کارگردانی مشترک مقدم و تنابنده در یک فیلم
۷۵۲۷۷۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
۱۱۷۰۸
روز گذشته فیلمنامه‌های «قسم» به تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی، کارگردانی مشترک سیروس مقدم و محسن تنابنده و نویسندگی محسن تنابنده در ژانر اجتماعی و «غریبه» به تهیه‌کنندگی سید غلامرضا موسوی و نویسندگی و کارگردانی بهتاش صناعی‌ها در ژانر اجتماعی توانستند موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کنند.

روزنامه فرهیختگان: روز گذشته فیلمنامه‌های «قسم» به تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی، کارگردانی مشترک سیروس مقدم و محسن تنابنده و نویسندگی محسن تنابنده در ژانر اجتماعی و «غریبه» به تهیه‌کنندگی سید غلامرضا موسوی و نویسندگی و کارگردانی بهتاش صناعی‌ها در ژانر اجتماعی توانستند موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کنند.

کارگردانی مشترک مقدم و تنابنده در یک فیلم

سیروس مقدم و محسن تنابنده که سابقه همکاری در ساخت سریال‌های «پایتخت» را دارند، اولین بار است که برای کارگردانی مشترک یک فیلم مجوز گرفتند. سیروس مقدم کارگردان سریال‌های پرطرفدار تلویزیون چند سالی است که با محسن تنابنده سریال‌های طنز «پایتخت» را برای پخش در تلویزیون ساخته‌اند.

البته مقدم و تنابنده قرار بود که قصه پایتخت 5 را به صورت فیلم سینمایی بسازند که سازمان رسانه‌ای هنری اوج پیشنهاد داد که فصل پنجم پایتخت بار دیگر به صورت سریال تولید شود. آثار سیروس مقدم آپارتمانی نیستند و در تمام این سال‌ها دوربینش را به جاهای مختلف ایران برده است تا بتواند به بهترین شکل و با یک قصه جذاب به اقوام مختلف ایران بپردازد. پیش‌بینی می‌شود که همین ویژگی آثار سیروس مقدم، در تازه‌ترین اثر سینمایی‌اش دیده شود و ممکن است فیلم «قسم» به یک اثر پرمخاطب در تلویزیون بدل شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج