درخشان: کار دفاعی تیم ملی فراتر از انتظار بود
۷۳۳۱۱۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
۹۱۵۳
کار دفاعی تیم ملی در دیدار مقابل مراکش فراتر از حد انتظار بود و همین مساله دلیل اصلی پیروزی ملی پوشان است.

ورزش سه: کار دفاعی تیم ملی در دیدار مقابل مراکش فراتر از حد انتظار بود و همین مساله دلیل اصلی پیروزی ملی پوشان است. حمید درخشان می گوید: بازیکنان ما در این دیدار فراتر از حد انتظار در کار دفاعی عمل کردند و به دلیل فشار زیادی که به خود آورده بودند، شاهد گرفتگی عضلات بازیکنان هم بودیم. انگیزه و اتحاد بسیار بالای بازیکنان در دیدار مقابل مراکش جای تحسین دارد و همین مساله دلیل اصلی پیروزی ما در این دیدار حساس بود.

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان تیم ملی در این دیدار موقعیت های خوبی از دست دادند و امیدوارم در دیدارهای آینده از تک موقعیت های خود بتوانیم خیلی بهتر استفاده کنیم. در جام جهانی شاید یک موقعیت خوب گلزنی نصیب هر تیمی شود و نباید این موقعیت ها را به آسانی از دست داد.

وی در خصوص دیدار بعدی تیم ملی کشورمان مقابل اسپانیا که 30 خرداد ماه برگزار می شود، هم گفت: این دیدار شرایط خاص خود را دارد زیرا سطح فوتبال این کشور با مراکش بسیار متفاوت است و قطعا فشار زیادی را متحمل خواهیم شد. باید در این دیدار هم به بهترین شکل کار دفاعی را انجام دهیم تا شاید بتوانیم یک امتیاز بدست بیاوریم.

وی گفت :نباید توقعات را از تیم ملی بالا ببریم و بدانیم حتی یک امتیاز هم مقابل اسپانیا برای ما بسیار ارزشمند خواهد بود.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با شانس صعود از گروه خود در جام جهانی 2018 روسیه گفت: قطعا ما این شانس را داریم و می توانیم با کمی دقت از گروه خود صعود کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج