١٠ راه برای پیشرفت و افزایش فالوور در اینستاگرام
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۵۷۹۶۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
۶۱۰۶
اینستاگرام، شبکه اجتماعی هم‌رسانی عکس و ویدیو با بیش از یک‌میلیارد کاربر فعال (آمار مردادماه ٩٧) است. این اپلیکیشن در ایران هم کاربر میلیونی دارد و خیلی‌ها سر و دست می‌شکنند تا بتوانند در آن رشد بیشتری داشته باشند و دیده شوند.

روزنامه شهروند - مهرنوش گرکانی: اینستاگرام، شبکه اجتماعی هم‌رسانی عکس و ویدیو با بیش از یک‌میلیارد کاربر فعال (آمار تیرماه ٩٧) است. این اپلیکیشن در ایران هم کاربر میلیونی دارد و خیلی‌ها سر و دست می‌شکنند تا بتوانند در آن رشد بیشتری داشته باشند و دیده شوند.

١٠ راه پیشرفت در اینستاگرام

غیر از کاربرانی که به‌واسطه شغل و فعالیت و حضور فیزیکی اجتماعی‌شان از محبوبیت زیادی برخوردارند و تعداد فالوکنندگان صفحه اینستاگرامشان میلیونی است، بقیه کاربران از شیوه‌های مختلفی برای پیشرفت تعداد دنبال‌کنندگانشان استفاده می‌کنند.

اگر از آن ‌دسته کاربرانی هستید که محتوا، مطالب و میزان رشد کاربران و صفحه‌های اینستاگرامی مانند تبر و خزایی و مهدیس و دیگرانی از این دست برایتان جالب است در این مطلب چیزی عایدتان نخواهد شد. این مطلب قرار است ١٠ راه درست، اصولی و منطبق با معیارهای علمی و پژوهشی مارکتینگ در حوزه اینستاگرام را به شما معرفی کند تا صفحه بهتر، با کاربران و فالوورهای بیشتر و جذاب‌تر داشته باشید، وگرنه رفتن راه آن دسته از کاربرانی که با چرت‌نگاری، بیهوده‌نگاری و هرزه‌نگاری در اینستاگرام به‌زعم خودشان و فالوکننده‌هایشان موفق شده‌اند، در درجه نخست نیاز به نداشتن شعور و فرهنگ دارد که در این مطلب نمی‌گنجد.

راه نخست: عکس‌های خوبی بگیرید

همان‌طور که همیشه می‌گویند یک تصویر خوب، به اندازه هزار کلمه خوب ارزش دارد. پس کیفیت عکس‌هایتان را بهتر کنید. حتی اگر قصد استفاده از دوربین عکاسی مجزا ندارید، مطالبی درباره عکاسی با دوربین موبایل بخوانید و تمرین کنید و اصول اولیه عکاسی را یاد بگیرید تا عکس‌های بهتری بگیرید. این کار را امتحان کنید و از نتیجه حاصل از آن شگفت‌زده شوید.

راه دوم: یک قالب را انتخاب کنید

یک موضوع، تم و قالب کلی را انتخاب کنید و عکس‌هایتان را در آن دسته و زمینه تهیه و منتشر کنید؛ مثلا عکس‌های خیابانی، عکس‌های سیاه و سفید یا طبیعت، مردم‌نگاری و دسته‌بندی‌هایی از این دست. مدتی به این روال و اصول پایبند بمانید و نتیجه را ببینید: مخاطبانی که کسب می‌کنید به شما وفادار خواهند ماند.

راه سوم: عکس‌ها را منظم منتشر کنید

همه چیز مانند زندگی واقعی است. هر چقدر با یک انسان در زندگی واقعی، رابطه منظم‌تر، پیگیرتر و مداوم داشته باشید، آن رابطه قوی‌‌تر خواهد شد. ارسال پست‌ها به‌صورت منظم، مثلا هر هشت ساعت یک‌بار، هر روز یا هر دو روز یک‌بار اما به‌طور مداوم رابطه شما و دنبال‌کنندگانتان را قوی‌تر خواهد کرد. به الگوی برنامه‌های تلویزیون توجه کنید تا این موضوع را بهتر درک کنید. اغلب طرفداران برنامه نود چون مطمئن هستند هر دوشنبه‌شب برنامه از تلویزیون پخش خواهد شد همیشه پیگیر و دنبال‌کننده‌ آن می‌مانند.

راه چهارم: کامنت بگذارید

پای عکس‌های دیگران کامنت بگذارید و نظر و حس واقعی‌تان را بنویسید. کامنت‌های کپی‌پیست مانند خیلی خوب بود و به صفحه من هم سر بزن مورد نظر نیست. نظر واقعی، دوستانه و با ادبیات خودتان و با حس همان لحظه خودتان را بنویسید و تعامل واقعی با دیگران داشته باشید. همین کار و خواندن کامنت شما توسط دیگران، دنبال‌کننده‌ جدید برای صفحه شما در پی خواهد داشت.

راه پنجم: با همفکران تعامل کنید

با صفحه‌هایی که موضوع و فکرشان مشابه شماست همفکری و همکاری داشته باشید. این موضوع به رشد هر دوی شما کمک می‌کند. همدیگر را معرفی کنید. درباره همدیگر پست بگذارید و با هم دوست باشید.

راه ششم: دنیای هشتگ‌ها را بشناسید

اگر قصد رشد دادن تعداد دنبال‌کننده‌های خود را دارید از هشتگ‌های زیاد پای عکس خود استفاده کنید. کلماتی را انتخاب کنید که مرتبط با عکستان باشد و اطمینان حاصل کنید که بیشترین کلمات مرتبط و واقعی را پای پست خود هشتگ کردید. این کار باعث می‌شود که کاربران زیادی از طریق جست‌وجو در اینستاگرام به دنبال‌کنندگانتان اضافه شوند.

راه هفتم: نشانی عکس را وارد کنید

با استفاده از تگ جغرافیایی و زدن لوکیشن روی عکس‌ها، طبق آمار ٧٩ درصد بازدهی بیشتری را دریافت خواهید کرد. عکس‌های زیبا از مقاصد و مکان‌های جالب با درج لوکیشن صحیح همیشه مشتری پر و پاقرص خود را در اینستاگرام دارد. از این امکان برای رشد بیشتر، استفاده مناسب کنید.

راه هشتم: شوخ‌طبعی و طنز خوشایند است

شوخ‌طبعی در عکاسی و سوژه‌ها و در متن پایین عکس در صورتی که بامزه باشد و بی‌ادبانه نباشد راه مناسبی برای رشد است. از این امکان نهایت استفاده را ببرید و صمیمیت بین خودتان و دنبال‌کننده‌ها را بیشتر کنید. همین کار باعث می‌شود دنبال‌کننده‌های جدید هم از راه برسند و دیگران شما را به یکدیگر معرفی کنند.

راه نهم: ساعت درست، پست بگذارید

وقتی در ساعت درست پست بگذارید یک فاکتور مهم در بازدهی بیشتر و موفقیت در اینستاگرام خواهید داشت. درست مثل ماهیگیری که باید قلاب را در زمان درست از آب بکشد، باید در ساعت‌های مناسب پست خود را ارسال کنید. بهترین زمان‌ها، زمان بیدار شدن مخاطبان از خواب، زمان ناهار و زمان رفتن به رختخواب است.

راه دهم: داستان بگویید و زندگی کنید

اینستاگرام زمانی زیباست و کارکرد واقعی خود را دارد که منتشرکنندگان عکس در آن، زندگی را به تصویر بکشند و با عکس‌ها داستان بگویند. شاید گذاشتن تمام لحظات زندگی مخاطبانتان را خسته کند اما قسمت‌های جذاب زندگی شما می‌تواند برای بقیه هم جذاب باشد. نکات بالا را به‌عنوان موارد فنی رعایت کنید و عکس‌های خوبی را از جریان زندگی خود بگیرید. از مکان‌های جالبی که در آن هستید و اوقات خود را می‌گذرانید. از نکات ریز، جالب و هیجان‌انگیزی که شاید فقط به دید شما بیاید. پس، داستان بگویید و زندگی کنید.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر