توصیه پلیس به کنکوری‌ها
۷۳۸۵۰۸
۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
۳۹۵۵
رئیس مرکز کنترل ترافیک این پلیس درباره وضعیت ترافیکی شهر تهران در روز هفتم تیرماه گفت: با توجه به برگزاری آزمون سراسری در مراکز آموزشی و دانشگاه‌های سطح شهر، پنجشنبه صبح شاهد ترافیک و تجمع در این قسمت‌ها بودیم.

خبرگزاری میزان: رئیس مرکز کنترل ترافیک این پلیس درباره وضعیت ترافیکی شهر تهران در روز هفتم تیرماه گفت: با توجه به برگزاری آزمون سراسری در مراکز آموزشی و دانشگاه‌های سطح شهر، پنجشنبه صبح شاهد ترافیک و تجمع در این قسمت‌ها بودیم.

سرهنگ محمد رازقی گفت: علت اصلی ترافیک صبحگاهی امروز نیز مراجعه دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها به محل‌های مذکور بود که عمدتاً از خودروی شخصی استفاده کرده و باعث افزایش حجم ترافیک در این قسمت‌ها شده بودند که این بار ترافیکی از ساعت ۶ شروع شد و تا ساعت ۸ ادامه داشت.

رازقی در همین رابطه افزود: این موضوع باعث شد که برخی دانش‌آموزان با تأخیر به مراکز آموزشی برسند. توصیه می‌شود برای بعد از ظهر امروز و همچنین فردا، افراد مذکور برای مراجعه به محل‌های برگزاری آزمون زودتر مراجعه نمایند. همچنین نیاز است که از توقف و پارک در در مقابل در اصلی مراکز برگزاری آزمون و محور‌های نزدیک به آن خودداری نمایند.

وی ادامه داد: جهت روانسازی و جلوگیری از ایجاد مشکل ترافیکی در محور‌های منتهی به مراکز آزمون، قوانین و مقررات رعایت شود و مراجعین از توقفات غیرمجاز در محل‌هایی مانند توقف ممنوع، ایستگاه اتوبوس، و سایر محل‌های غیرمجاز خودداری نمایند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: با توجه به اینکه طرح زوج و فرد و ترافیک در روز پنجشنبه اجرا نمی‌شود، قطعاً وضعیت ترافیکی برای ظهر امروز سنگین خواهد بود. از آنجا که اتمام آزمون کنکور سراسری ساعت ۱۲ خواهد بود که با بار ترافیکی ظهرگاهی همزمان است، به خانواده‌های محترم دانش‌آموزان که در آن ساعت قصد بازگشت از محل برگزاری آزمون را دارند توصیه می‌شود، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را بیش از پیش مد نظر داشته باشند.

رازقی در انتها اظهار داشت: برای عصر امروز نیز پیش‌بینی می‌شود که شاهد بار خروج از بزرگراه‌های نواب، امام علی (ع) و شهید همت باشیم. همچنین در ترمینال‌ها مخصوصاً ترمینال جنوب با ازدحام مسافر و افزایش بار ترافیکی در محور‌های اطراف مانند بزرگراه بعثت مواجه خواهیم بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج