نظر سخنگوی ناجا درباره طرح «حیات شبانه تهران»
۷۵۶۴۱۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
۷۸۳۴
سخنگوی نیروی انتظامی درباره طرح "حیات شبانه" پایتخت، اعلام کرد که پلیس از هرطرح مفید و مورد وفاق نهادهای حاکمیتی برای ارتقا نشاط اجتماعی استقبال می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی نیروی انتظامی درباره طرح "حیات شبانه" پایتخت، اعلام کرد که پلیس از هرطرح مفید و مورد وفاق نهادهای حاکمیتی برای ارتقا نشاط اجتماعی استقبال می‌کند.

سردار احمد نوریان با بیان اینکه، نیروی انتظامی از هر گونه طرح ارتقاء نشاط و شادابی جامعه در راستای زیست مومنانه مبتنی بر فرهنگ ایرانی اسلامی، استقبال می‌کند، گفت: هر گونه طرح فرهنگی، اجتماعی، ترافیکی، عمرانی و ... بویژه در کلانشهرها و پایتخت نیاز به بررسی و کارشناسی از ابعاد مختلف دارد.

و علی القاعده نباید سازمان‌ها بصورت جزیره‌ای و بخشی برای شهر و ساکنان آن و دیگر سازمان‌ها و نهادها تصمیم گیری کنند، بلکه به معنای واقعی برای اجرا یا عدم اجرای یک طرح لازم است از مشارکت و همفکری مردم و نخبگان همچنین نظر کارشناسی دستگاه‌ها و مجموعه‌های مرتبط بهره گیرند.

به گفته سخنگوی ناجا در موضوع حیات شبانه، تا کنون صرفا کلیاتی از سوی بعضی از افراد و مجموعه‌های تابعه مدیریت شهری در سطح رسانه‌ها مطرح شده است که نمی‌توان بدون بررسی و اطلاع از جزئیات اجرایی، درباره آن اظهار نظر کرد.

نوریان اضافه‌کرد: به نظر می‌رسد با تشکیل کارگروه مشترک اجرایی و نخبگانی از زوایای مختلف بویژه بخش‌های معطوف به ماموریت‌های انتظامی اعم از جنبه‌های ترافیکی،‌خدماتی، امنیت عمومی و غیره طرح مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و نسبت به تصمیم گیری در مورد آن اقدام لازم صورت گیرد.

سخنگوی نیروی انتظامی در خاتمه گفت: در مجموع با تجربه‌ای که وجود دارد پلیس اجرای غیرمسئولانه طرح‌های کارشناسی نشده را قبول ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1397/05/17
اولش گفتید حیات به شرط فرهنگ ایرانی و رعایت اخرش گفتید طرحی قبول ندارید بجز طرح خود پلیس!؟ مغازها را باز بگذارید تا شهر های بزرگ روشن و شب مانند شهر ارواح نباشد! همین تعطیلی باعث هجوم الاف و بیکاران به یک مرکز و یا محل خاصی تبدیل میشود که کاسبان سود خوبی میبرند!!!! همین جگرگی های سیار اکثرا مشروب شب میفروشند ولی دور از چشم پلیس ! انتظار ندارید که گشت با لباس فرم بره داخل بساطشون پیدا کنه؟؟؟ اونم عرق سگی یا دست ساز که اسید و الکل صنعتی میزنند تنگش ولی دوراز بساط میذارن و تیم تحقیق میخواد!جوانها همه در دارالمومنین شب سپری نمیکنند واز طرفی نمیشه گفت شب تردد نکنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج