صادرات برق ایران به ارمنستان تکذیب شد
۷۴۴۸۲۹
۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
۴۷۷۵ 
استاندار آذربایجان شرقی صادرات برق به ارمنستان را خبر دروغ فضای مجازی خواند و گفت: کدام عقل بیدار و منصف می پذیرد که در این فصل از سال و با افزایش مصرف، جمهوری اسلامی ایران اقدام به صادرات برق کند.

خبرگزاری ایرنا: استاندار آذربایجان شرقی صادرات برق به ارمنستان را خبر دروغ فضای مجازی خواند و گفت: کدام عقل بیدار و منصف می پذیرد که در این فصل از سال و با افزایش مصرف، جمهوری اسلامی ایران اقدام به صادرات برق کند.

مجید خدابخش در جمع بانوان فعال سیاسی، اقتصادی و اجتماعی استان، نوسانات ارزی، خروج آمریکا از برجام، اغتشاشات دی ماه گذشته و سایر مسایل سیاسی و اقتصادی ماه های اخیر را مورد اشاره قرار داد و افزود: دشمنان پس از این رویدادها منتظر فروپاشی جمهوری اسلامی ایران بودند و برای تحقق بخشیدن به این هدف همچنان با شدت به کارآمدی اقتصادی دولت تدبیر و امید می تازند.

در روزهای اخیر به دنبال قطعی برق در تبریز، اخباری مبنی بر صادرات برق ایران به جمهوری ارمنستان در فضای مجازی منتشر شد.

استاندار آذربایجان شرقی، فعالیت های غیرواقع و بی وقفه فضای مجازی علیه دولت را از جمله توطئه های دشمنان برشمرد و اضافه کرد: اکنون به سبب مشکلات اقتصادی، حملات شدید و سنگینی علیه دولت انجام می گیرد و دروغ هایی به مسئولان نسبت و به شتاب نشر داده می شود.

وی امیدبخشی به آحاد مردم را از جمله ضرورت های کنونی کشور خواند و گفت: هرچند مشکلاتی در جامعه وجود دارد اما نباید تنها به انتشار اخبار منفی تمرکز و از پرداختن به بسیاری از رویدادهای مثبت پرهیز شود.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید از هر گونه انتقاد و پیشنهاد سازنده استقبال می کند، اظهار داشت: اما در این میان برخی از مدیران متاسفانه عقل خود را تعطیل و مثل ربات فکر می کنند و تصمیم می گیرند.

وی بهره مندی از ظرفیت های گسترده احزاب، تشکل ها و گروه های مردم نهاد در حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را فرض لازم مدیریت های دولتی خواند و افزود: این گروه ها در حقیقت نیروهای فکری دولت به شمار می روند که باید در حوزه های مربوطه برنامه ها و پیشنهادهای علمی خود را ارایه کنند.

وی اضافه کرد: ما به احزاب، گروه ها و تشکل های مردمی بشدت نیاز داریم و استانداری آذربایجان شرقی به صورت 24 ساعته در اختیار این تشکل ها است تا با همفکری و هم افزایی ضمن امیدآفرینی در کشور با عزت و سربلندی از مشکلات گذر کنیم.

بنا به این گزارش، در این نشست تعدادی از نمایندگان تشکل های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پیرامون مسایل مختلف اظهار نظر کرده و خواستار توجه بیشتر دولت به بهره مندی از تواتمندی های بانوان در عرصه های مدیریتی، تصمیم گیری و تصمیم سازی شدند.

غیرفعال بودن احزاب سیاسی، لزوم توجه به توسعه فرهنگی و سیاسی، انتقاد از پایین بودن میزان ورودی بانوان به حوزه های سیاسی و اجتماعی، بهره گیری از بانوان در بخش های اقتصادی، لزوم تغییر نگرش ها در اقتصاد، رعایت حقوق کودکان، زنان بدسرپرست و بی سرپرست، توجه به مساله حاشیه نشینی در تبریز و توانمندسازی محلات حاشیه ای از جمله موارد طرح شده توسط بانوان فعال در حوزه های سیاسی، اقتصاد، اجتماعی و فرهنگی آذربایجان شرقی در این نشست بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1397/04/21
این روزا رسانه های داخلی و مسوولین همه فقط پول میگیرن که همه حقایقو و قایع رخ داده رو تکذیب کنن.
پاسخ ها
مرگ بر آل سعود
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
همه ی کامنت های این صفحه رو یه نفر نوشته خجالت بکشید جیره خور های سعودی
فقط تلاش میکنند نا امیدی و خشم رو در ایران تکثیر کنند
مرگ بر آل سعود و ارباب صهیونیستشون
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/04/21
تا زمانی که افشا نشده حقیقت است ولی زمانی که لو رفت تکذیب مشه.
اصراف کنید تا نتونیم از صادرات پول در بیاریم
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/04/21
قابل توجه ملت ساده! اینکه ما به فلان جا و بهمان جا برق صادر نکنیم باید مایه ی ناراحتی ما باشه چون تو این شرایط همین چیزهایی رو که هم میتوانیم با قیمت خوب بفروشیم و از نفت بهره ی خیلی بیشتری ببریم. اما ما ترجیح میدهم اطرافش کنیم و صادر نشه
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/04/21
به عراق هم تکذیب شده بود ولی معلوم شو درست است و حتی عراقیها ال ما شا ؟الله به ایران بدهی دارند
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1397/04/21
حتما صادر میشه. چون هر خبر صحیحی را تکذیب میکنند .
Germany
13:57 - 1397/04/21
نگو نگو. پس دشمن همیشگی و فرزند کش و برادر کش ما عراق و همینطور افغانستان چه. افغانستانی که حالا دیگر اینجا را پسند نمیکنند چون نرخ ارز بالا رفته و دارند تشریف میبرند. برق ملت را میبرند تازه ناز هم میکنند
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/04/21
صادرات برق به کشورای همسایه همواره در خبرها بوده است بدون شک صادرات برق به ارمنستان هم شایعه نیست تجربه ۴۰ ساله این را ثابت کرد تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/04/21
باکو چی.افغانستان و عراق چی؟
Germany
15:10 - 1397/04/21
پارسال توتلویرون پخش شد دروغگوخودتی
بخدابه عراق ارمنستان وکردستان عراق خصوصا بصره ثابت شده است بی مغز
حالاکه دیگتون تهش سوراخ کردین .....عجب
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/04/21
روزی چهار ساعت قطع برق در سمنان.دوساعت صبح٬دوساعت بعدازظهر.علی برکت ا...
پاسخ ها
صرفه جویی کنید بجای غر زدن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
کولر گازی هاشون رو کمتر روشن کنید هم برق کمتر مصرف میشه هم قطعی ها شامل تون نمیشه
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/04/21
ولی چند ماه پیش خبر درآمدزایی از برق در صدا و سیما پخش شد
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1397/04/21
باز هم دروغ چند وقت از صادرات ان باد به غبغب مینداختید حکایت صادرات برنج وگندم که مجبور شدید الوده اش را وارد کنید
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/04/22
قسم حًضرت عباست باور کنم یا دم خروست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج