منتقدان «مأموریت غیرممکن» را تحسین کردند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
استخدام_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۴۵۵۴۱
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
۵۷۹۷
در آغاز اکران در فرانسه
با اکران فیلم جدید تام کروز از مجموعه «ماموریت غیرممکن» منتقدان نسبت به این فیلم نظر دادند و در مجموع آن را تحسین کردند.

خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر: نقدهایی که تا الان از فیلم‌ «ماموریت غیرممکن: فال‌آوت» منتشر شده‌اند بیشتر مثبت بوده و منتقدان بیشتر از سکانس‌های اکشن فیلم تعریف کرده اند.

منتقدان «ماموریت غیرممکن» جدید را تحسین کردند

این ششمین قسمت در فرنچایز «ماموریت غیرممکن» است و در آن تام کروز یک بار دیگر نقش شخصیت اتان هانت از سازمان اطلاعاتی آی‌ام‌اف را ایفا می‌کند. او در پاریس و لندن ماموران سازمان تروریستی سندیکا را دنبال می‌کند و تحت تعقیب آنها قرار می‌گیرد. این فیلم کریستوفر مک‌کوآری را پس از موفقیت باکس‌آفیسی و انتقادی فیلم سال ۲۰۱۵ «ماموریت غیرممکن: ملت سرکش» دوباره روی صندلی کارگردانی ‌نشانده است و از بازیگرانش می‌توان به ربکا فرگوسن، هنری کویل و ونسا کربی اشاره کرد.

تا اینجا منتقدان می‌گویند ماموریت موفقیت‌آمیز بوده است. با وجود اینکه تاد مک‌کارتی منتقد هالیوود ریپورتر گفت خط داستانی فیلم «غیرقابل رمزگشایی» است، در عین حال نوشت که اکشن فیلم به تنهایی باعث شد فیلم تبدیل به یک «منظره سریع در حال حرکت» شود که «به شیوه‌ای خارق‌العاده به جلو حرکت می‌کند.»

او نوشت: شاید هرگز پاریس صحنه چنین اکشن خارق‌العاده‌ای که شامل دو صحنه دنبال‌بازی با موتور و ماشین می‌شود، نبوده باشد. در صحنه‌هایی مثل این، هر حسی از ضرورت دراماتیک یا هدف واقعی کاملا توسط حس خالص اکشن از میان می‌رود که در فرمت آی‌مکس بسیار هم شدیدتر می‌شود. بازسازی زیبای لورن بالفی از تم‌های آهنگین اصلی فیلم هم در تمام طول فیلم به صحنه‌های اکشن کمک می‌کنند.

کریس ناشاواتی از انترتینمنت ویکلی نوشت که این فیلم ثابت می‌کند این فرنچایز درست مثل ستاره‌اش که به نظر می‌رسد هرگز پیر نمی‌شود، هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود. با این حال بر خلاف مک‌کارتی، این منتقد از خط داستانی فیلم تعریف کرد و گفت «از نظر روایتی جاه‌طلبانه و به اندازه بدل‌کاری‌های جذاب کروز، هوشمندانه است.»

او نوشت: الان وقتش شده که حداقل این مکالمه را آغاز کنیم که فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» توانسته‌اند از فیلم‌های جیمز باند جلو بزنند.

دیگر مجله‌ها مثل فوربز هم این فیلم را به عنوان تزیین روی کیکی توصیف کردند که شاید بتوان آن را بهترین فرنچایز اکشن در تاریخ مدرن سینما خواند. اسکات مندلسون منتقد فوربز گفت «ماموریت غیرممکن» جدید سرعت بدون‌توقف «مد مکس: جاده خشم»، شدت و سنگینی «شوالیه تاریک» و سبکی خاص دارد که باعث می‌شود دیگر سخت بتوان گفت تام کروز یک بازیگر اکشن تکراری است و نوآوری ندارد.

مایک رایان از آپ‌راکس در نقد خود به این نکته اشاره کرد که این فیلم‌ «اسکای‌فال» مجموعه فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» است از این نظر که بیننده برای اینکه بتواند کاملا از آن لذت ببرد باید تا حدودی فیلم‌های قبلی را تماشا کرده باشد.

مک‌کوآری هم از تحسین‌ها جا نماند و همانند سم آدامز منتقد اسلِیت نوشت این کارگردان توانسته از تضادها و خطوط داستانی گذشته این فرنچایز به نفع خود استفاده کند. او اضافه کرد: شاید بینندگانی هم وجود داشته باشند که احساساتی نسبت به این شخصیت‌ها را از فیلم‌های گذشته با خود دارند و این احساسات فراتر از آن هستند که فقط به این مربوط باشند که این شخصیت‌ها چقدر در حین هدف‌گیری با تفنگ‌های تک‌تیرانداز و آویزان شدن از لبه ساختمان‌ها جذاب به نظر می‌رسند. مک‌کوآری توانست از آن احساسات به نفع خود در داستان استفاده کند.

نمایش این فیلم از ۱۲ جولای در پاریس شروع شده و آمریکایی‌ها از ۲۷ جولای به تماشای آن می‌نشینند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آف دکور _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر