ستاره زن امسال کیست؟
۷۳۷۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۰
۳۴۸۰۲
همراه با نقش اول های زن سریال های ماه رمضان/ قسمت اول
سريال‌هاي ماه رمضاني ديگر بعد از چند سال تبديل به بخشي ثابت و جدا نشدني از ماه رمضان شده‌اند. اکثر شهروندان هر کجا که باشند، با عجله خود را براي افطار به خانه مي‌رسانند؛ نه براي اين‌که حتما روزه‌شان را در خانه باز کنند، بلکه براي اين‌که به پخش سريال‌هاي ويژه اين ماه برسند.

سريال‌هاي ماه رمضاني ديگر بعد از چند سال تبديل به بخشي ثابت و جدا نشدني از ماه رمضان شده‌اند. اکثر شهروندان هر کجا که باشند، با عجله خود را براي افطار به خانه مي‌رسانند؛ نه براي اين‌که حتما روزه‌شان را در خانه باز کنند، بلکه براي اين‌که به پخش سريال‌هاي ويژه اين ماه برسند. در طول اين سال‌ها مجموعه‌هاي زيادي ساخته و پخش شده. بعضي‌ها به سرعت فراموش شده‌اند و بعضي ديگر هرگز از يادها نخواهند رفت.  بخش فراموش‌نشدني از سريال‌هايي مانند «او يک فرشته بود»، «ميوه ممنوعه»، «روز حسرت» و... شخصيت‌هاي زن ماندگار آنها هستند؛ شخصيت‌هايي مانند فرشته با بازي بهاره افشاري در «او يک فرشته بود» (که شش سال قبل پای شیطان را به تلویزیون باز کرد). يا چرا از «دينا»ي «صاحبدلان» با بازي باران کوثري نگوييم. باران کوثری با این سریال که اولین سریالش هم بود، به یک‌باره مخاطبانی فراگیرتر از مدیوم سینما پیدا کرد. نمي‌توان از عاشقانه حسن فتحي (ميوه ممنوعه) صحبت کرد و «هستي» با بازي خوب هانيه توسلي را ناديده گرفت. مرجانه گلچين، دختر مظلوم سریال «آیینه» در دهه شصت با «بزنگاه» برگشت. او که در سریال رمضانی سال قبل (زیرزمین) هم بازی کوتاهی داشت، ناگهان در این سریال وجوه طنزش را نشان داد و همه را شگفت‌زده کرد. پارسال تقابل وحشتناک امین تارخ و آتنه فقیه‌نصیری بر سر ازدواج فرزندان‌شان (که از قضا دخترعمو و پسرعمو هم بودند) تکان‌دهنده بود. او نشان داد که دیگرلیلی (آن دختر بازیگوش در سریال «خانه سبز») نیست و محمدمهدی عسگرپور هم توانست این پتانسیل را آزاد کند. بسيار نقش‌هاي به‌ياد‌‌ماندني ديگر هم در اين سال‌ها داشتيم که با شروع هر رمضان به ياد مردم مي‌آيند. به سراغ ستارگاني که قرار است اين ماه رمضان وارد زندگي ما بشوند، رفتيم.

خاطره اسدی

برای اولین‌بار در تلویزیون

خاطره اسدی این روزها دارد اولین حضور تلویزیونی‌اش را تجربه می‌کند از بخت‌یاری او است که این اولین تجربه‌اش در جعبه جادویی در کنار بازیگران بزرگی مانند مسعود رایگان و فریبا کوثری برای سریال ویژه ماه مبارک رمضان است تجربه ثابت کرده سریال‌های مناسبتی ماه رمضان پربیننده‌ترین از دیگر سریال‌های تلویزیون هستند:

 • این روزها در حال تجربه اولین کار تلویزیونی‌تان هستید، کمی از این تجربه جدید بگویید؟
به‌نظرم کار در تلویزیون چندان فرقی با سینما ندارد. تنها فرقی که دارد مخاطبش بسیار بیشتر از سینما است. چون حتی پرفروش‌ترین فیلم‌ها در سینما، چند درصد بیشتر از مردم جامعه مخاطب آن نیستند. این مساله مخاطب درباره سریال‌های ماه‌رمضان تشدید هم می‌شود.
 • چه شد اصلا کار تلویزیونی قبول کردید؟
هیچ‌وقت بدم نمی‌آمد از اینکه برای تلویزیون بازی کنم و همیشه منتظر بودم نقشی، با کارگردان  و تیمی فوق‌العاده به من پیشنهاد بشود، ولی تا امسال که با آقای بهرامیان همکاری کردم تا به حال پیش نیامده بود. وقتی رفتم با آقای بهرامیان صحبت کنم مطمئن بودم این نقش برای من است هی تو دلم می‌گفتم آره این نقش مال من است چون عقیده دارم هر پیامی تو به کائنات بفرستی و همان جواب را می‌گیری و خدا را شکر درست شد.

در سه سال 15 سال بزرگ شدم

خاطره اسدی در روزهای عکاسی، کمک زیادی کرد و پای ماجرا بود. با وجودی که به دلیل بازی در سریال و کم‌خوابی لاغر شده بود و پای راستش هم به شدت درد می‌کرد. با این حال خاطره مثل بقیه دخترها بی‌ادا و بی‌تکلف در عکاسی و مصاحبه کمک زیادی به ما کرد. او همان‌طوری هست که می‌شناختیمش.

 • یکی از مشکلات شما بازیگرها گاهی ممکن است این باشد که از کا ر خودتان راضی نیستید، چیزی که حتی ممکن است شما را افسرده کند. با این جور مسائل چه طور کنار می‌آیی؟
خب، این‌ها تا پارسال بود. سال گذشته یکسری اتفاق‌هایی برای من افتاد و بعد از آن نشستم برای خودم برنامه‌ریزی کردم و به این نتیجه رسیدم به جای آرمان‌گرایی باید واقع‌گرا باشم و بهتر است در زمان حال و شرایط فعلی‌ بهترین انتخاب را بکنم. بر همین اساس سال گذشته کار طنز آخرین سرقت را بازی کردم که البته فکر می‌کنم کار خیلی خوبی بود و شک و ناراحتی برای قبولش نداشتم. اما به هر حال سعی کردم که واقع‌بین باشم و خیلی هم سخت نگیرم.

 • فکر می‌کنید این واقع‌گرایید پذیرفتن زندگی در زمان حال اثر بالا رفتن سن هم هست؟
خیلی. من به جرأت می‌توانم بگویم از سه سال پیش تا الان از نظر روحی و فکری انگار 15سال بزرگتر شدم. سن که بالا می‌رود نگاه آدم به زندگی و حتی سبک زندگی تغییر می‌کند. راه‌ها و روش‌های دیگری را برای رسیدن به اهداف‌مان پیدا می‌کنیم.

 •  رسیدن به اهداف امروز به جز دقت در انتخاب‌هایت دیگر چه مراقبت‌هایی از خودت می‌کردی؟
وقتی به زندگی هدفمند نگاه کنی و برای آینده برنامه داشته باشی قطعا کارهایی برای رسیدن به اهدافت انجام می‌دهی. من هم می‌خواهم بازیگری موفق باشم پس مطالعه می‌کنم،‌ فیلم می‌بینم، ورزش می‌کنم و از پوستم مراقبت می‌کنم و به سلامتی و تغذیه‌ام توجه دارم ... یعنی همه این‌ها در زندگی من هست. باورتان می‌شود حتی الان که به شدت درگیر کار «اگر فردا بیاید»هستم ورزش هم می‌کنم هر وقت بخوابم صبح نیم‌ساعت زودتر بیدار می‌شوم و ورزش می‌کنم. چون به نظرم ورزش جدای اینکه برای سلامت و کارم واجب است باعث نشاط و سرحالی‌ام می‌شود.متولد ماه مهر

شاید شما هم مثل ما نمی‌دانستید متولدین مهرماه، چقدر در انتخاب‌هایشان صفر و صدی هستند. اما خاطره اسدی که یک مهرماهی واقعی است از این خصوصیت متولدین ماه مهر پرده برداشت:

 • وقتی برای این کار رفتی می‌دانستی این سریال ویژه ماه مبارک رمضان است. چه احساسی داشتی از اینکه در یک کار خاص معنوی حضور داشتی؟
اینکه به هر حال کار فضای معنوی داشت و می‌دانستم با باورها و اعتقادات مخاطب ارتباط برقرار خواهد کرد خیلی تحت تأثیر قرارداد. بعد هم بیشترین سریال‌هایی که در طول سال دیده می‌شوند سریال‌های مناسبتی هستند به خصوص سریال‌های ماه مبارک رمضان.
 • بین آخرین کارت تا این سریال نزدیک هشت ماه فاصله افتاده چرا اینقدر با فاصله کار می‌کنی؟
بله، من از آبان گذشته تا این سریال «اگر فردا بیاید» کار نکردم و در همین زمان چند کار تلویزیونی و سینمایی را رد کردم.
 •  دقیقا سوالم همین است چرا اینقدر کم کار هستی؟
هیچ وقت به اینکه خیلی دیده شوم و رقابت کنم و ... فکر نکردم و برایم مهم نبوده. شهرت اولویت آخرم است. مشکلی که من در شروع کارم داشتم این بود که خیلی آرمان‌گرا بودم، حالا نمی‌دانم علتش چه می‌تواند باشد شاید تأثیر ماه تولدم است.
 • متولد چه ماهی هستید؟
مهر. مهری‌ها حد وسط هیچ چیز را نمی‌خواهند یا صد یا صفر. یعنی ترجیح می‌دهم اگر یک چیزی قرار است در بهترین حالتش نباشد کلا نباشد. خب، دوکار اولم، دیشب باباتو دیدم آیدا و تقاطع، باعث شد این وسواس و سخت‌گیری‌ام بیشتر شود. چون دو تا نقش خیلی خوب بود برای هر دو در شروع کارم کاندید سیمرغ شدم. طبیعی است فکر کردم که خب کارهای بعدی‌ام باید از آنها خیلی بهتر باشد و من هی باید بالاتر بروم، به جای اینکه در جا بزنم یا حتی پایین‌تر بیایم. اعتقاد دیگر هم دارم که همیشه هم گفتم، هنرمند در هر شاخه هنری، در اثرش باید قسمتی از روح خودش را بگذارد و همان روحی که به کار می‌دهد باعث تفاوت در کیفیت و تأثیرگذاری اثر می‌شود.
شبنم قلی خانی


 افطار با ربنای شجریان

 • شبنم قلی‌خانی از فضای معنوی سریال‌های ماه رمضان و علاقه‌اش به ربنای شجریان می‌گوید:
 یکی از ویژگی‌های این کار این است که کار در حال ضبط است و قسمت‌های اول در حال پخش، این خیلی به پیشرفت همه کمک می‌کند. حتی از شب‌هایی که تیزر تبلیغات کار در تلویزیون پخش شده همه بچه‌ها به تکاپو افتادند، گریم، لباس و بازیگرها همه سعی می‌کنند نواقص خود را برطرف کنند و از حس و حال ماه رمضان هم که بگویم خیلی خوب است. همه ناخودآگاه معنوی‌تر می‌شوند و فضا یک‌جورایی معنوی می‌شود. افطار کردن با گروه، شنیدن ربنای شجریان. کلام استاد شجریان (ربنا) انرژی خاصی به من می‌دهد. چون پشت این صدا یک استاد است و یک دنیا تجربه و انرژی. ماه رمضان همیشه کودکی‌ام را تداعی می‌کند، مادرم و روزه گرفتن و سفره افطاری. 5 کیلومتر تا بهشت

 • شبنم قلی‌خانی که پیش از این هم تجربه حضور در سریال‌های ماه رمضان را داشته از همکاری دوباره‌اش با علیرضا افخمی به پردیس می‌گوید:
در سریال پنج کیلومتر تا بهشت علیرضا افخمی نقش آیدا، دختر داریوش فرهنگ و پردیس افکاری را دارم. این نقش، دختری است که روحیات و اعتقاداتش با خانواده فرق دارد. یک رابطه عاطفی با پسری برقرار می‌کند. در طول داستان برای این پسر، مهدی سلوکی اتفاقی می‌افتد که همه خانواده درگیر مسائل او می‌شوند. ناخود آگاه عالی است

علیرضا افخمی مخاطب عام را خوب می‌شناسد، تمام دیالوگ‌هایی را که می‌نویسد و صحنه‌هایی را که می‌سازد از دل جامعه است، هر قشری را کامل می‌شناسد و عینا نشان می‌دهد. راجع به این کار هم خیلی تحقیق کردند.این سریال در مورد خواب دیدن و تعبیرهای گوناگون خواب است. پس با تحقیق کامل به ساخت آن مشغول شدند. بازی با داریوش فرهنگ که خودشان هم کارگردان هستند، ناخودآگاه خیلی عالی است. ایشان خیلی همراه هستند.غیر از بازیگری

در دانشگاه بازیگری تدریس می‌کنم و فیلم کوتاه می‌سازم. داستان کوتاه می‌نویسم. در سایتی که دارم داستان‌ها و مطلب‌های خودم را می‌گذارم. با دوستان نقد فیلم انجام می‌دهیم و فیلم می‌بینیم. من پشت سر هم بازی نمی‌کنم چون می‌ترسم اینطوری بازیگری از دست برود. باید بعد از هر کار دو سه ماه خودم را ریکاوری کنم. به خودم و همسرم برسم. سفر برویم و باز مطالعه کنم و یاد بگیرم. دغدغه اصلی‌ام بازی کردن نیست.
رزیتا غفاری

بزرگترین دغدغه‌ام حفظ سلامت جسمی‌ام است. برای همین خیلی در این زمینه از خودم مراقبت می‌کنم. خب می‌دانید تصویر تلویزیون خیلی با واقعیت متفاوت است. برای همین همیشه باید از خودت مراقبت کنی یا حداقل درگیری فکر‌ی‌اش را در این‌باره داری.اهل ورزش هم هستم، من مربی اسکی‌ام. اما خب اسکی یکی فصلی دارد و نمی‌تواند به عنوان ورزش همیشه باشد برای همین سعی می‌کنم با شنا و اسکی روی آب همیشه ورزش را در برنامه‌ام داشته باشم. ما بازیگران باید مراقب سلامتمان باشیم. اولین شب آفتابی

 • رزیتا غفاری خاطرات زیادی از کارهای مناسبتی دارد. او به پردیس می‌گوید:
 اولین کار مناسبتی من، شب آفتابی بود که در ماه محرم پخش می‌شد. آن کار خیلی بیننده داشت. یعنی طیف وسیعی از مردم شب آفتابی را می‌دیدند. یادم می‌آید همان زمان با آقای بیضایی کار می‌کردم. ایشان به من گفتند من اصلا سریال نگاه نمی‌کنم اما این سریال را دنبال می‌کنم. شب آفتابی بیننده عام هم خیلی داشت. یعنی طیف متفاوتی از مردم این سریال را می‌دیدند. حتی بعضی از فقرای خیابان هم سر  پخش آن سریال دور من را می‌گرفتند و راجع به آن صحبت می‌کردند. یکی مثل من سریال دیگری بود که در ماه رمضان پخش می‌شد. آن هم سریال خیلی خوبی بود. این دختر مهمست

در سه قسمت اصلی سریال سی امین روز فکر نمی‌کنید که نقش من، نقش خیلی مهمی باشد. وقتی خودم سه قسمت را می‌خواندم بیشتر شبیه نقش حاشیه‌ای بود اما بعد شما متوجه می‌شوید که هم داستان حول محور این دختر می‌گذرد. یعنی بعد از قسمت چهارم، پنجم چنین چیزی نمود پیدا می‌کند. یعنی در واقع این نقش، نقش اول مثبت این کار است. سبب من

 • اگر دوست دارید بدانید چه شد که سیما تیرانداز به جای ستاره اسکندری در سریال سی‌امین روز آمد، صحبت‌های رزیتا غفاری را با پردیس را بخوانید:
فیلمبرداری کار را شروع کردیم. فیلمنامه هفتگی به دست ما می‌رسید. اواسط کار بود که آقای شیخ‌طادی کمی مشکل پیدا کردند و رفتند، بعد آقای افشار آمدند. 

خب من قبلا با آقای افشار روزهای زیبا را کار کرده بودم برای همین با کار ایشان آشنا بودم اما به هر حال کار متفاوت شد. پیش از این با خانم تیرانداز مسابقه همکاری نداشتم. ما تقریبا هم دوره هستیم هر چند ایشان کمی از من قدیمی‌تر هستند و سابقه‌کاری بیشتری دارند. البته اول خانم ستاره اسکندری جای خانم تیرانداز بودند اما کناره‌گیری کردند.داستان سریال مربوط به فرشته خدا می‌شود. یک فرشته مددی؟ کار سال پیش ساخته شد. پارسال سریال دیگری که در آن هم باز فرشته خدا بود پخش می‌شد. برای همین کار ما پخش نشد. هر نقش سرانجامی دارد

 • رزیتا غفاری آنقدر تجربه کار در تلویزیون را دارد که دیگر کافی است  فیلمنامه را بخواند تا بفهمد این کار به قول معروف گل می‌کند یا نه. او در این باره می‌گوید:
ماجرای همکاری من با این سریال برای ماه رمضان امسال به علاقه‌ام به کارهای آقای شیخ‌طادی برمی‌گردد. قبلا هم با ایشان زیاد کار کرده بودم. ایشان با من تماس گرفتند و گفتند کار جدیدی برای ماه رمضان گرفته‌اند. چون همسرم کار  طراحی و چهره‌پردازی می‌کند. وقتی پیشنهاد این سریال به من داده نشد هنوز فیلمنامه‌ای نوشته نشده بود، فقط سه قسمت از این سریال را نوشته بودند. به هر حال بعد از خواندن این همه فیلمنامه در این همه سال دیگر دستم آمده که در فیلمنامه چه خصوصیاتی دارد. این دیگر یک موضوع حسی است و می‌توانم بفهمم هر نقش چه سرانجامی خواهد داشت.
نفیسه روشن
نقش اول یا دهم، هیچ فرقی نمی‌کند

 • شاید راست می گویند قدیمی ها که هیچ دویی نیست که سه نشود. نفیسه روشن امسال بازی در سومین سریال ماه رمضانی اش را تجربه می کند. او در این باره به پردیس می گوید:
«اولین باری که در سریال ماه رمضانی حضور داشتم سال 86 سریال اغما بود. سال بعد از آن هم «مثل هیچ کس» را به کارگردانی آقای برزیده کار کردم. امسال هم وقتی آقای افخمی از من دعوت کردند با اینکه سر کار دیگری هم بودم، نتوانستم دعوتشان را رد کنم و پذیرفتم.
من سال ها قبل که کارم را تازه شروع کرده بودم در سریال تب سرد ایشان حضور داشتم. و خیلی خاطره خوبی از همکاری با آقای افخمی داشتم و دارم. فیلمنامه‌های ایشان را دوست دارم چرا که متن هایشان سنگین و وزین است. تجربه ثابت کرده مردم هم همیشه کارهای ایشان را پسندیده اند و استقبال کردند.

حضور در تب سرد به من که آن موقع بازیگری تازه کار بودم, خیلی کمک کرد.  سر کار اغما هم که بودیم بازنویسی نهایی فیلمنامه را ایشان انجام داده بودند. بنابراین همانطور که گفتم از آنجا که سبک کارشان را از قبل می شناختم، وقتی برای این کار از من دعوت کردند، باور نمی کنید بدون چون و چرا رفتم. هیچ سوالی نپرسیدم.

نه، پرسیدم طول نقش چقدر است و نه، پرسیدم نقش اول است یا دهم. حتی ایشان به عهده خودم گذاشته بودند که با توجه به اینکه سر کار دیگری هم هستم سر این کار بیایم یا نه. هرچقدر فکر کردم دیدم امکان رد کردن وجود ندارد و پذیرفتم. خدا را شکر از این انتخاب هم راضی هستم و مثل همیشه از کار کردن با ایشان لذت بردم و کار یاد گرفتم. امیدوار هستم مخاطبان هم این کار را دوست داشته باشند.رمضان را خیلی دوست دارم

اما بیشترین چیزی که در این ماه به من می چسبد و از آن لذت می برم دعای ربنا است. نمی توانم بگویم چقدر لحظه اذان و دعای ربنای آن را دوست دارم. حتی در ماه های دیگر هم هروقت دعای ربنا را می شنوم ناخودآگاه یاد ماه رمضان می افتم.
البته رمضان پر از چیزهای دوست داشتنی دیگر هم هست، مثل میهمانی های شیرین افطار. هرچقدر درگیر کار باشم و اگر وقت نکنم به هیچ کدام از این میهمانی ها برسم، افطاری خانه مادرم  بزرگم را می روم.

ادامه دارد...
انتشار یافته: 103
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1390/05/29
شبنم قلي خاني
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1390/05/29
من به خانم شبنم قلی خانی 100امتیاز میدم واقعا لیاقت ستاره بدون روداره
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1390/05/29
شبنم قلی خانی یا خاطره اسدی
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1390/05/29
شبنم قلي خاني و خاطزه اسدي ان دو تا خيلي شايسته اند
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1390/05/29
خاطره اسدی عالیه چون خیلی خوب بازی می کنه
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1390/05/29
شبنم قلی خانی و نفیسه روشن و دوست دارم بهشون رای می دم
Sweden
21:05 - 1390/05/29
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1390/05/29
نفیسه روشن برتریت زن سال می باشد
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1390/05/29
نفيسه روشن بخاطر وقار و حجابش
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1390/05/30
خاطره اسدی
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1390/05/30
فقط شبنم جون خیلی ماهه خیلی باحس بازی میکنه
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1390/05/30
فقط نفيسه روشن
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1390/05/30
شبنم قلي خاني يا نفيسه روشن
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1390/05/30
فقط شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1390/05/30
خاطره اسدی
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1390/05/30
نفيسه روشن چون نقش متفاوتي را بازي مي كند
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1390/05/30
هیچ کدوم!من!
Germany
11:45 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی یا نفیسه روشن
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1390/05/30
فقط شبنم قلي خاني
اگر 100 بار هم ستاره بشه حقشه
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1390/05/30
نیسه روشن به خاطر متانت و تواضع و اخلاق ماهش همچنین چشمای خوشگلش که هیشگی مثلشو ندارههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1390/05/30
بازيگر يعني خانم نفيسه روشن
پاسخ ها
راضیه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
موافقم نگار جون
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1390/05/30
نفیسه روشن.خیلی باوقاره
United Kingdom
13:29 - 1390/05/30
هاطره اسدی
پاسخ ها
****
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
خاطره عزیزم نه هاطره
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1390/05/30
ROZITA GAFARRI
United States
14:36 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1390/05/30
shabnam gholikhani
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1390/05/30
هيچكدوم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
میخوای تو بشی ؟
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1390/05/30
فقط خانم نفیسه روشن لیاقتشو داره
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1390/05/30
نفیسه روشن
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1390/05/30
ONLY SHABNAM GHOLI KHANI
فقط شبنم قلی خانی به خاطر تعهد و حرفه ای بودن این بازیگر ایرانی
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1390/05/30
خاطره اسدی
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1390/05/30
هیچ کدوم ...........شادینا واسه خودتون
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1390/05/30
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1390/05/30
هیچکدوم همشون افتضاحا (فاطیما جون اگر چشمای منو ببینی دیگه به اینا نمیگی چشم قشنگ )
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1390/05/30
سرکار خانم شبنم قلی خانی بهترین البته خانم خاطره اسدی هم خوبن ولی به پای شبنم نمی رسه
United Arab Emirates
23:26 - 1390/05/30
فقط نفیسه روشن
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1390/05/30
من به خانم شبنم قلی خانی 100امتیاز میدم واقعا لیاقت ستاره بدون روداره
Canada
23:57 - 1390/05/30
shabnam gholi khani o bas
Iran, Islamic Republic of
06:16 - 1390/05/31
نازنين جون خيلي اعتماد به نفس داري...........
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1390/05/31
هیچ کدوم چون همشون وقتی لو دوربینن خیلی موقرند ولی بیرون ظاهر وپوششون افتزاهه
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1390/05/31
شبنم قلي خاني
پاسخ ها
ملینا دختر افتاب
Poland
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۱
موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1390/05/31
اولا خیلی سخته چون همشون واقا زحمت میکشن. الهی حق به حقدار برسه .ولی از نظر من
خانم: نفیسه روشن به خاطر حجب وحیا- خانم: شبنم قلی خانی جذابیتشون و خاطره مریم مقدس در اذهان مردم. وبازی خوبش. من آرزوی موفقیت برای همشون رو دارم.
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1390/05/31
با الی موافقمممممممممم
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1390/05/31
shabnam jon
ham bazigare khobie ham mehrabone
Poland
15:58 - 1390/05/31
حق خانم شبنم قلی خانیه واقعا حقشه ستاره بشه
نه اون نفیشه روشن بلد نیست بازی کنه
البته خانم اسدی هم خوبه ولی نه به اندازه خانم قلی خانی
راستی چشای روشن فوق العاده زشته چشای خاموش قشنگه
=))
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1390/05/31
یا خاطره یا هیچ کس
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1390/05/31
با سلام. قبول باشه. خاطره سینمائیه و شبنم احساسیه. اینا با هم یعنی سینمای حسی و بدون هم یعنی تلویزیون بی حس اینا جدا از هم نمیتونه باشه ترجیحآ خاطره میمونه
Germany
19:15 - 1390/05/31
خاطره اسدی به خاطر نقش جسورانه اش
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1390/06/01
با اين بازي هاي ضعيف هيچكدوم شايستگي ستاره شدن را ندارند. اما مثل اينكه بعضي ها دارن ستاره رو از نظر خوشكلي انتخاب ميكنن. از اين نظر شبنم ميتونه انتخاب خوبي باشه.
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1390/06/01
فقط شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1390/06/01
بازیگردرفیلم های ماه رمضان فقط خانم شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1390/06/01
هيچ كدام.چون بانظر eliكاملا موافقم.اينا جلو دوربين اونم تو فيلم حجاب دارن.عكسهاي همينجوريشونو كه ببيني حالت بد ميشه.
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1390/06/01
شبنم قلي خاني
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1390/06/01
منمیگم هم شبنم خوبه هم رزیتا
Canada
18:02 - 1390/06/01
هدی زین العابدین
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1390/06/01
خاطره اسدی
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1390/06/01
آخه دلم برای رزیتا غفاری می سوزه هیچ کی به جز نازی بهش رای نداده تازه نازی گفته هم شبنم خوبه هم رزیتا.ولی با این همه وجود که دلم برای رزیتا میسوزه به شبنم قلی خانی رای میدم.فقط شبنم.شبنم.شبنم.شبنم.شبنم.شبنم.شبنم......................شبنم!!!
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1390/06/01
اگرواقعاحجاب ومتانتشون همینطوری باشه که توسریالهانشون میدن همشون صدافرین دارن ولی اگه نباشن یه قرون ارزش ندارن
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1390/06/02
فقط شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1390/06/02
دلم میخاد سارا بزنم
شبنم و سارا رای میدم
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1390/06/02
شبنم جون و خاطره جون واقعا عالي اند
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1390/06/02
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1390/06/02
نفیسه روشن به خاطر وقارش
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1390/06/02
خاطره اسدی
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1390/06/03
الناز شاكر دوست
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1390/06/03
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1390/06/05
من دنبال تنوع دربازیگری هستم واز نقش های تکراری وتکراری که فقط یه سری از افراد شناخته شده همون نقش اونها رو ایفا میکنند خسته ام با اینکه همشون دوست دارم من به خاطره رای میدم چون واقعی تر وتمیزتر از همشون بازی میکنه
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1390/06/05
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1390/06/05
شبنم قلی خانی عزیزم رای میدم
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1390/06/06
هیچ کدوم از این ها.فقط الناز شاکردوست.
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1390/06/06
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1390/06/08
هیچکدوم قبلی ها بهتر بودن
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1390/06/08
شبنم قلی خانی
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1390/06/10
فقط خانم نفیسه روشن

عین ماهه
دوسش دارم
مثل فرشته هاس
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1390/06/12
خاطره اسدی بخاطر اینکه دختر بی آلایش و متواضعیه بر خلاف بقیشون که.....
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1390/07/01
نفیسه روشن دوست داشتنی
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1391/03/27
نفیسه روشن و رزیتا غفاری.هر دو شون بازیگرای سنگین و با وقاری هستند
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1391/09/29
حجاب خانم نفيسه روشن در بيروا واماكن عمومي هم به همين صورت است...واقعا بايد بهشون آفرين گفت....فقط نفيسه روشن
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1392/07/26
خاطره اسدي ياشبنم قلي خاني
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج