آیفون‌های ۲۰۱۸ ارزان‌تر از حد انتظار خواهند بود
۷۳۸۰۹۴
۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
۵۵۳۴
به عقیده کارشناسان، مهم‌ترین دلیل فروش پایین‌تر از حد انتظار آیفون X، قیمت بالای آن بود. در پاییز امسال، قرار است اپل سه جانشین برای آیفون‌ X معرفی کند که همه‌ی آن‌ها از سیستم فیس آی‌دی بهره می‌برند.

وبسایت دیجی‌کالامگ: به عقیده کارشناسان، مهم‌ترین دلیل فروش پایین‌تر از حد انتظار آیفون X، قیمت بالای آن بود. در پاییز امسال، قرار است اپل سه جانشین برای آیفون‌ X معرفی کند که همه‌ی آن‌ها از سیستم فیس آی‌دی بهره می‌برند. در چند ماه گذشته، گزارش‌های متعددی در مورد قیمت پایین‌تر از حد انتظار این آیفون‌ها منتشر شده بود و حالا یک گزارش جدید حاوی جزییات بیشتری در مورد این گوشی‌ها است.

آیفون‌های ۲۰۱۸ ارزان‌تر از حد انتظار خواهند بود

یکی از محققان شرکت مورگان استنلی قیمت هر سه آیفون‌ ۲۰۱۸ را پیش‌بینی کرده است.

یکی از محققان شرکت مورگان استنلی با استفاده از منابع مختلف، قیمت هر سه آیفون ۲۰۱۸ را پیش‌بینی کرده است. طبق این گزارش، آیفون‌ مجهز به نمایشگر اولد ۵.۸ اینچی جانشین مستقیم آیفون X خواهد بود و قیمت آن از ۸۹۹ دلار آغاز می‌شود که ۱۰۰ دلار ارزان‌تر مدل ۲۰۱۷ است. همچنین گجت مجهز به نمایشگر اولد ۶.۵ اینچی که از آن تحت عنوان آیفون X پلاس یاد می‌شود، قیمت ارزان‌ترین مدل آن ۹۹۹ دلار خواهد بود. سومین گجت از نمایشگر ال‌سی‌دی ۶.۱ اینچی و دوربین تکی بهره می‌برد. طبق پیش‌بینی‌ها، قیمت ارزان‌ترین مدل این گوشی بین ۶۹۹ و ۷۶۹ دلار خواهد بود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج