بازی با آبروی بازیگر زن با یک تیتر نادرست
۷۵۲۲۵۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
۱۰۱۰۸
شیوا خنیاگر گفت: من در گفتگو با یکی از رسانه‌ها از مشکلات بازیگری در زندگی‌ام گفتم، اما آن‌ها تیتر زده‌اند که من به زمین و زمان بدهکار هستم. این تیترزدن آن هم زمانی که مصاحبه کننده و مصاحبه شونده به هم اعتماد دارند درست نیست.

میزان: شیوا خنیاگر گفت: من در گفتگو با یکی از رسانه‌ها از مشکلات بازیگری در زندگی‌ام گفتم، اما آن‌ها تیتر زده‌اند که من به زمین و زمان بدهکار هستم. این تیترزدن آن هم زمانی که مصاحبه کننده و مصاحبه شونده به هم اعتماد دارند درست نیست.

بازی با آبروی بازیگر زن با یک تیتر نادرست

وی گفت: من در مصاحبه‌هایم با برخی رسانه‌ها از مشکلاتی که وجود دارد می‌گویم اما آنها حرف‌های مرا به گونه دیگری منتشر می‌کنند.

این بازیگر درباره مصاحبه‌ای که با یکی از رسانه‌ها داشته اظهار کرد: من در گفت و گو با یکی از رسانه‌ها از مشکلات بازیگری در زندگی‌ام گفتم اما آنها تیتر زده‌اند که من به زمین و زمان بدهکار هستم. این تیترزدن آن هم زمانی که مصاحبه کننده و مصاحبه شونده به هم اعتماد دارند درست نیست.

خنیاگر ادامه داد: با چنین تیتری آبروی هنرمند را می‌برند و وقتی کلام یک هنرمند منتشر می‌شود تبعاتی به‌‌ همراه دارد، از آن جمله این است که مردم پس از انتشار با توجه به نگارش آن برداشتی در ذهنشان ثبت می‌شود که شفاف‌سازی درباره آن تاثیری ندارد به عبارتی آنچه در ابتدا در ذهنشان ثبت شد را می‌پذیرند.

وی با اشاره به بی دقتی برخی از مصاحبه‌کنندگان خاطرنشان کرد: برخی از مصاحبه کنندگان در نگارش صحبت‌های مصاحبه‌شونده دقت نمی‌کنند، سپس جمله‌ای از حرف‌ها را تیتر می‌کنند و آبروی فرد را می‌برند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1397/05/08
خانم مشکلات شما اگر جنبه خصوصی داشت نباید اصلا با رسانه ها در میان می گذاشتید!!
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1397/05/08
رسانه ها از جمله خود همین برترینها با تیترهای نامناسب صرفا سعی در جلب خواننده دارند ..بنابراین افراد در ابتدای مصاحبه باید قرارداد ببندن وعنوان تیتر را مشخص کنند!........ والا چاره دیگری نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج