محمد سلوکی با «جمعه‌های رنگی» به تلویزیون می‌آید
۷۴۱۰۹۷
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۷
۲۳۰۲ 
محمد سلوکی مجری باسابقه تلویزیون این روزها مشغول طراحی برنامه ای به نام«جمعه های رنگی» برای شبکه دو سیما است.

خبرگزاری صبا: محمد سلوکی مجری تلویزیون این روزها مشغول آماده‌سازی برنامه‌ای با عنوان «جمعه‌های رنگی» است.

سلوکی درخصوص جزئیات این برنامه گفت: ما در حال طراحی یک برنامه هستیم که قرار است در روزهای جمعه از شبکه دو سیما پخش شود و تا به الان اجرا و تهیه این برنامه به عهده خودم است. در حال حاضر کمی از زمان پخش عقب هستیم و باید زودتر خودمان را به پخش برسانیم. دلیل این تاخیر، بحث اسپانسرینگ و مالی برنامه است که هنوز به نتیجه ای قطعی نرسیده‌ایم؛ هرچند حمایت‌های خوبی از این طرح صورت گرفته است.

وی در مورد زمان پخش برنامه اعلام کرد: زمان پخش این برنامه به دلیل همان مسائل مالی مشخص نیست و بستگی این موضوع دارد که اسپانسرها چه زمانی حمایت قطعی خود را اعلام کنند.

این مجری در خصوص موضوع و آیتم‌های برنامه ادامه داد: برنامه با یک رویکرد «اجتماعی_ فرهنگی» و با یک فضای شاد در حال طراحی است. یکی از ویژگی‌های این برنامه دو قسمتی بودن آن است؛ یک قسمت آن صبح‌های جمعه و بخش دوم آن که فضای بیرونی و میدانی و حالت نتیجه‌گیری بخش اول است و جمعه شب پخش می‌شود. در اصل اگر هر دو ترکیب را ارزیابی کنیم در خلال این دو بخش، یک مسابقه بزرگ را طراحی می‌کنیم، مسابقه ای که از صبح شروع می‌شود و تا شب به نتیجه می‌رسد. بستر کلی درمورد موضوعات اجتماعی _فرهنگی است که در طول هفته ای که گذشته است، بررسی می‌شود و رویکرد تازه‌ای که وجود دارد نگاهی داریم به هفته پیش رو ؛ که یک بخش خیلی جدی است که مشغول طراحی آن هستیم.

سلوکی در پایان در خصوص آیتم جدید دیگر برنامه «جمعه‌های رنگی» افزود: یک بخش جذاب دیگر بخش کسب و کار است که یک‌نوع بروز شده برنامه واپلیکیشن «ستاره‌شو» سال ۹۲ است که بسیار متفاوت و جدید است. درمورد این آیتم بسار با دقت مطالعه و تحقیق شده است و بسیار جذاب است.

 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج