اردکانیان: به دنبال توسعه واردات برق هستیم
۷۴۷۱۳۴
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶
۳۹۱۳ 
وزیر نیرو با بیان اینکه ایران در جهت توسعه ارتباطات خود با کشورهای همسایه درصدد برقراری خط انتقال دیگری با کشور ترکمنستان و یک خط انتقال دیگر با جمهوری ارمنستان است، تاکید کرد: زمانی که این خطوط دایر شود و امکان واردات بیشتری داشته باشیم، مجموعه امکانات ما برای ایفای تعهدات‌مان در قبال کشورهایی که از ما انرژی دریافت می‌کنند بیشتر خواهد شد.

خبرگزاری ایلنا: رضا اردکانیان، وزیر نیرو در حاشیه مراسم امضای سند برنامه اقدام مشترک وزارتخانه‌های نیرو و ارتباطات با بیان اینکه ایران در جهت توسعه ارتباطات خود با کشورهای همسایه درصدد برقراری خط انتقال دیگری با کشور ترکمنستان و یک خط انتقال دیگر با جمهوری ارمنستان است، تاکید کرد: زمانی که این خطوط دایر شود و امکان واردات بیشتری داشته باشیم، مجموعه امکانات ما برای ایفای تعهدات‌مان در قبال کشورهایی که از ما انرژی دریافت می‌کنند بیشتر خواهد شد.

اردکانیان: به دنبال توسعه واردات برق هستیم

وی در جمع خبرنگاران در مورد توقف صادرات برق به عراق گفت: در شرایط فعلی، اولویت ما تامین نیازهای داخل کشور است. هر قرارداد و موافقت‌نامه مبادله انرژی، چارچوب‌ها و الزماتی دارد که از جمله آن این است که کشور صادرکننده در مواقعی که خودش نیاز شدید دارد ابتدا به تامین نیاز خود بپردازد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1397/04/27
هر کسی رسید همه چیز گرفت حالا خودتون به گدایی وقرض افتادید
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1397/04/27
واقعا متاسفانه هر مشکلی میبینند بجای آنکه به مغزشان فشار بیارند و مشکل را حل کنند راحت میگویند وارد میکنیم این گونه پیش بروید ۴۰۰ سال دیگر همین میماند.
Iran, Islamic Republic of
05:49 - 1397/04/27
اخه ورا سیرایی ندارین من نمیدم قبض وحلال نمیکنم صادرات کم بود بعدا تکذیب میکنن اقای متفکر
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1397/04/27
کله صبحی حالتون خوبه!؟...
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1397/04/27
خاک بر سرتون کنن این کشور با این پتانسیل بالای تولید برق از طریق خورشیدی که ما داریم بیابانهایی که ما داریم باید برق صادر کنیم نه اینکه وارد کنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج