نظر جهانگیری درباره رویداد همدان ۲۰۱۸
۷۵۴۷۹۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳
۲۱۹۳۸
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌های ملی کشور باید برای معرفی همدان تلاش کنند، گفت: رویداد همدان ۲۰۱۸ فرصت مغتنمی برای معرفی ایران به جهان است.

خبرگزاری فارس: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در جلسه هماهنگی برگزاری رویداد همدان ۲۰۱۸ بعنوان پایتخت گردشگری کشور‌های آسیایی که عصر امروز برگزار شد با اشاره به اهمیت این رویداد، گفت:

رویداد همدان ۲۰۱۸بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی فرصتی کم نظیر برای معرفی بهتر و مناسب تر تاریخ، تمدن و فرهنگ ایرانی به جهان است.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه استان همدان از ظرفیت ها و مزیت های متعدد گردشگری و تاریخی برخوردار است،‌ خاطر نشان کرد:

آثار تاریخی و فرهنگی، مشاهیر و صنایع دستی همدان از جمله جاذبه های فراوان این استان در حوزه گردشگری است که لازم است همه دستگاه های ملی کشور برای معرفی این ظرفیت ها اقدامات ویژه انجام دهند.

وی همچنین از وزارت امور خارجه خواست نقش فعالی در این زمینه ایفا کند تا از این فرصت بوجود آمده استفاده مطلوب در جهت دیپلماسی فرهنگی و معرفی ایران در سطح بین الملل صورت گیرد.

جهانگیری همچنین با تاکید بر اینکه یکی از جهت گیری های اصلی توسعه کشور، توسعه گردشگری است،‌ افزود: ایران از جاذبه های فراوانی در بخش گردشگری برخوردار است و رویداد همدان 2018 نه تنها برای این استان بلکه می تواند برای کل ایران فرصت مغتنمی در جهت معرفی ظرفیت های گردشگری باشد.

جهانگیری افزود: جاذبه های تاریخی همدان بسیار زیاد است به گونه ای که حتی برخی مردم ایران نیز با آثار تاریخی و مشاهیر این استان آشنایی ندارند.

این فرصت خوبی است تا با برگزاری مناسب این رویداد بین المللی علاوه بر معرفی همدان در سطح بین الملل،‌ اطلاع رسانی دقیقی در خصوص مشاهیر و آثار تاریخی و فرهنگی همدان به مردم کشور انجام شود.

معاون اول رییس جمهور با تاکید براینکه صدا و سیما و رسانه های دیگر نیز در این زمینه مسئولیت و رسالت سنگینی بر دوش دارند، از آنان خواست تمام تلاش خود را بکار گیرند و با حداکثر ظرفیت خود برای معرفی هر چه بهتر همدان و برگزاری مناسب رویداد همدان 2018 تلاش کنند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1397/05/14
واقعا وقتی این را میبینم دیگر نمیخواهم در ایران باشم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج