آخرین اخبار از سریال «ارباب حلقه‌ها»
۷۵۲۹۶۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
۴۴۹۰
پروژه سریال «ارباب حلقه‌ها» ساخته آمازون به آرامی در حال پیشرفت است.

خبرگزاری تسنیم: کمپانی آمازون اعلام کرد که نویسندگان سریال «ارباب حلقه ها» را انتخاب کرده است. جی دی پین و پاتریک مک کی وظیفه اقتباس از آثار جی. آر. آر. تالکین را بر عهده خواهند داشت. این دو نویسنده سابقه زیادی ندارند و بیشتر آنها را با نگارش «پیشتازان فضا: فراتر» می شناسند. آنها همین طور عضوی از تیم نگارش فیلمنامه «گودزیلا در برابر کنگ» هستند.

آخرین اخبار از سریال «ارباب حلقه‌ها»

اگرچه پیتر جکسون هرگونه ارتباط با این پروژه را تکذیب کرده اما شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر این که کمپانی آمازون می خواهد سریال خودش را در همان دنیایی بسازد که فیلم های پیتر جکسون در آن رخ داده است. ددلاین گزارش داده که آمازون مشغول مذاکرات با جکسون است تا هم او را وارد پروژه کند و هم از ظرفیت ها و لوکیشن هایی که او و تیمش در نیوزیلند برای ساختن سه گانه «ارباب حلقه ها» و «هابیت» ایجاد کرده اند استفاده کنند.

این سریال یکی از پر هزینه ترین آثار تاریخ تلویزیون آمریکا خواهد بود. چرا که آمازون فقط برای خرید حقوق ساخت سریال مجبور به پرداخت 250 میلیون دلار شده و شنیده می شود هزینه ساخت اثر هم تا 500 میلیون دلار بالا برود. گفته می شود آمازون با این سریال قصد رقابت با «بازی تاج و تخت» شبکه HBO را دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج