قاضی عسکر: حج را از مسائل سیاسی جدا کرده‌ایم
۷۳۹۰۰۴
۰۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
۵۸۶۵
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت: درست است که ایران و عربستان روابط سیاسی ندارند اما ما حج را از مسائل سیاسی دو کشور جدا کرده‌ایم و آنها هم این مسئله را پذیرفته‌اند؛ تقاضای من این است که حجاج به تبلیغات سوء دشمن توجهی نکنند.

تسنیم: حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید علی قاضی عسکر،نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی امروز در همایش آموزشی توجیهی زائران حج تمتع استان تهران اظهار کرد: هدف ما از برگزاری این همایش این است که آخرین اطلاعات و نکاتی که زائر نیاز دارد را در اختیار او قرار دهیم.

وی افزود: امسال شرایط خوبی برای برگزاری حج وجود دارد و امیدواریم که شرایط هم حتی بهتر شود؛ تمهدیات لازم هم در نظر گرفته شده است و خواسته‌های ما در توافقنامه دو کشور ایران و عربستان آمده است علاوه بر آن یک سلسله امتیازات دیگری هم اضافه شده است.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین قاضی عسکر تصریح کرد: درست است که ایران و عربستان روابط سیاسی ندارند اما ما حج را از مسایل سیاسی دو کشور جدا کرده‌ایم و آنها هم این مسئله را پذیرفته‌اند؛ مشکلی در برگزاری مراسم حج نداریم و کارها طبق روال پیش می‌رود؛ تقاضای من این است که حجاج به تبلیغات سوء دشمن توجهی نکنند.

علاوه بر حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر، سید عباس حسینی مدیر حج و زیارت استان تهران، قاسم نصیری مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت و سردار حسن مهری فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در این همایش سخنرانی کردند؛ تلاوت قرآن و مناجات و اجرای مراسم میدانی توسط حجت‌الاسلام و المسلمین مظلومی معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از دیگر برنامه‌های همایش آموزشی توجیهی زائرین حج تمتع استان تهران بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج