بازی شگفت‌انگیز فاطمه معتمد آریا
۷۳۷۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۸
۹۷۳۸ 
نقد طهماسب صلح‌جو درباره «اینجا بدون من»
طهماسب صلح جو درباره نقد فیلم اینجا بدون من گفت: با توجه یه این موضوع که این فیلم اقتباسی از نمایشنامه «باغ وحش شیشه‌ای» نوشته تنسی ویلیامز است کار خوبی از آب در آمده است.
طهماسب صلح جو درباره نقد فیلم اینجا بدون من گفت: با توجه یه این موضوع که این فیلم اقتباسی از نمایشنامه «باغ وحش شیشه‌ای» نوشته تنسی ویلیامز است کار خوبی از آب در آمده است. بومی کردن این فیلمنامه با توجه به نمایشنامه «باغ وحش شیشه‌ای» کاری بس دشوار است.

این منتقد سینما ادامه داد: کارگردان این فیلم تمام سعی خود را کرده تا با بومی‌سازی این فیلم و تلاش برای ایجاد فضایی کاملا ایرانی، از محتوا آن نکاهد و به فیلمنامه هم خللی وارد نشود.وی تاکید کرد: بازیگران با دقت خوبی انتخاب شده‌اند، مخصوصا بازی «فاطمه معتمدآریا» بسیار شگفت انگیز بود و شالوده درام در این فیلم به خوبی به نمایش درآمده است.

وی در ادامه گفت: نمایشنامه باغ وحش شیشه‌ای ار آثار برجسته ادبیات نمایشی است و کار کردن بر روی این نمایشنامه کاری بس دشوار است. مخصوصا وقتی ان را با فضای ایرانی تطبیق دهیم.

 خلاصه داستان «اینجا بدون من» آمده است: این فیلم قصه خانواده‌ای را روایت می‌کند که پای دخترشان مشکل دارد و تمام دغدغه این خانواده رفع مشکل اوست، این خانواده سه نفره در آرزوی دستیابی به رویاهای خود هستند.

در این فیلم فاطمه معتمد آریا، صابر ابر، نگار جواهریان و پارسا پیروزفر بازی می‌کنند.

منبع: سینما پرس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج