امامعلی: تساوی مقابل استقلال نتیجه بدی نبود
۷۵۱۹۴۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
۹۴۶۶
بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: مقابل استقلال در پست اصلی خود بازی می‌کردم شاید می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم.

خبرگزاری میزان: فراز امامعلی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پیکان در هفته اول لیگ برتر که در نهایت با تساوی دو تیم به پایان رسید، اظهارداشت: بازی بسته‌ای را شاهد بودیم و 2 تیم موقعیت‌های زیادی را در طول بازی نداشتند. در مجموع بازی خوبی بود و به نظرم برای شروع در لیگ هجدهم بد نبود.

وی در مورد موقعیت گلی که در جریان بازی از دست داد گفت: در آن صحنه تعادل من بهم خورد و نتوانستم ضربه خوبی را به سمت دروازه استقلال بزنم. هر چند که من چپ‌پا هستم و باید این ضربه را به گل تبدیل می‌کردم اما توپ روی پای من سوار نشد و نتوانستم آن را به گل تبدیل کنم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه عملکرد خود در این دیدار را چگونه ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: به نظرم عملکرد بدی نداشتم ولی می‌توانستم بهتر از اینها خود را نشان دهم. اگر در پست اصلی خود بازی می‌کردم شاید می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم اما هر چیزی که کادرفنی تصمیم بگیرند من به همان عمل می‌کنم.

امامعلی در پایان خاطرنشان کرد: مجید جلالی به عنوان سرمربی در پیکان مدیریت خوبی دارد و سعی می‌کند از جوان‌ها هم استفاده بیشتری کند. یکی از دلایلی که من در پیکان ماندگار شدم، حضور جلالی روی نیمکت این تیم بود. جلالی یکی از بهترین و بااخلاق‌ترین مربیان حال حاضر ایران است و از اینکه با او کار می‌کنم بسیار خوشحالم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج