انتقاد شدید فتح‌الله‌زاده از اوضاع استقلال
۷۴۴۱۳۳
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۴
۱۵۰۹۹
مدیرعامل سابق استقلال معتقد است حتی اگر تیام و جپاروف هم برگردند، باز تیم جمع نمی‌شود. فتح‌الله‌زاده نحوه مدیریت این روزهای باشگاه و هزینه‌کردهای تیم را سراسر اشکال می‌داند.

خبر ورزشی: علی فتح‌الله‌‎زاده مدیرعامل سابق استقلال به شدت گلایه دارد از اینکه چرا بازیکنان این‌قدر راحت از باشگاه می‌‎روند و کسی نیست قرارداد درست ببندد. او به وضعیت قرارداد‌ها در باشگاه اعتراض دارد.

به مکویان دو میلیارد دادند، به درموت یک‌ونیم میلیارد

استقلال تهران سالی ۴۰میلیارد تومان پول داشته است. آیا بیشتر از ۲۵میلیارد هزینه داشته است؟ به ما ۳میلیارد در سال می‌دادند و به هزار سازمان جواب پس می‌دادیم، حالا یکی نیست بگوید ۲۵۰میلیارد تومانی که استقلال در این چند سال درآورده، چه شده است؟ می‌روند مکویان را می‌‎آورند و بعد او را نمی‌خواهند و ۲میلیارد تومان غرامت می‌دهند. امین حاج‌محمدی را بازی نمی‌دهند و بعد ۱٫۵میلیارد به او خسارت پرداخت می‌‎کنند! به همین میک مک درموت هم ۱٫۵میلیارد تومان پول دادند. شیحی و پروپییچ و ۱۰ تا بازیکن دیگر هم بودند. بویان چند بازی برای استقلال کرده است؟ همه این‌ها می‌شود ۴۰، ۵۰میلیارد تومان پول. این‌ها بدهی نیست؟ چون پول داشته‌اند، بدهی حساب نمی‌شود؟ بعد آن‌وقت در استقلال از ما انتقاد می‌‎شد.

رفتیم هاشمی‌نسب و نکونام را آوردیم، بعد الان می‎گویند طلب در باشگاه به ارث گذاشت. این حرف‌‎ها دیگر نخ‌نما شده است. شما الان حساب کن؛ ۱۰ بار گفتیم کسی که می‌‎خواهد قرارداد ببندد، باید بفهمد قرارداد چیست! الان چرا نورافکن و حسینی باید از استقلال بروند؟ خودشان را علامه دهر می‌دانند. با کسی مشورت نمی‌کنند و این قرارداد‌ها را در استقلال می‌بندند. خواهش می‌کنم وزیر ورزش به این مسائل دقت کند.

به افتخاری پیامک دادم

افتخاری هم در استقلال کمرنگ شده است. من او را مدیری کاربلد می‌دانم ولی عنان کار را به دست دیگران داده است. یک‌سری‌ها پشت پرده برای استقلال تصمیم می‌گیرند. یک هیولای جدید در استقلال بیدار شده. این هیولا یک مدتی خفته بود الان دوباره بیدار شده است. چند تا بچه جویای نام هستند که این کار‌ها را می‌کنند و پشت پرده هستند. چرا پرسپولیس با اینکه نقل‌وانتقالاتش بسته است، بازیکن مصدوم نمی‌گیرد؟ آن‌ها رفیعی و ترابی را گرفته‌اند و ما بازیکنان مصدوم را. من به افتخاری پیام دادم که خودت وارد قضیه نقل‌وانتقالات شو.

انتقاد شدید فتح‌الله‌زاده از اوضاع استقلال

مطمئنم وزارت ورزش به یک اندازه به تیم‌ها پول داده است. مطمئناً هم می‌تواند کار را انجام دهد. بعضی‌ها که نمی‌توانند قرارداد ببندند دارند باشگاه را نابود می‌کنند. چرا هوادار باید زجرش را بکشد؟ الان که حسینی و ابراهیمی رفته‌اند، حتی اگر تیام و جپاروف هم برگردند، باز هم تیم جمع نمی‌شود.

چطور پرسپولیس قهرمان می‌شود؟

چطور امید ابراهیمی از استقلال رفته؟ مگر باشگاه پول ندارد؟ پرسپولیس دو برابر ما بدهی دارد. این را همه می‌دانند. چطور این باشگاه دو سال پی‌درپی قهرمان شده ولی استقلال نمی‌تواند! تیم این همه بازیکن از دست داده است. بالاخره یک جای کار دارد می‌لنگد. وزیر جای اینکه به حرف‌های روابط عمومی و معاونش گوش کند، به حرف پیشکسوت باشگاه توجه کند. فردا اگر استقلال نتیجه نگیرد، هواداران او را هم مقصر این نتایج می‌دانند.

نفس‌کش نبود؟!

بازیکنانی را جذب کردند که رباط پاره کرده‌اند و مچ پای‌شان مشکل دارد. چرا استقلال نباید سروش رفیعی را جذب کند؟ چرا نباید دنبال ترابی برود؟ بدون اجازه سرمربی این بازیکنان را گرفته‌اند. بعد با این بازیکنان عکس می‌گیرند، طوری هم عکس می‌گیرند که انگار می‌گویند نفس‌کش نبود؟! فله‌ای برای استقلال بازیکن می‌گیرند. بیایید من یک کامیون از این بازیکنان برای استقلال می‌گیرم.

هوادار را زابه‌راه نمی‌کردیم

ما هم در استقلال آخر شب با بازیکنان قرارداد می‌بستیم. خیلی از قرارداد‌های ما ساعت یک و دوی صبح بسته می‌شد ولی شب هوادار را زابه‌راه نمی‌کردیم. صبح که از خواب بیدار می‌شدیم، خبرش را اعلام می‌کردیم ولی دوستان سه صبح اعلام می‌کنند با فلان بازیکن قرارداد بسته‌اند.

در شأن استقلال نیست

من نمی‌خواهم درباره آدم‌ها حرف بزنم ولی می‌گویم این اتفاقات در شأن باشگاه استقلال نیست. باشگاهِ محلی نیست که. بد نیست پاسپورت مربی و پاسپورت پسرش را در فرودگاه می‌گیرند؟ برای ایران بد است. ما استقلال هستیم و یکی از پرافتخارترین‌های آسیا. با آبروی باشگاه بازی نکنید.

چرا با حسینی و نورافکن تمدید نکردند؟

ظاهراً دوستان حواس‌شان به تیم نیست. حسینی به راحتی دارد از استقلال می‌‎رود. طرف اگر کمی فوتبال بداند، می‌فهمد مجید حسینی چه بازیکنی است و چه ظرفیتی دارد. حتماً شفر خواسته قرارداد او تمدید شود ولی اینکه چرا همان‌موقع تمدید نکردند عجیب است. واقعاً چطور استقلال با حسینی و نورافکن زود قرارداد نبست؟ واقعاً در استقلال مدیریتِ چی هستند؟ ظاهراً مدیریتِ عکس و ساعت هستند! ببینید من هم اشتباه داشتم ولی نه اینکه شما ۱۰ تا قرارداد ببندی، ۸ تا از این قرارداد‌ها اشتباه باشد.

تیام رئیس است

مامه تیام الان بگوید دوروزه ببندیم هم قرارداد می‌بندند، چون فقط می‌خواهند به هوادار بگویند ما او را نگه داشتیم. وقتی درست کار نکنی، آدمِ بازیکن می‌شوی. الان تیام رئیس استقلال است و آن‌ها تدارکاتچی! تیام هرچه بگوید، می‌گویند چشم! مصاحبه‌های من هست. خیلی زود گفتم باید باشگاه با تیام ببندد. به هر حال استقلال ویترین است و هرکس می‌خواهد خودش را نشان دهد.

چرا چک نمی‌دهید؟

هنوز دارم برای چک‌هایی که برای استقلال کشیدم به دادگاه می‌روم. اشکالی ندارد، ارزشش را داشت حداقل تیم قهرمان شد و هوادار کیف کرد. شما می‌دانید در استقلال سالی ۴۵ تا ۵۰میلیارد گیرتان می‌آید، چرا چک نمی‌دهید؟ من بدبخت بدون اینکه پولی باشد، چک کشیدم تا استقلال قدرتمند بسته شود. کاری نکنید فردا استقلال به آسیا برود و ۳ تا از هر تیم بخورد و آبرویش برود.

جباری شکایت کرده

نفر آخری که به خاطر چک‌هایم من را به دادگاه کشیده، مجتبی جباری است. اول ممنوع‌الخروج شدم. رقم چک هم ۳۴۰میلیون تومان است. متأسفانه خیلی‌ها به جان من افتادند در حالی که برای دادن یک‌سری از پول‌ها ماشینم را دادم، یک تکه زمین داشتم که آن را فروختم و... باشگاه بالای ۱میلیارد به من طلب دارد ولی من اهل شکایت نیستم. بعد، دادگاه رفتن هم پاریس رفتن نیست که خوش بگذرد. ۱۰۰ نفر آدم را می‌بینند و می‌پرسند چه‌کار کردی که دادگاهی شدی؟ خدا جای حق نشسته و من روی پل صراط جلوی این آقایان را می‌گیرم.

نوه‌ام مثل فرهاد مجیدی شادی می‌کند

این روز‌ها دور از فوتبال هستم و بیشتر با نوه‌ام بازی می‌کنم. فکر کنم فوتبالیست شود. فعلاً هی شوت می‌زند و می‌گوید گل گل. شادی گلش هم مثل فرهاد مجیدی است و موهایش را هم مثل او بلند کرده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
23:32 - 1397/04/19
دمت گرم عمو فتحی خدایی الان تنها کسی هستی که بتونی تیم و جم کنی،این اقای افتخاری همون بلایی که سر فوتسال اورد سر استقلال هم میاره
Germany
23:33 - 1397/04/19
جنابعالی همیشه چک بی محل میکشیدی که باعث گرفتاریهای امروز باشگاه شده باشگاه به زمین و زمان بدهکاره نمیدونن بازیکن بخرن یا بدهی های شمارو صاف کنن اینقدر هم منم منم نکن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
۲۳:۳۳بگو افتخاری با این همه پول که هوادارن کمک میکنن چکار میکنه؟این اقا با چک شخصی تیم و قهرمان کرد
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1397/04/19
تو هم داری برا خودت جا پا باز می کنی برا بعد. در ثانی اون سروش رفیعی که میگی پرسپولیسیه برا چی باید بیاد تو استقلال! مگه از خودت اراده نداری که همش میگی پرسپولیس!! یادمه اون موقع ها به رویانیان می گفتی از کجا در آمد سازی می کنید به ما هم یاد بدید که این حرفها بعنوان یه استقلالی خیای زشت بود.
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1397/04/19
یه چیز میخوام بگم تو رو خدا درج کنید خیلی مهمه برام
دوستان من مودم دارم و ماهی یک بار باید براش بسته بخرم ...تقریبا ده روز مونده به اتمام بسته سرعتش از 400 کیلو بایت بر ثانیه میرسه به سی کیلو بایت بر ثانیه بعد که مهلت بسته تموم میشه و دوباره براش بسته میخرم سرعتش به حالت عادی بر میگرده ولی بعد از تقریبا بیست روز دوباره کند کند میشه....هر جا سرچ کردم و از هر کی پرسیدم جوابی براش پیدا نکردم میشه اگه کسی میدونه کمکم کنه؟؟
برترینها خواهش میکنم بچاپ
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1397/04/19
حاجی واسه چی ازپرسپولیس میگی .مثلا خودت چکارکردی تاحالا واسه تیمت سابقت
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1397/04/19
ایول ب مدیرت حاج فتح اله
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1397/04/20
فتل خان تا دیرورز افتخاری کاربلد بود .تو هم شدی مثل بقیه که حرف سرورتانو میزنی ایراد از وزیر میگیری عزیز دل برادر حتی اگر باشگاهو به اسم ترابی ورفیعی و......بزنی استق بیا نیستن چون عاشق تیمشونن مگه ندیدین این دوبازیکن به هزار در زدن تا پرسپولیسی بشن.البته توهم دراین شرایط واویلای تیمتون میخوای خودتو مطرح بکنی بلکه دوباره برگردی یه کاری بکنی و بدهیارو چند برابر وخلاصه ... بری.الان پرسپولیس از جذب محرومه ولی با درایت مدیرانش ،مربیش،هوادارانش و هزارالبته با عاشقانش یه جورایی خودشو برا فصل بعد آماده میکنه.بعدشده خار توچشم بی لیاقتا .هرکاری میکنید بکنید دست از سر این تیم بردارید اگر شعور لیاقت دارید کار خودتونو انجام بدید چکار به سرورتون دارید.زمین سفته؟فتل خان مردشی برو کنارافتخاریتون افتخار کسب کن .پرسپولیس که چهل میلیون هوادار داره و این همه بازیکن عاشق داره چه نیازش به کسیه. شما هم یاد بگیریدازشون کمک بخوایدحتی از هواداراش بلکه روزنه امیدی براتون باز شه بخاطر این چند هواداری که کنار تیمتون موندن دروغ نگید وعده تو خالی ندهید بمب و ازاین الفاظ استفاده نکنید به اندازه گلیمتون پاتونو دراز بکنید خلاصه به اندازه خودتون حرف بزنید و اسم پرسپولیسو نیارید چون بدتر نا امید خواهید شد.
France
00:07 - 1397/04/20
این چرا يه جاش سوخته؟ هرچه گرونی بازیکنه زیر سر همین آقاست زمانی پرسپولیس به هاشمی نسبت 15 میلیون میداد همین آقا با صد میلیون بردش استقلال زمانی که دلار 250 تک تومانی بود
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1397/04/20
این واقعا داره ادا در میاره آخه پرسپولیس هوادار بیشتر داره از سامانه هواداری باید بیشتر گیرش بیاد اولا بدهی پرسپولیس بیشتر هست ولی کسایی که طلب کار هستن مثل اسطوره های شما گشنه گدا نیستن بعدشم مدیریت و در اصل تیم ما برانکو هست که جلوی بازیکن سالاری رو گرفت نه مثل شوفر شما که التماس بازیکن می‌کنه که اونا هم قیمت رو بالا ببرن چطور به یک بازیکنتون هجده میلیارد پول می‌دین
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1397/04/20
تو راست میگی . قرارا دادهای که خودت بستی ده سال گذشته ولی هنوز هم که هنوزه از خیلی از قراردادها سنگین تره
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
یاد هیچ کس نرفته که میخواستی باشگاه را یکجا بخوری.
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1397/04/20
حاجی کلا رد دادی بابا باور کن دیگه دوره شماها تموم شده برو با نوت خوش باش
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1397/04/20
حاجی همه و همه در صدد نابودی استقلال هستند از افتخارات مدیر عامل بی لیاقت تا به بالا و پایین
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1397/04/20
حاجی فقط خودت باید بیای اینا اصلا فوتبال نمیفهمن فقط پولو حروم کردن
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1397/04/20
نگران نباش فتی چون اسدقلال ببخشید کیسه وضعیتش عالیه
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1397/04/20
توفعلابسوزکه کاره ای نیستی تواستقلال خیلی زورت میاد....
مهدی مختاری خواه(دزفول)بختیاری(قلعه طوق)
Iran, Islamic Republic of
03:54 - 1397/04/20
هیییییییییی . چی بگیم . این حرف همه هواداراس . این حرف چهل میلیون ایرانیه . منتها کو گوش شنوا . این آدما از کجا میان ؟ چرا پیشکسوتا عرضه ندارن جمع بشن اعتراض کنن ؟ چرا همش شده هوادارا اعتراض کنن ؟ چرا کسی نیس پا پیش بزاره دست اینارو از بازو قطع کنه ؟ پیشکسوتا کجان ؟ واقعا دیگه همه هوادارا به شک افتادن که نکنه همشون کلا استقلالی نیستن و مجبوری اومدن تو استقلال و بازی کردن ؟ چرا هیچ دلسوزی نیس که کاری بکنه ؟ چرا همه فقط تو مجازی شاخن ؟ جناب روشنی که هروز انتقاد میکنی چرا با باقی پیشکسوتا تجمع راه نمیندازی وقتی میبنی کسانی که بویی از فوتبال نبردن ( توفیقی ، افتخاری ) تو استقلال همه کاره شدن ؟ حتما میترسین از اینکه شاید فردا شمارو هم با دلالی بردن تو استقلال و اگه اینکارو بکنین دیگه پلای پشت سرتون خراب میشه ؟ چراهای زیادی که تمامی ندارد .چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1397/04/20
چک بی محل کشیدنو که همه بلدن این همه بدهی که دو تا باشگاه الان دارن بخاطر مدیر های نالایق و بی مسئولیتی مثل شماست که فقط فکر میکنه چک بکشه بدون اینکه بدونه تهش چی میشه جمع کن بابا
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1397/04/20
جووووونم سوزش ...باید اسم سروش میزاشتن سوزش رفیعی خخخخخ
United States
08:16 - 1397/04/20
خرابکار یها ودزدیها فراموش نشده گمشو دیگه شوالیه.
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1397/04/21
لنگیا بد جور سوزوندتون با ده سال کمبود پماد سوختگی بود
لنگی شما به نیکبخت چقدر دادید؟به کریمی چقدر دادید؟به کریم باقری چی؟راستی هنوز پول ژوزه رو دادید!!؟پول اوکراینیا چی؟برید ی فکر بحال خوتون بکینید.راستی مدیر عامل قبلیتون قرار بود کنفرانس مطبوعاتی بزاره چی شد!!!؟ خخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج