نظام به پیشنهادات احمدی نژاد توجهی نخواهد کرد
۷۵۷۶۳۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
۱۰۶۰۲ 
ترقی:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه، رفتار اخیر احمدی‌نژاد را، بازی در پازل دشمن دانست و گفت: دشمن خواستار سقوط دولت و به‌هم ریختن وضعیت داخلی کشور است تا به خیال خود به دنیا نشان بدهد که ایران نتوانست در برابر تحریم‌ها مقاومت کند.

خبرگزاری فارس: حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به اظهارات ساختارشکنانه اخیر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق گفت: حرکات آقای احمدی‌نژاد در شرایط فعلی، منطبق با مصالح کشور و منافع ملّی نیست و به همین خاطر، خیلی نباید روی رفتار او زوم کرد و آن را در جامعه مطرح کرد.

ترقی ادامه داد: در طول سال‌های گذشته دیدیم که مقام معظّم رهبری درست در جاهایی که دولت‌ها احساس بن‌بست و ناتوانی می‌کردند و می‌خواستند با استعفا یا کناره‌گیری پست را ترک کنند، ایشان سعی کرده‌اند جلوی این کارها را بگیرند و آن‌ها وادار کنند تا خودشان با چالش‌ها مقابله کنند.

وی با بیان اینکه در زمان دولت اصلاحات، رهبری کاری کردند که پلمپ مراکز هسته‌ای توسط دولت مستقر شکسته شود، خاطرنشان کرد: در زمان آقای احمدی‌نژاد هم علی‌رغم خانه‌نشینی‌ وی، رهبری، او را مجبور کردند تا به صحنه برگردد و شرایط را بپذیرد و کار خودش را ادامه بدهد ولو اینکه با برخی مسائل موافقتی نداشته باشد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه تصریح کرد: الان هم سیاست نظام این نیست که اجازه بدهد پیشنهاد آقای احمدی‌نژاد مبنی بر استعفای رئیس‌جمهور و مسائلی از این قبیل عملی شود و موجب شود اقداماتی که خود دولت بانی آن‌ها بوده، به دوش دیگران بیفتد و خودش کنار برود.

ترقی تأکید کرد: باید دولت را هُل داد تا به سمت مقابله با مشکلات و چالش‌ها برود آن‌ها را حل کند.

فعّال سیاسی اصولگرا، اقدامات اخیر احمدی‌نژاد را نوعی بهره‌برداری از شرایط موجود دانست و اظهار داشت: رفتارهای او، پاسخ‌هایی انفعالی در مقابل مجموعه سیاه‌نمایی‌هایی است که دولت فعلی نسبت به دولت او انجام داده و می‌خواهد تلافی کند.

ترقی با بیان اینکه این نوع رفتار و موضع‌گیری، به معنای بازی کردن در پازل دشمن است، تصریح کرد: دشمن الان خواستار سقوط دولت و به‌هم ریختن وضعیت داخلی کشور است تا به خیال خود به دنیا نشان بدهد که ایران نتوانست در برابر تحریم‌ها مقاومت کند و ما توانستیم از داخل، اوضاع ایران به هم بریزیم.

وی افزود: فکر نمی‌کنم کسی در نظام به این نوع ادعاهای آقای احمدی‌نژاد توجهی بکند یا تحت تأثیر این نوع پیشنهادات قرار بگیرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1397/05/20
احمدی نژاد همیشه بازیگر پارتنر اصلاح طلبان و کارگزاران شده است بدون اینکه خودش اینرا دریافته باشد.
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1397/05/20
باشه به حرف روحانی گوش فرا دهید مثل این میماند که خودکشی کنید این بازده عمل کرد روحانی ایست ایشان در این ۶ سال چه گلی به سر مردم زده فقط حرف زده قول داده وعده و وعید داده عمل کرد صفر
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1397/05/20
بگید ما چون خودیه توجهی نمی کنیم و براش حرف در نمیاریم که بهتره!!
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1397/05/20
همتون خائن و دزد هستید به جز احمدی نژاد.
United Kingdom
21:35 - 1397/05/20
آقاجان ! جواب درست و حسابی بدهید.چرا ازش می ترسید ؟
Germany
21:50 - 1397/05/20
اظهارات اقای ترقی خوب بود همینکه این مطالب راگفتن جای شکرش باقی اما دیر ایشون رو شناختن کاش زودتر میشناختن دوم اینکه فکرنکنم باعث وبانی وضع اقتصادی دولت کنونی باشداینوتوصیه میشودازسیاستمداران نخبه و کارشناسان اقتصادی کشور تحقیق کنن همینجوری از یک نماینده بعیدهست زوداظهارنظر چون الان مردم عادی اینو درک میکنن
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1397/05/20
ولی ملت حرف احمدی نژاد رو قبول داره
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1397/05/20
آمدن احمدی نژاد نتیجه رفتارلیبرال هاشمی روحانی وخاتمی مماشات شما به اصطلاح اصول گراها می باشد کدامتان به راهبردهای رهبری توجه کردید اگرجهادی کارمی کردید وولایت پذیر بودید احمدی نژاد رجال نبود
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1397/05/21
دو کلام هم از مادر عروس
بشین بابا هاله نور رو بپا
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1397/05/21
احمدی نژادراست میگه حرف حق زده حرف حق همیشه تلخه
Iran, Islamic Republic of
07:24 - 1397/05/21
روحانی برو اما احمدی نژاد راهم نمی خواهیم
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1397/05/21
درود بر احمدی نژاد قهرمان که همیشه در قلب ماست وننگ بر شما خائنان بیشرف و بیغیرت که با دروغ وعمدا این سرزمین رو به قحطی و نابودی کشاندید ..بروید و تاریخ را به دقت مطالعه کنید تا تنتان بلرزد.. تاریخ حتما مثل همه ظالمان در مورد تک تک شما قضاوت خواهد کرد شک نکنید
Germany
21:23 - 1397/05/22
احمدی نژاد یاور مظلومان بود هر چه گفته اتفاق خواهد افتاد
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1397/08/14
چراموقع ریاست جمهوری ازین حرفهانزدالان داره میگه ولابلادلش به مانسوخته فقط میگه بایددوتایارمن که زندانی شدندروازادکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج