حادثه تاسف بار جدید برای «گوهر خیراندیش»
۷۴۵۷۶
۱۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۶
۱۰۷۹۲
به خاطر بی احتیاطی آمبولانس گوهر خیراندیش از ناحیه مهره پنجم دچار شکستگی مضاعف شد.
تابناک: به خاطر بی احتیاطی آمبولانس گوهر خیراندیش از ناحیه مهره پنجم دچار شکستگی مضاعف شد.

 شبکه ایران نوشت:  گوهر خیراندیش  که 29 مهرماه سر صحنه فیلم «آذر شهدخت پرویز و دیگران» دچار سانحه شده بود،‌ پس از یک عمل جراحی در بیمارستان «فرمانیه» گویا در موقع جابه جایی برای سی تی اسکن به خاطر بی احتیاطی آمبولاس دچار آسیب دیدگی مجدد شده است.

بهاره رهنما با اعلام این خبر در وبلاگ شخصی اش نوشته است: «متاسفانه امروز با خبر شدم موقع جا به جایی خانم گوهر خیر اندیش عزیز که سر صحنه فیلمبرداری دچار صانحه شدید و شکستگی دنده و کتف و سر شده بودند موقع جابه جایی از بیمارستان فرمانیه برای سی تی اسکن به خاطر بی احتیاطی آمبولانس ایشان دوباره آسیب دیدند و از ناحیه مهره پنجم دچار شکستگی مضاعف شدند، خانم خیر اندیش اکنون مجددا در بیمارستان لاله تهران به بیمه شخصی خود و البته انبوه مخارج جانبی و درد فراوان بستری می باشند... گفتنی است روند فیلمبرداری بعد از تصادف ایشان با جایگزینی بازیگر دیگری همچنان ادامه دارد ... میترسم از این روزهای بی تعلق...»
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:23 - 1392/08/11
برايشان آرزوي سلامتي دارم . استاد بزرگ بازي و نمايش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:57 - 1392/08/11
این اتفاق برای خیلی ها می افته تو ایران ولی به گوش کسی نمیرسه من فردی رو می شناسم که تو یه تصادف فقط به خاطر اینکه تیم امداد و نجات گردنش رو نبستند الان دچار ضایعه نخاعی گردن شده و متاسفانه... ادم به کی شکایت کنه ؟ چرا کارشون رو درست انجام نمی دهند ؟ من که دوره اش رو ندیدم می دونم اولین چیزی که تو تصادف چک میشه مشکل نخاعیع و بستن گردن از واجبات کاره .ولی یه سهل انگاری خانواده ای رو بیچاره می کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج