زمزمه‌های تغییر ریاست دانشگاه تهران نادرست است
۷۴۷۰۱۰
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
۴۷۱۸ 
وزیر علوم در واکنش به اخبار مربوط به بازدید بازرسان سازمان بین‌المللی انرژی اتمی از دانشگاه‌ها گفت: این موضوع صحت ندارد و طی ماه‌های اخیر هیچ بازدیدی از دانشگاه‌ها صورت نگرفته است.

ایسنا: وزیر علوم در واکنش به اخبار مربوط به بازدید بازرسان سازمان بین‌المللی انرژی اتمی از دانشگاه‌ها گفت: این موضوع صحت ندارد و طی ماه‌های اخیر هیچ بازدیدی از دانشگاه‌ها صورت نگرفته است.

وزیر علوم: زمزمه‌های تغییر ریاست دانشگاه تهران نادرست است

دکتر منصور غلامی در حاشیه مراسم چهلمین روز درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی در پاسخ به سئوال خبرنگاران در خصوص خبر بازدید بازرسان سازمان بین‌المللی انرژی اتمی از دانشگاه‌ها، گفت: این بحث مربوط به شورای عالی امنیت ملی کشور است، ولی اخیرا یعنی از زمانی که من این مسئولیت را بر عهده گرفته‌ام چنین اتفاقی نیفتاده و بازرسی از دانشگاه‌ها صورت نگرفته است.

وی در ادامه تصریح کرد: مسئول تعیین حد و حدودهای امنیتی، شورای عالی امنیت ملی است و دانشگاه‌ها متولی تحقیق هستند و در تحقیقات علمی برای خود محدودیت خاصی تعریف نمی‌کنند، مگر اینکه این تحقیقات در تعارض با منافع ملی قرار بگیرد.

وزیر علوم در پاسخ به سئوال خبرنگار ایسنا در خصوص زمزمه‌های تغییر رئیس دانشگاه تهران نیز گفت: هنوز حکم ریاست دکتر نیلی در این دانشگاه به اتمام نرسیده و شهریور ماه حکم ایشان به اتمام می‌رسد،‌ بنابراین زمزمه‌های تغییر ریاست دانشگاه نادرست است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج