مجری‌های محبوبی که اعتبارشان بر باد رفت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۵۱۸۲۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
۳۵۲۴۷
این روزها جای خالی شهامت بیشتر از هر چیزی در میان تلویزیونی‌ها به چشم می‌آید. شهامتی که به مجریان جوان و تازه‌نفس امکان ارائه دهند و در میدان عمل و نه‌فقط برای پر کردن ساعت‌های مرده آنتن در شبکه‌های بی‌مخاطب، اعتماد کند. نتیجه هرچه که باشد، هرچند ممکن است مانند هرکار جدی دیگری مصادیق غیرقابل دفاعی هم در میان داشته باشد ولی در مجموع باعث رشد تعداد قابل اعتنایی مجری خوب می‌شود.

روزنامه فرهیختگان - علی مرادخانی روزنامه‌نگار: هفته گذشته بود که دعواهایی بر سر رونمایی از تخلفات مالی موسسه ثامن‌الحجج بالا گرفت و نام دو مجری تلویزیون در کنار نام‌های متهمان دیگر این پرونده قضایی، جنجال‌های رسانه‌ای زیادی به‌پا کرد. وقتی به عدد و رقم‌های این پرونده قضایی و نوع اتهامات نگاه می‌کردید ، مساله‌ای که در مورد طرح نام این مجریان تلویزیونی مطرح می‌شد، شائبه ردگم کنی متهمان دیگر این پرونده را بیشتر می‌کرد.

سرمایه اجتماعی مجریان تلویزیون چگونه از بین می‌رود؟

البته در سال‌های اخیر کم اتفاق نیفتاده که حاشیه‌ها و حرف و حدیث‌های بسیاری حول زندگی خصوصی و کاری مجریان معروف تلویزیون پر رنگ شوند. مجریان تلویزیونی به واسطه استمرار حضور در فضای رسانه ملی، بعد از مدتی به یکی از صاحبان اصلی سرمایه اجتماعی در میان مردم بدل می‌شوند و همواره زیر ذره‌بین رسانه‌ها و مردم بوده‌اند. اتفاقی که در تلویزیون تقریبا می‌شود گفت به جز بازیگران درجه یک سریال‌های ویژه برای هیچ‌کس دیگری رخ نمی‌دهد.

البته عجیب هم نیست. کارشناسان رسانه بارها بر اهمیت و قدرت تاثیرگذاری برنامه‌های گفت‌وگو محور تلویزیونی در شبکه‌های مختلف تاکید کرده‌اند و از این مدل برنامه‌سازی در کنار سریال‌ها و مسابقات تلویزیونی به‌عنوان سه‌گانه‌ای یاد کرده‌اند که می‌تواند تا حد بسیار زیادی سرنوشت یک شبکه تلویزیونی را به لحاظ میزان گستره مخاطب مشخص کند. اگر بخواهیم در فضای رسانه ملی هم بررسی کنیم که کدام شبکه‌ها توانسته‌اند در شکل برنامه‌سازی موفق عمل کنند، بی‌شک به پرمخاطب‌ترین شبکه‌های تلویزیون می‌رسیم و همین اتفاق است که باعث می‌شود حتی برنامه‌های پرمخاطبی مانند اخبار سراسری و اخبار 20:30 هم تنها به جذب مقطعی مخاطب بینجامند و نتوانند برای تمامیت شبکه آورده اجتماعی کاملی داشته باشند؛ حال آنکه سریال‌ها، مسابقه‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به افزایش کلی مخاطب می‌انجامند و اینها یعنی اهمیت برنامه‌های گفت‌وگو محور تلویزیون و طبیعی است که مهم‌ترین بخش این برنامه‌های تلویزیونی، مجری آن است. مخاطبان تلویزیون برنامه «کوله‌پشتی» را با فرزاد حسنی به یاد دارند و «ماه عسل» را با احسان علیخانی، «دورهمی» را با مهران مدیری، «خندوانه» را با رامبد جوان و کمی عقب‌تر و «جشن رمضان» را با سیدکاظم احمدزاده و این میزان تاثیرگذاری آنقدر است که همچنان هویت این مجریان را با مسابقه و برنامه‌های متبوع‌شان به یاد مخاطب بیاورد، هر چند سال‌ها از پایان این برنامه‌ها گذشته باشد

جای خالی شهامت برای تربیت مجری

مدیران تلویزیون از چند سال قبل، با کنار رفتن یک به یک مجریان از رسانه ملی، متوجه خلأ جدی در این حوزه شده‌اند و همین باعث شد که به فکر تربیت نیروی جدید باشند و ارگان‌هایی مانند شبکه افق ماموریت یافتند که با تربیت مجری، این خلأ را مرتفع سازند. نتیجه اما موفقیت‌آمیز نبود! شبکه افق تقریبا هیچ مجری‌ای را نتوانست به مخاطب عمومی ارائه کند و هیچ چهره جدی‌ای از میان اهالی افق به مردم معرفی نشد و وقتی به تلویزیون نگاه می‌کنیم، می‌بینیم همان‌ها که پیش‌تر در تلویزیون مجریان سرشناس امروز را رشد داده‌اند دست روی آدم‌هایی با همان ساختار شخصیتی گذاشته‌اند که بتوانند آنها را چهره کنند. چه جای تعجب، اگر چنین کسانی برای ظاهر و مدل مو و ریش خود بیش از دانش و قدرت فنی اجرا و دایره واژگان و بیان و... ارزش قائل باشند و چه جای تعجب که تکرار این ساختار نادرست به تکرار تجربه پیشین منتهی شود؟

این روزها جای خالی شهامت بیشتر از هر چیزی در میان تلویزیونی‌ها به چشم می‌آید. شهامتی که به مجریان جوان و تازه‌نفس امکان ارائه دهند و در میدان عمل و نه‌فقط برای پر کردن ساعت‌های مرده آنتن در شبکه‌های بی‌مخاطب، اعتماد کند. نتیجه هرچه که باشد، هرچند ممکن است مانند هرکار جدی دیگری مصادیق غیرقابل دفاعی هم در میان داشته باشد ولی در مجموع باعث رشد تعداد قابل اعتنایی مجری خوب می‌شود. مجریانی که لزوما به خاطر چهره، به اجرا رو نیاورده‌اند و همچنین دانش و بیان و لحن و تسلط کافی داشته باشند. امروز مدیران انقلابی در جبهه‌هایی مانند سازمان اوج و شبکه سه سیما و... حضور دارند و تمام نگاه‌ها به اینهاست تا بتوانند جور کم‌کاری سالیان سال را بکشند و در فضای بی‌مجری این روزها فلک را سقف بشکافند و طرحی نو دراندازند. اتفاقی که فقط و فقط با حمایت مدیران قابلیت اجرا دارد.

فرزاد حسنی

سرمایه اجتماعی مجریان تلویزیون چگونه از بین می‌رود؟

اگرچه بسیاری او را متهم به قبح‌شکنی و بی‌مبالاتی در برخورد محترمانه با میهمان می‌کردند ولی به لحاظ فنی، یکی از بهترین‌های اجرا در کارهای تلویزیون بود که سال‌ها پربیننده‌ترین برنامه‌ها به اجرای او روی آنتن شبکه سه رفت. حواشی ازدواج او با آزاده نامداری یکی دیگر از مجریان پرحاشیه تلویزیون، آغازی برای سیر نزولی محبوبیتش شد. اگر تا قبل از این، به خاطر چالشی بودن برنامه‌هایش، موقتی ممنوع‌التصویر می‌شد، بعد از ازدواج به خاطر حاشیه‌های بی‌شمار این وصلت، از تلویزیون دور بود و در تمام این سال‌ها فقط یک برنامه پزشکی از او دیدیم که آن هم فاصله‌های زیادی با یک برنامه جدی پر مخاطب داشت. البته همین برنامه هم بعد از مدتی گرفتار حاشیه شد و بار دیگر باعث دور نگه داشتن فرزاد حسنی از تلویزیون شد. اگرچه شنیده شده که فرزاد حسنی قرار است با یک برنامه جدید به شبکه سه برگردد.

فرزاد جمشیدی

سرمایه اجتماعی مجریان تلویزیون چگونه از بین می‌رود؟

او هم جزء بهترین‌های تلویزیون بود. کسی که یک‌تنه برنامه‌های سحرگاهی ماه مبارک رمضان را به پربیننده‌ترین برنامه این مقطع زمانی تبدیل کرد و به یکی از چهره‌های کاملا نام‌آشنا و سرشناس در میان مردم تبدیل شد. دانش بالا و تسلط و قدرت شگفت‌انگیز بیانش اما در سایه حاشیه‌های اخلاقی انتشار یک خبر از او ناگهان رنگ باخت. هیچ‌وقت معلوم نشد که دقیقا چه شد که دیگر فرصت حضور در تلویزیون را نیافت، ولی آنچه واضح است اینکه اتهام اخلاقی اثبات نشده، به راحتی باعث ممنوع‌التصویری و نابودی او شد. البته او در مصاحبه‌هایی که بعدها با رسانه‌ها داشت، تاکید کرده است که هیچ برخورد منفی‌ای از مردم دریافت نکرده و از صداوسیما گله‌ای ندارد و در هیچ پروسه قانونی ممنوع‌التصویر نشده است. جمشیدی علت خروجش از سازمان صداوسیما را نوع نگاه برخی از دست‌های پنهان عنوان کرده است.

آزاده نامداری

سرمایه اجتماعی مجریان تلویزیون چگونه از بین می‌رود؟

با برنامه «تازه‌ها» در سیمای خانواده به شهرت رسید و در بین مردم شناخته شد. تیر ماه سال ۹۲ با فرزاد حسنی مجری معروف تلویزیون ازدواج کرد و حدودا بعد از یک سال، با جاروجنجالی که در فضای مجازی هم منتشر شد، از یکدیگر جدا شدند. نامداری که در اجرا یکی از مجریان زن موفق تلویزیون شده بود، در راه شهرت، دست به خرق عادت‌هایی در شکل اجرای برنامه‌هایش زد و حتی از میهمانان نامتعارف دعوت کرد. اما همواره به خاطر نوع ژستی که او برای خود و حجابش گرفته بود، زندگی شخصی‌اش در معرض جنجال‌های رسانه‌ای قرار می‌گرفت. اوایل مرداد سال قبل فیلم و عکس‌هایش بدون پوشش سر در یکی از شهرهای سوئیس در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. هیچ‌گاه معلوم نشد که این عکس‌ها از چه طریق و به چه قصدی، نامداری را درگیر حاشیه کرد ولی واضح است که همین جنجال و انتقادات بعدی، باعث شد که او دیگر نتواند سرمایه اجتماعی قبل خود را بین مخاطبان تلویزیون به دست آورد.

انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1397/05/07
خخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
زهرمار
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1397/05/07
امروز تولد رهام هادیانع جییییییغ
میشع براش تبریک بزارید توروخدا:)))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
تبریک ⁦:-|⁩

وای به به چقدر الان زندگی زیبا شد به بهههههههه............... ⁦:-|⁩
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
هرکس ی سلیقه ای داره. ولی خداییش دیگ شماها شورش دراوردین. من نمیدونم از چیه این بند خوشتون میاد. اههه.

تبرییککک جیییغغغ... اه اه اه. :)
Netherlands
12:13 - 1397/05/07
آزاده نامداری متقلب و ریاکار،نفرت انگیزه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
هر وقت زنی حجاب داره امثال شما ازش متنفر میشن خیلب هنرپیشه ها بودند که حجاب داشتن بعد بی حجاب شدند هیچ کس اعتراضی نکرد و نگفت ریاکار بوده حجاب داشته !!!
lida
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
بدون نام 1:25 بقیشون به دخترای مردم نمی گفتن حجاب داشتی زندگیت بهتر بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
کاربر 1:25 نامداری هستی ایا؟؟ اونا نیومدن دوباره مردم و خر فرض کنن بگن اونجا پارک خصوصی بود محارم بودن همه و اشک تمساح بریزه الکی زر بزنه بگه چیزایی هست که نمیدونید و این اراجیف...علت منفور بودن و کثیف بودنش این دروغای شاخدارشههه...تازه چهره اصلیشو وقتی با صالحی دهن به دهن شد رو کرد واقعا سطحی و منزجر کنندست زنیکه شوهر دزد
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/05/07
آزاده نامداری،یکی از کثیف ترین مجری هاست،بخاطره چادر خیلی هارو کوچیک کرد.تو سرشون زد،و دست خدا ،با باد آبروشو بر باد داد.ولی از رو نمیره.چون حجاب فکری نداره.
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
درود بر تو....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
کاملا موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1397/05/07
بیچاره مهران مدیری
سرش کلاه گذاشتن
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/05/07
حسوداع منفی بزارید چیزی از من و عشقاممم کمممم نمیشععع
هوووووو تلود تلود تلودت مبارککککک رهاممممم ایشالا ۱۳۷۰۰۰۰۰سالع شی حتی بیشتر:)))))))
پاسخ ها
شمیم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
تلود؟؟؟؟؟؟ تلودت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


آخه. ⁦:-|⁩. ⁦:-|⁩
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
ههههه ههههه... تلود تلود. اول برو املات درست کن بعد بیا تبریک بگو. تولدشه؟ ک چی چیکار کنیم الان...
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/05/07
اینا رو از کجا پیدا کردن آوردن تلویزیون؟؟؟حالم از همشون بهم میخوره آدمهای دو رو وریاکار.
پ.ن مردم دنیا مجریشون میشه اپرا وینفری اینم مجریای ایرانی!!!
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1397/05/07
فقد اون کلیپع ک ازادع نامداری ب دخترع میگه : اگ باحجاب بودی زندگیت بهتر بود:)))
پاسخ ها
lida
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
حجاب خودش رو هم دیدیم
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1397/05/08
شمیم خانوم ب شما فک نکنم ربطی داشه باشع
ارع تلود:)))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
سنتی رو با صنعتی قاطی زدی
شمیم
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
خوب میشی گلم ایشالله
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1397/05/08
باو ب تو چع
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
باش تو لات محله خوبه
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1397/05/19
آزاده از اعتماد مردم سؤاستفاده کرد
کاری نداریم به حجاب و بی حجابیش چون هر کسی تو گور خودش میخوابه
ولی کاری که اون کرد یه جورایی مردمو احمق فرض کردنه
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1397/05/27
نامداری خندم میگیره ازش...پارک خصوصی!!! محارم سوییسی!!! قاپ زدن شوهر یکی دیگه!!!....این با چه رویی هنوز زندست آقا؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
فقط یه آشغال بود
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1397/08/02
اخر اقبت طمع ورزی همینه چوق ذرتی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان