا نبودیم
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1397/03/27
کارافغانیابوده همین افغانها دارندبه هرایرانی سالیبالای۲۰۰ملیون میزنن تقریبا۲۰۰سال بودجه کشورهدرمیدن حدود۱۶ملیون افغانی چهدغلطی میکنن مگه کشورندارن وبالای۱۰ملیون اشغال کردن وبیکارحتی بیشترنمایندگان مجلس گفتن یعننی چی که بیش از۳ملیون شغل وفقط توکارساختمانی گرفتن چندبرابران ان توشغلهای دیگه وحتی دانشجوهامونم بیکارکردن وتوشغلهای غیرمربوطم کاردیگه نیس ایناهمه جانفوذکردن اشغال ازبی عرضگی ماایرانیابی غیرتی مون لعنت وحتی ایناخلیج فارس نمیگن ومیگن خلیج همین افغانهامگه مابیکاری نجومی نداریم یافقرزیادویابی ابی زیادبی سابقه وهمجاازبی بودجگی حرف میزنیم پس اینهمه افغانی مگه هزینه نداراگه نداربه هرچی کشورگشنس بگین بیادایران ودم خروس وباورکنیم یا قسم حضرت عباس واینهمه هم جرم جنایت فساددارن بازم اخراج نمیکنید و۹۰درصدبدبختی کشورتوهمه زمینهها هستن
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1397/03/28
من یک افغانم اگه مشخص بشه این باند کی باند افغان بوده دلیل بر این نمیشه شما کل افغانی هارو ببرین زیر سوال اون عده که چنین کاری رو کردن هم باید سنگسار کرد ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
آخه یه بار
آخه دوبار
آخه ده بار
مرد ناحسابی افغان ها صدها جنایت کردن تو ایران حتما یه مشکل ژنتیکی دارن دیگه همشون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
من با کاربر آرمین موافق هستم. نباید به آتش یک نفر بقیه را هم سوزاند.
Netherlands
00:20 - 1397/03/28
ببین چه روزگاریه که امام جمعه از بس نمیتونه کاری انجام بده در ملا عام و در نماز جمعه فریادش رو به گوش همه می رسونه
....
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1397/03/28
عرض ادب خدمت دوستان. اولا لزوما انسان به وسیله ادب و شعور از حیوان جدا میشه که در کامنتا مشهوده حیوانات ناطقی که صرفا توهین به دیگران رو نماد برتری میدونن و اثبات حرف خودشون.
ثانیا فاحشه خونه کلمه کاملا اشتباهی است که یه سریا تو بوق و کرنا کردن. اما از طرفی با این وضع ازدواج و بیکاری و گرانی حقم دارن. به هر حال ذات و سرشت انسان با نیاز درآمیخته شده که اگه رفع نشه هرکاری میکنن. اگر شما 4 روز غذا نخورید دزدی هم میکنید.

بنده به نظر شخصی وجود مراکزی نظارت شده که در آن ازدواج موقت صورت میگیره و باعث تسهیل رفع این نیاز در جهت درست میشه رو پیشنهاد میدم که خیلیم امر خوبیه و غیر قانونی نیست. هم جوونا راحت میشن هم این بدبختیا درست میشه.
تشکر که این کامنت رو تا انتها خوندید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
این مراکز هست
بدون نام
United States
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
التماس جنسی نرها
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1397/03/28
باید توهرشهر یه جایی واسه این آدمابذارن تا بقیه با آرامش زندگی کنن،اجرایش برای چندماه اول واقعا آزاردهنده و وحشتناک میتونه باشه ولی بعد از یه مدت نتایج امنیت وآرامشش به همه میرسه،باید قبول کنیم که برای این جامعه چاره ای جز این نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
توی غرب آمار تجاوز خیلی بیشتر از اینجاست با اینکه سالها فاحشه خانه داشتند یکم مطالعه کن بعد نظر بده
United States
03:06 - 1397/03/28
زن ها تو خیابون با لباس نامناسب میگردن و شوهر و یا برادرشون چیزی بهشون نمیگن.این با تجاوز چه فرقی داره؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
چه ربطی داره؟؟ حالت خوبه گلم؟
z
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
شما حالت خوب نیست. طرف حیونه فکر کرده جنگله دختر مردمو بگیر ببره؟؟ کسی که نتونه غریزشو کنترل کنه پست تر از حیونه. از رو چادر هم کنترلشو از دس میده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
و از کجا میدونی اون زنها در اون جامعه مذهبی با لباس نامناسب میگشتن ....
Iran, Islamic Republic of
06:05 - 1397/03/28
ببینید این است عاقبت سرزمینی که دستشویی برای ارضا غریزه جنسی ندارد
از اون طرف هم شرایط ازدواج نیز برای خیلی ها فراهم نیست
لذا قدرت شهوت و نیاز جنسی
بر عقل و فهم یه آدم چیره میشه آنگاه گناهی مرتکب میشه که هم خودش و هم کسانی که این زمینه را برایش چیده اند دامن شون رو میگیره
چقدر این جمله آیه الله طالقانی که نیاز هر مسجدیست که دستشویی داشته باشه درست و بجاست
حتی دردوره پیغمبر اسلام در مدینه خانه هایی بودند که بالایشان پرچم بود
و همه میدانستند صاحب این خانه چکاره است
پیغمبر اما دستور تخریب شان را نداد
چون خوب میدانست،جمع کردن بساط اونها باعث میشه نگاه مردان هرزه به دیگر زنان جامعه بیفته
اینجاست که گویند از صاحب دین جلوتر افتادند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
شهرام زمان جاهلیت فاحشه خونه وجود داشت زمان پیامبر زناکار سنگسار میشد
بدون نام
United States
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
امثال شهرام میان اینجا از اب گل الود ماهی بگیرنـ

....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
آقا شهرام ، توضیح شما برخورد منطقی با یک نیاز طبیعی است. الان سالهاست که انکار این معضل اجتماعی گریبان ایران رو گرفته و به دلیل این انکار ما هیچ آمار درستی از این معضل نداریم.
بدون نام
Germany
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
اونیم که میگه شهرام منطقیه

خود همون شهرامه

خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:48 - 1397/03/28
چرا یه عده کوته فکرومتحجرتااسم غرایض جنسی به میان میادبه آدم هابه چشم حیوان نگاه میکنندمگرزادو ولدازاین طریق انجام نمیگیرداین غریزه مگردروجودزن ومردهانیست ماکه ازخداوپیغمبرکه بالاترنیستیم .متجاوزین بایدبه سزای اعمالشان برسندولی میل جنسی درآدمهاهیچ وقت یکسان نیست وشدت وضعف داردوبعضی ازآدمهاگرم مزاج هستندکه درآنهامیل جنسی شدت بیشتری داردواین ژنتیکیست واین ازلحاظ علمی تائیدشده هست آدم یه کم مطالعه داشته باشدبدنیست وخداوندبه حال کسانی رحم کندکه ازلحاظ مالی نمیتونن ازدواج کنندودردسته گرم مزاج هاقراردارند.
United States
08:13 - 1397/03/28
مطمئنم دو روز دیگه میگن طبق بررسی های انجام شده تجاوزی در کار نبوده و با میل خود دختران انجام شده
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1397/03/28
اگر افغانی بودند،که با شناختی که من از بلوچستان دارم بعیده این جرات را داشته باشند،کارشان ساخته است!!!بلوچها خودشان پلیس خودشان هستند و مامور اجرای حکمشان!اگر بلوچهای ایرانشهر با بلوچهای خاش فرق نداشته باشند...
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/03/28
سركوب سالها غريزه جنسي نتيجه اش انفجار و تجاوز به ناموس ملته ؟!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
سرکوب نکن توقعتو بیار پایین ازدواج کن
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1397/03/28
"پیگیری این مسائل از نظر قانونی چارچوب‌های خاص خود را دارد و به‌راحتی نمی‌توان در این‌باره اظهارنظر کرد چرا که تاکنون به تعداد یا اطلاعات مشخصی از موضوع تجاوز به دختران در ایرانشهر دست نیافته‌ایم.
وی ادامه داد: فرد دستگیر شده سرمایه‌دار و غنی است. متاسفانه عده‌ای زور دارند و عده‌ای هم زر و پول دارند و گاهی همراه شدن این دو گروه با هم سبب رخ دادن اتفاقاتی مانند تجاوز به دختران در ایرانشهر می‌شود." یعنی چی ی ی ی؟؟؟؟؟؟؟؟این چه گزارشیه؟؟ تو این مملکت تجاوز راحتتر از آمار گرفتنه؟؟ چرا حق و حقوق مردم چارچوب خاصی نداره ولی پیگیری یه فاجعه چارچوب قانونی میخواد؟؟ یعنی چی سرمایه دار باشه باید هر غلطی بکنه ؟؟ پس دولت کجاست؟؟؟ اسلام کجاست؟؟ عدالت کو؟؟؟ ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
طرف بچه پولدار بوده زر داشته اون چند نفرم افغان مسلح بودن زور داشتند اوفتاد
بدون نام
-
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
همه چی رو گفتید ولی برای خودم متاسفم که بهترین دین بهترین امنیت ولی بیشترین دزدی رو بین مسئولین داریم تا این همه نابسامانی هایی که میبینید اعم از دزدی،قتل ،فسادهای اخلاقی و اجتماعی غریب به اتفاق ربط داره به بیکاری ،اقتصاد و از همه مهمتر این اینترتنت خراب شده که یک کلمه رو یرچ میزنی همه چی رو برات میاره یعنی اینو مسئولین نمیدونن ........
خدا امام زمانو برسون تا بیشتر از کثافت کاری های مملکت رو نبینیم.
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/03/28
انقدر راجع به این موضوع بی تفاوتی نشان دادید که انهایی که این بلا سرشان امده از ترس ابرو چیزی بروز نمیدهند مرگ بر متجاوزین ولواط کاران...که با داشتن زن به این کار افتضاح دست زد وموردحمایت دوستان قرار گرفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
فقر فرهنگی و اقتصادی جامعه باعث افزایش آمار در جامعه ماست .
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1397/03/28
خداییش قدر این برترین ها رو بدونید. نماد آزادی بیان هست به نظرم :)
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1397/03/28
اولا بایدسلام وعرض ادب کنم‌به همه هموطنانمـ.دومااینکه هرمملکتی هراجتماعی هرکشوری وقتی پیروزاست وقتی همه مشکلاتش حل شدنی است که اختفاواستتارکاری نداشته باشه شما به آمارکامنت هاونظرهای دوستان عزیزتوجه بفرمائید همه بدون نام ومجهول هستندخب وقتی من نوعی میخواهم اظهارنظرکنم ولی ازبیان هویت خودم عاجزم ونام وهویتم‌رابیان نمیکنم خب توقع دارم کارهادرست بشه نه نمیشود این‌ نمیشودهمان نمیشودی است که میگوید‌گاهی نمیشودکه نمیشودکه‌نمیشود.لذابرای حل بحران باید پای دررکاب نهادبابازی باالفاظ وکلمات چیزی درست نمیشود چه بحث فساداخلاقی باشد چه‌بحث فسادمالی باشد باید شهامت حاکم باشد تانهایت اقتدارحاکم شود
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/03/28
خدا به اون دخترا رحم كنه اماررسمي ٤١نفره حالا خداميدونه چندنفر به دليل تعصبات خاص اون منطقه سكوت كردند ٤١خانواده چطور ميخواهندبعدازاين اونجا زندگي كنن
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1397/03/28
اقای رضاامیری فرض را اگر بر هویت واقعی شمادر درج نام بگذاریم چه دردی دوا و چه ربطی به پیشنهاد این موضوع داره؟ اسم حقیقی باحقوقی در بیان مسئولیت ونوع بیان باید همخوانی داشته باشد! تلویزیون اگر دعوت بشید ودر مورد قیمت مسکن صحبت کنید وجلوی تصویرتان نام کارشناس امنیت اروپا درج شود بایدتذکر دادکه.....! اگرجامعه شناسی تجربه دارید درهمین کامنت بدون نام بگذارید من استفاده میکنم .
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1397/03/28
جناب رضا امیری ضمن عرض احترام شماهم نظر مفید ویا حسب تجربه درخصوص جامعه ورفتار وجلوگیری .....یانصحیت هم بفرمائید استفاده میکنیم واساسا اسم در کامنت کارایی نداره ..مثلا جامعه شناس اسم کامنت و راجب راهسازی نوشته بشه....کسی نظرات رو مدنظر قرار نمیده وسرگرمی خودمون هست.
United States
18:13 - 1397/03/29
باید تلاش کنیم روز به روز فمنیست پیشرفت کنه
و زنها آگاه بشن

تا جنس نر برای ارضای غریزش التماس کنه

تا مجبور بشه آدم بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
من یک زن هستم . اما با افکار تند فمنیستی موافق نیستم. خداوند زن و مرد را باهم آفریده تا مایه آرامش هم باشند پس انکار مرد دنیا را برای خانمها بهتر نمی کنه. ما باید یک راه حلی منطقی برای این معضلات پیدا کنیم با انکار یا مقصر دانستن مردها مشکل حل نمی شود.
بدون نام
Germany
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
منم با مردایی که درک بالا دارن با احترام برخورد میکنم
برخورد تندم مربوط به مردایی هست که

خودشونو به نفهمی میزنن

که نه فهم داره نه عاطفه سرش میشه
نه عشق
France
19:51 - 1397/03/29
من که خودم مردم

با خوندن کامنت همجنسام

حالم از جنسیتم بهم میخوره
وای بحال زنها

بزرگترین ظلمی که میشد بهشون کرد این بود
که جنس مخالفش ما ها باشیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
فقط تو مردی. بقیه اداتو در میارن...
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1397/03/31
من نمیدونم چرا تو دولت روحانی این اتفاقات بیشتر شد حوادث بیشتر شد سیل زلزله آتش سوزی تجاوز دزدی اختلاس گرانی تورم بدبختی گشنگی فقر بیکاری طلاق فساد همه اینا در دولتهای قبل آمار کمتری داشت
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/04/01
ای داستان ربطی به ای چیزا که میگید
نداره ولی مردم بلوچ هم باابرو هم باغیرتن
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1397/04/01
من چند سال پیش سرباز بودم تو شهر زاهدان این تجاوز صددرصد کار افغانی هاست البته کار بلوچهای افغانی چون استانی در افغانستان است بنام نیمروز که مرکزش شهر زرنج است و همه ساکنین این استان بلوچ هستند البته بلوچها در همه افغانستان پراکنده هستند همکنون نیز جمعیت انبوهی از این بلوچهای افغانی در سیستان و بلوچستان هستند مهاجرت بلوچها از افغانستان به ایران تقریبا چهار دهه است ادامه دارد و مخصوصا با توجه به هجوم پشتون ها به استان نیمروز بلوچها به بیرون رانده میشوند این بلوچهای افغانی در سیستان و بلوچستان اصلا قابل شناسایی نیستند با زبان و قیافه مشترک با ساکنین بومی ایرانی
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1397/04/01
گعتند اذهان عمومی را خدشه دار نکنید با اعمال کردیم عیب نداره شما نگویید ما هم نشنیدیم
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1397/04/09
عکسها شونو بزنید به در و دیوار تا همه بشناسند و اونا رو ملث بگیرند اگه دولت نمیتونه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر