تحلیل بدبینانه؛ لغو کنسرت شجریان ریاکارانه است!
۷۴۴۲۴۰
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
۳۸۴۸
واکنش‌های مردم در فضای مجازی نیز به این اقدام برگزارکنندگان کنسرت نمایش «سی» قابل تأمل بوده است. برخی به این نکته اشاره کرده‌اند که با توجه به گران شدن ۳۰۰درصدی فضای کاخ سعدآباد اگر برگزاری کنسرت صرفه اقتصادی برای برگزارکنندگان ندارد.

روزنامه صبح نو: واکنش‌های مردم در فضای مجازی نیز به این اقدام برگزارکنندگان کنسرت نمایش «سی» قابل تأمل بوده است. برخی به این نکته اشاره کرده‌اند که با توجه به گران شدن ۳۰۰درصدی فضای کاخ سعدآباد اگر برگزاری کنسرت صرفه اقتصادی برای برگزارکنندگان ندارد چرا به مردم گفته می‌شود که به‌دلیل مشکلات معیشتی کنسرت لغو شده است؟ برخی نیز برای راستی‌آزمایی صداقت ادعای برگزارکنندگان کنسرت نمایش «سی» گفتند که برای بهتر شدن حال مردم می‌توانستند که چند شب اجرای رایگان برگزار کنند.

واکنش‌های مجازی به لغو کنسرت «سی»

بعضی از کاربران نیز گفتند: زمان زیادی از زلزله کرمانشاه گذشته و هنوز هیچکدام از خواننده‌ها یک کنسرت نگذاشته‌اند و عواید آن را به زلزله‌زدگان اختصاص نداده‌اند. مثلاً آیا نمی‌شد همایون شجریان یک بار دیگر کنسرت «سی» را چندشب اجرا می‌کرد و دیگران هم به‌نوعی دیگر؟ عده‌ای نیز گفتند که شاید این اقدامات به این دلیل است که یک عده راه بیفتند و طوفان و هشتگ به پا کنند که همایون بیا.

اما واکنش‌ها و اظهار نظرها در فضای مجازی به کنسرت سیروان خسروی قابل توجه بوده‌اند. در فضای مجازی عده‌ای خواستار تبعیت سایر خواننده‌ها از این اقدام سیروان خسروی شدند. برخی نیز گفتند این خواننده می‌توانست بعد از برگزاری کنسرت درآمد آن را به مردم برگرداند. برخی این حرکت را ریا و شوآف دانستند و برخی البته نوشتند که به قصد ریا و تظاهر هم باشد کار بدی نیست و قابل ستایش است.

بعضی گفتند درست این بود کنسرت برگزار می‌شد و عوایدش به فقرا اختصاص داده می‌شد و این اقدام سیروان خسروی را شبیه به کار خیلی از سلبریتی‌ها دانستند که از روزگار سخت مردم برای خودشان کلاه می‌دوزند. در یک رأی‌گیری توییتری با 457 شرکت کننده با این سؤال که آیا برای شما باورپذیر است که کنسلی یک پروژه بزرگ مثل چندین شب کنسرت سیروان خسروی یا شب‌های زیاد اجرای کنسرت-تئاتر سی صرفاً به‌دلیل حال بد اجتماع بوده باشد؟ 78 درصد رأی‌دهندگان جوابشان خیر بود.
 

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Germany
11:24 - 1397/04/20
ریاکار شجریان نیست کسانی ریاکارن که درکاخ ها وروی میلیاردها رانت نشسته اند, ومردم را دعوت به صبر وتحمل می کنند,. ریاکار کسانی هستن که بچه های, خوزستان. ایلام وکرمانشاه وسیستان و... رو می بینند, و بچه های خودشان را میفرستن کشور دشمن که تبعه بشن. ریاکار کسانی هستن که شعارشان باعملشان متفاوت است
پاسخ ها
حسین
United Arab Emirates
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
آفرین من با شما هم عقیده هستم دوستان دیگر هم در صورت هم عقیده بودن بنویسند ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1397/04/20
این ملت چقدر ساده هستن . بابا دنیا دنیای مادیاته . معنویات رو همه مون چال کردیم و رفت . بعد اینهمه سال هنوز فکر میکنین این هنرمندا راست میگن . یه بار اگه توی محافل خصوصیه اینا باشین تازه به سادگیه خودتون پی میبرین . همه ریاکارن .
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1397/04/24
۱۱:۲۴واقعا لایک داری.دمت گرم هم وطن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج