نامجومطلق: رفتار کی‌روش و برانکو عجیب است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۳۹۲۲۰
۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
۳۷۵۰
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه رفتارهای برانکو و کی‌روش برخلاف ادعای آنهاست گفت: برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا باید به بازیکنان داخلی اعتماد کرد.

خبرگزاری مهر: مجید نامجو مطلق در خصوص عملکرد ملی پوشان در جام جهانی گفت: اعتقاد دارم به جز بازی اول که در نیمه دوم خوب بودیم، در دو بازی بعد عملکرد فوق العاده ای داشتیم و توانستیم مقابل اسپانیا و پرتغال نمایش قابل قبولی ارائه دهیم.

وی تأکید کرد: در دیدار با مراکش، قهرمان افریقا ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی را کاملاً تحت فشا ربودیم اما پس از آنکه از این فشار بیرون آمدیم رفته رفته بر بازی مسلط شدیم. البته در فاز دفاعی عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم در ثانیه های پایانی با اشتباه مدافع حریف، مراکش را شکست داده و سه امتیاز حساس را به دست آوریم.

وی افزود: در مقابل اسپانیا که از بازیکنان بنامی سود می برد، نمایش قابل قبولی داشتیم و اعتقاد دارم بهترین بازی ایران در ادوار جام جهانی، نیم ساعت پایانی دیدار برابر اسپانیا بود که کاملاً بر بازی مسلط بودیم. حریف را به شدت تحت فشار قرار داده بودیم و می توانستیم به گل تساوی هم دست پیدا کنیم که متأسفانه یا با بی دقتی و یا با بدشانسی به این مهم دست نیافتیم.

نامجو مطلق در خصوص دیدار با پرتغال گفت: اعتقاد دارم بازی خوب و پایاپایی را داشتیم. اگرچه توپ در مالکیت پرتغال بود اما ما چندین بار خلق موقعیت کردیم و می توانستیم به گل هم دست پیدا کنیم و اگر شانس با ما یار بود و دقت بیشتری می داشتیم در دقیقه ۹۵ می توانستیم گل پیروزی را زده و به دور بعد صعود کنیم. شاید اگر بازی های تدارکاتی بیشتری داشتیم. با تیم های صاحب نام بازی می کردیم و از امکانات بیشتری برخوردار بودیم می توانستیم تیم قدرتمند پرتغال را شکست داده و به پیروزی هم کمک کنیم. اما باز هم با این شرایط عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم نتایج قابل قبولی را هم به دست بیاوریم.

بازیکن پیشین تیم ملی ایران در خصوص صحبت هایی که مبنی بر رفتن کی روش از ایران شده است، اظهار داشت: قطعا رفتن او به سود ایران نخواهد بود. او عملکرد خوبی داشته. مردم خواهان ماندن او هستند و او باید تا پایان جام ملت های آسیا، تیم ملی را با شناخت خوبی که از آن دارد، همراهی کند ولی باید منطق را هم در نظر گرفت که آیا کی روش با رغبت می ماند یا نه. آیا این روزها به دنبال بهانه است تا سر فوتبال ما را کلاه بگذارد یا اینکه درآمد بیشتری کسب کند؟

نامجو مطلق در خصوص اختلافات این روزهای کی روش و برانکو که حالا کاملاً علنی شده است و هنوز کی روش به تهران نرسیده، علیه برانکو صحبت کرده گفت: به طور حتم این درست نیست. این اختلافات به گذشته بر می گردد و اعتقاد دارم کی روش قصد تلافی کردن دارد. برای من عجیب است که دو مربی خارجی که خود را حرفه ای می دانند این چنین علیه یکدیگر صحبت می کنند و حاضر نیستند کوتاه بیایند. امیدوارم فدراسیون فوتبال و شخص تاج در این مورد دخالت کرده و اجازه ندهد این اختلاف و درگیری بیشتر از این ادامه پیدا کند.

وی در خصوص بازیکنانی که از لیگ داخلی به جام جهانی راه پیدا کردند، تصریح کرد: لیگ ما اثبات کرد که بازیکنان خوبی درآن وجود دارد و توانستند عملکرد مثبتی هم در جام جهانی داشته باشند. ضمن اینکه کی روش نباید فراموش کند که بازیکنانی که لژیونر شدند، اکثرا از لیگ داخلی به اروپا راه پیدا کردند بنابراین سرمربی تیم ملی در صورت ماندن باید به لیگ ایران بیشتر اعتماد کند زیرا می تواند برای جام ملت های آسیا بازیکنان خوبی را به تیم ملی دعوت کند.

نامجو مطلق در پایان و در پاسخ به این پرسش که بهترین های ایران در جام جهانی چه بازیکنانی بودند؟، گفت: من اعتقاد دارم همه بازیکنان ما جزء بهترین ها بودند. از جان مایه گذاشتند. تلاش کردند و برای کشورشان افتخار آفرینی کردند اما اگر بخواهم سه بازیکن برتر ایران در جام جهانی را نام ببرم باید از امید ابراهیمی، علیرضا بیرانوند و وحید امیری یاد کنم هرچند مجید حسینی و سعید عزت اللهی هم عملکرد فوق العاده ای داشتند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر