فیلم اختتامیه جشنواره ونیز مشخص شد
۷۵۵۸۰۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
۲۹۷۷
جشنواره فیلم ونیز در شب اختتامیه با نمایش ساخته جدید نیک هام کارگردان ایرلندی به کار خود پایان می‌دهد. این فیلم با عنوان «Driven» بر اساس داستانی واقعی ساخته شده و روایتگر ماجرای یکی از عملیات تاریخی پلیس فدرال امریکاست.

آی ‌سینما: جشنواره فیلم ونیز در شب اختتامیه با نمایش ساخته جدید نیک هام کارگردان ایرلندی به کار خود پایان می‌دهد. این فیلم با عنوان «Driven» بر اساس داستانی واقعی ساخته شده و روایتگر ماجرای یکی از عملیات تاریخی پلیس فدرال امریکاست.

فیلم اختتامیه جشنواره ونیز مشخص شد

کارگردان ایرلندی برنده جایزه بفتا در فیلم جدیدش ماجراهای زندگی جان دلورن موسس کمپانی خودروسازی دلورن را به تصویر کشیده است. او رابطه دوستانه‌ای با جیم هافمن مجرم سابقه‌دار دارد که بعدها برای پلیس خبرچینی می‌کند و رسوایی فضاحت‌باری به بار می‌آید که پایان کار این چهره شناخته‌شده را رقم می‌زند.

به نوشته ورایتی، داستان فیلم اختتامیه جشنواره ونیز در اوایل دهه 1980 در کالیفرنیا می‌گذرد. قرار است فیلم «Driven» روز هشتم سپتامبر در لیدو در بخش خارج از مسابقه به نمایش درآید. لی پیس بازیگر که دو فیلم «نگهبانان کهکشان» و «هابیت» را در کارنامه دارد در نقش دلورن ظاهر شده است.

هام در واکنش به خبر انتخاب اثر جدیدش به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره ونیز از این رویداد سینمایی به عنوان «جشنواره‌ای الهام‌بخش» یاد کرده: «هم باعث افتخار است و هم بسیار خوشحالم که دوباره به ونیز دعوت شدم تا این داستان ناگفته و جنون‌آمیز را با تماشاگران به اشتراک بگذارم.» کارگردان 60 ساله ایرلندی آخرین بار سال 2016 با فیلم «سفر» در جشنواره ونیز حضور داشت.

نگارش فیلمنامه اوریجینال این فیلم بر عهده کالین بیتمن نویسنده فیلم «سفر» بوده است. هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم ونیز از 29 اوت تا 8 سپتامبر برگزار می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج