حضور دیو باتیستا در فیلم کمدی/اکشن My Spy
۷۵۳۴۳۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
۸۲۸۴
پیتر سگال (Peter Segal) کارگردان فیلم اکشن/کمدی My Spy، دیو باتیستا (Dave Bautista) را برای بازی در این فیلم به خدمت گرفته است. این کارگردان پیش از این مشغول ساخت فیلم Second Act با همکاری کمپانی STXfilms بود که اواخر سال جاری اکران می‌شود.

سینما گیمفا: پیتر سگال (Peter Segal) کارگردان فیلم اکشن/کمدی My Spy، دیو باتیستا (Dave Bautista) را برای بازی در این فیلم به خدمت گرفته است. این کارگردان پیش از این مشغول ساخت فیلم Second Act با همکاری کمپانی STXfilms بود که اواخر سال جاری اکران می‌شود.

حضور دیو باتیستا در فیلم کمدی/اکشن My Spy

این فیلم داستان یک مامور CIA (با بازی باتیستا) را روایت می‌کند که پس از اینکه به طور مخفیانه برای بررسی خانواده یک دختر ۹ ساله فرستاده می‌شود، مورد ترحم و دلسوزی این دختربچه قرار می‌گیرد. باتیستا و جاناتان مایزنر (Jonathan Meisner) تهیه‌کنندگان این فیلم هستند و درو سایمون (Drew Simon) و کیت وورهوف (Kate Vorhoff) که به ترتیب مدیر تولید و مدیر توسعه کمپانی STXfilms می‌باشند، بر روند تولید آن نظارت خواهند داشت.

جان و اریچ هوبر (Jon and Erich Hoeber) نویسندگان فیلمنامه My Spy هستند. این دو برادر سابقه نوشتن فیلمنامه فرانچایز اکشن Red و فیلم Battleship (کشتی جنگی) را در کارنامه خود دارند. همچنین فیلمنامه فیلم علمی/ماجراجویانه The Meg (مگ) که هفته آینده اکران می‌شود نیز نوشته آن‌هاست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج