قطعی برق بر اساس جدول اعلام شده است
۷۴۷۹۹۷
۲۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
۷۲۲۸ 
سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه به تمامی شرکت‌های توزیع برق ابلاغ شده که خاموشی‌ها بر اساس جداول باشد گفت:خاموشی‌های خارج از برنامه به‌دلیل حوادث و اتفاقات غیرقابل پیش بینی در تولید برق و شبکه توزیع است.

خبرگزاری فارس: سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه به تمامی شرکت‌های توزیع برق ابلاغ شده که خاموشی‌ها بر اساس جداول باشد گفت:خاموشی‌های خارج از برنامه به‌دلیل حوادث و اتفاقات غیرقابل پیش بینی در تولید برق و شبکه توزیع است.

محمودرضا حقی‌فام با اشاره به اینکه از اواخر خرداد تا انتهای شهریور، صادرات برق کشور در اوج بار مصرف داخل کشور صفر است گفت:در اوایل بهار، اواخر پائیز و شروع زمستان میزان تولید نیروگاه‌ها بالا و تراز تولید بیش از مصرف است بنابراین صادرات برق صورت می‌گیرد.

حقی فام افزود: در ساعت‌های پیک بار شبکه سراسری در اواخر خرداد تا انتهای شهریور، صادرات برق کشور در اوج بار مصرف داخل کشور صفر است و فقط واردات در کشور اتفاق می‌افتد و در زمان پیک مصرف هیچگونه صادرات برق صورت نمی‌گیرد چرا که اولویت اصلی تامین برق پایدار است.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود علیرغم اعلام و انتشار جداول خاموشی برخی نقاطی هستند که نوبت خاموشی ندارند، اما با قطعی برق مواجه می‌شوند گفت:به تمام شرکت‌های توزیع برق ابلاغ شده که خاموشی‌ها باید بر اساس جداول از قبل اعلام شده باشد، اما اگر قطعی برق خارج از برنامه رخ دهد به‌دلیل حوادث غیرقابل پیش بینی در تولید و شبکه توزیع برق است.

پیشتر معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر اعلام کرده بود که روال کار اعلام جدول خاموشی برق اینگونه است که شرکت مدیریت شبکه برق ایران یک روز قبل میزان محدودیت هر منطقه را اعلام و محدودیت هر منطقه بین شرکت‌های توزیع تقسیم می‌شود.

حقی فام با اشاره به اینکه در برخی مواقع ممکن است جدول‌های ما دستخوش تغییراتی بشوند، تصریح کرد: این تغییرات مانور‌های شبکه و حوادث غیرمترقبه در مجموعه صنعت برق است که مجبور می‌شویم آن را اعمال کنیم.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1397/04/29
من جای شما خجالت می کشم این نشانه بی تدبیری است شرم کنید.
United States
09:34 - 1397/04/29
برو حجالت بکش نامردها این هم برق میری کسی هم جواب کو نیست شما باید اعدام میشد ید ولی چکار کنم
مثل اختلاس ها کسی رسیدگی نمیکند
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1397/04/29
دروغگوها بالا شهر تهران زعفرانیه و سعادت آباد اصلا قطعی برق ندارند و فقط برای مناطق محروم است و بخصوص شهرستانها
حال آدم از این روش بهم میخوره آقای روحانی!
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1397/04/29
تو که راست میگی ...
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1397/04/31
روحانی مزخرف با این کابینه مزخرف تر از خودت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج