درویش: اخباری با انتقالش به فولاد مخالفت کرد
۷۵۵۷۱۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۷
۴۹۶۳ 
مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: قصد داشتیم محمدرضا اخباری را به فولاد خوزستان منتقل کنیم اما او بعد از توافق اعلام کرد به خاطر گرمای هوا به این تیم نمی‌رود.

فارس: رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد باخت ۳ بر صفر مقابل پیکان گفت: گاهی اوقات چنین شرایطی پیش می‌آید. در این بازی موقعیت‌های گلزنی ما خیلی بیشتر از پیکان بود اما باختیم. در نیمه اول پیکان از نیم موقعیت ‌گلزنی‌اش استفاده کرد و یک بر صفر پیش افتاد در نیمه دوم هم موقعیت‌های گلزنی ما بیشتر بود. به هر حال این باخت درسی برای بازیکنان می‌شود تا قدر موقعیت‌های گلزنی را بیشتر بدانند.

وی در مورد دیدار با تیم مدعی ذوب آهن در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: همه تیم‌ها در لیگ برتر مدعی هستند. هر تیمی خود را برای حضور مقتدرانه در لیگ آماده کرده است. ذوب آهن هم چند بازیکن خوب جذب کرده و نایب قهرمان فصل گذشته لیگ بوده است با این حال تیم سایپا با هدایت علی دایی مصمم هستند که در این مسابقه پیروز شوند.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد گلایه‌های علی دایی از محمدرضا اخباری گفت: اخباری خودش دایی را مجبور به صحبت کرد وگرنه ایشان تا قبل از آن هیچ حرفی در مورد اخباری نزده بود اما اخباری ادعا کرد که سایپا من را نخواست! در حالیکه پیش از آن گفته بود برای اینکه پیشرفت کنم اجازه بدهید از سایپا بروم و دایی هم به همین دلیل اجازه داد اخباری از تیم جدا شود.

وی در مورد اینکه ظاهرا هیچ تیمی اخباری را نمی‌خواهد، گفت:قرار بود او تیمش را به باشگاه معرفی کند که تا امروز چنین کاری نکرده است. ما با باشگاه فولاد مذاکره کردیم و برای انتقالش به این باشگاه به توافق رسیدیم. اخباری ابتدا موافقت کرد که به فولاد برود اما فردایش گفت اهواز هوایش گرم است! به این تیم نمی‌روم. اخباری خودش این شرایط را برای خودش رقم زده است.

درویش در مورد وضعیت رضا اسدی گفت: اسدی هم به تمرینات تیم برگشته است و علی دایی او را بخشید. اسدی مثل فرزند دایی است. خود اسدی هم اذعان دارد که دایی برای فوتبال او خیلی زحمت کشیده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج