مشخص شدن هتل و کمپ تیم ملی در برزیل
۷۴۶۵۰
۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
۳۰۳۱
سرمربی تیم ملی فوتبال پس از بازگشت از برزیل با دبیر کل فدراسیون جلسه ای را برگزار و در خصوص سفرش به برزیل به نکاتی اشاره کرد.
خبرآنلاین: سرمربی تیم ملی فوتبال پس از بازگشت از برزیل با دبیر کل فدراسیون جلسه ای را برگزار و در خصوص سفرش به برزیل به نکاتی اشاره کرد.

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال که برای دومین بار جهت ارزیابی محل برگزاری کمپ تیم ملی فوتبال ایران به برزیل سفر کرده بود پس از بازگشت به ایران، عصر امروز جمعه دهم آبانماه طی جلسه ای با مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال، نتیجه بررسی های خود را ارائه کرد.

در خبری که سایت فدراسیون فوتبال آن را منتشر کرده آمده است:در این جلسه که با حضور مهدی محمدنبی- دبیرکل، کارلوس کروش- سرمربی، سیموئز- مربی تیم ملی، امید جمالی-سرپرست کمیته بین الملل برگزار شد، سرمربی تیم ملی گفت: در حال حاضر می توانیم اعلام کنیم که پس از اتمام بررسی ها و مشاهداتم که در برزیل انجام شد، بر اساس سیستم و قوانین فیفا برای جام جهانی 2014 برزیل و بررسی های انجام شده از طرف فدراسیون فوتبال ایران، انتخاب و اولویت اول ما هتل SP26 - Ceaser Park و محل کمپ تمرینات Joaquin Grava - CS Coriuthians است.

همچنین اولویت دوم ما هتل GO3- Mercure Goiania و محل برگزار ی کمپ تمرینات Estadio Halle Pinheiro خواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج