اظهارات عجیب وکیل ترامپ درباره دادستان‌ها
۷۳۳۱۵۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
۸۱۶۱ 
وکیل رئیس جمهوری آمریکا گفته است که ماموران اف. بی. آی و بازرسان ویژه رسیدگی به ادعای دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به جای تحقیق از رئیس جمهوری باید به بخش روانی منتقل شوند!

ایسنا به نقل از پایگاه خبری هیل، وکیل رئیس جمهوری آمریکا گفته است که ماموران اف. بی. آی و بازرسان ویژه رسیدگی به ادعای دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به جای تحقیق از رئیس جمهوری باید به بخش روانی منتقل شوند!

رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت: این افراد به جای تحقیق از دونالد ترامپ باید به بخش روانی منهتن بروند! این‌ها افرادی دیوانه و عجیب هستند!

جولیانی در ادامه صحبت‌هایش گفت: تحقیقات ویژه رسیدگی به احتمال ارتباط میان کمپین انتخاباتی ترامپ با روسیه، تحقیقاتی "ساختگی" از سوی "انسان معیوبی" است که زمان باخت هیلادی کلینتون، رقیب دموکرات ترامپ در این انتخابات گریست. آن‌ها گفتند که ما هیلاری را می‌خواهیم. چه اتفاقی افتاده است؟ من یک روانپزشک می‌خواهم!

ترامپ و جولیانی مکررا تحقیقات رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به ادعای دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا را مورد انتقاد قرار داده‌اند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج