رتبه‌ی 110 از 117 نفر برای گلف‌بازهای ایران!
۷۴۹۸۴
۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۴
۳۰۹۴
ملی‌پوشان گلف ایران که در مسابقات برترین های آسیا در چین شرکت کرده بودند از میان 117 گلف باز حاضر در این رقابتها، در دور دوم به صورت مشترک در جایگاه 110 جدول رده بندی قرار گرفتند!
ایسنا: ملی‌پوشان گلف ایران که در مسابقات برترین های آسیا در چین شرکت کرده بودند از میان 117 گلف باز حاضر در این رقابتها، در دور دوم به صورت مشترک در جایگاه 110 جدول رده بندی قرار گرفتند!

خودداری فدراسیون گلف از اعلام نتیجه دو گلف‌باز ایران در مسابقات برترین‌های آسیا با گذشت یک هفته از این مسابقات، خبرنگار ایسنا را بر آن داشت تا در سایت آسیایی نتایج رقابتها را جستجو کند که مشخص شد ایستادن دو ملی‌پوش ایران در رتبه مشترک 110 بین 117 گلف‌باز دلیل این پنهان‌کاری بوده است.

فدراسیون گلف در حالی که 8 روز از پایان این مسابقات گذشته بود از اعلام این نتایج تا صبح امروز خودداری کرد و در نهایت امروز به صورت مبهم و تنها به اینکه ملی پوشان گلف ایران از صعود به مرحله نهایی مسابقات برترین های آسیا در چین بازماندند، اکتفا کرد!

حتی ایسنا برای اطلاع از نتایج با ابراهیم نوری یکی از ملی پوشان ایران در این مسابقات تماس گرفت که وی در پاسخ به این سوال که چه نتیجه ای در چین کسب کردید، تلفن خود را به طور خودجوش قطع و از دسترس خارج کرد!

امیدواریم فدراسیون‌ گلف به همان صورت که در زمان موفقیت سریعا اقدام به انتشار اخبار خود می‌کند در اینگونه مواقع نیز بر ضرورت اطلاع رسانی به مردم پایبند باشد.

نتایج گلف‌بازان ایران در مسابقات برترین‌های آسیا:

رقابتهای برترین های گلف آسیا با حضور 117 ورزشکار از کشورهای آسیا و اقیانوسیه در شهر لانشان کشور چین از روز چهارشنبه 31 مهر ماه آغاز شد و از ایران نیز دو ملی پوش با نام های ابراهیم نوری و سجاد کرم پور در این رقابتها شرکت کردند.

در پایان دور اول این مسابقات ابراهیم نوری از میان 117 ورزشکار در رده 100 جدول رده بندی قرار گرفت و سجاد کرم پور دیگر شرکت کننده ایران نیز در رتبه 112 قرار گرفت. این دو ورزشکار ایران در دور دوم این مسابقات نیز از میان 117 ورزشکار به طور مشترک در رتبه 110 جدول رده بندی قرار گرفتند!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج