«پورابراهیمی» تبرئه شد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۵۷۹۶۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
۸۸۴۱
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ماجرای ارسال غیر قانونی پرونده شکایت ربیعی از وی به دادگاه و تذکر لاریجانی به این روند را تشریح کرد.

خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ماجرای ارسال غیر قانونی پرونده شکایت ربیعی از وی به دادگاه و تذکر لاریجانی به این روند را تشریح کرد.

محمدرضا پورابراهیمی با بیان اینکه در جریان استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرونده فعالیت های اقتصادی فرزندان آقای وزیر که سالهاست کار اقتصادی می کنند، صحبت کردیم، گفت: در استیضاح قبلی مستندات کامل فعالیت های اقتصادی فرزندان آقای وزیر را در صحن علنی مجلس منتشر کردم.

نماینده مردم کرمان در مجلس ادامه داد: این مستندات در اختیار نمایندگان قرار گرفت. در این اسناد اسامی شرکت هایی که فرزندان وزیر در حال حاضر مشغول فعالیت هستند و اسامی شرکت‌هایی که پیش از این فرزندان آقای وزیر در آن فعالیت می‌کردند، منتشر شده است.

فعالیت‌های اقتصادی فرزندان ربیعی، پدرشان را به خاک سیاه نشاند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت های اقتصادی فرزندان ربیعی، پدرشان را به خاک سیاه نشانده است، گفت: شرکت های بزرگ اقتصادی که فرزندان وزیر در آن فعالیت می کنند دارای پرونده تخلفات محرز است.

وی تصریح کرد: آقای ربیعی از بنده به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرده بود مبنی بر اینکه اقدامات من در انتشار تخلفات فرزندان آقای وزیر در حوزه مسئولیت های نمایندگی بنده نیست.

پورابراهیمی گفت: این در حالی است که بنده از این شکایت به هیچ وجه مطلع نبودم. به عبارت دیگر، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به بنده اعلام نکرده بود که آقای ربیعی از من شکایت کرده و برای ارائه توضیحات، بنده به هیات دعوت نشدم.

وی ادامه داد: من از طریق یکی از دوستان متوجه شدم که هیات نظارت در حال ارسال پرونده بنده به دادگاه است. طبق آیین نامه داخلی مجلس، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان زمانی که شکایتی در مورد نماینده ای مطرح شود، جهت بررسی شکایت از نماینده مورد نظر دعوت می کند تا ببیند اقدامات نماینده در راستای وظایف نمایندگی اش بوده است یا خیر.

ماجرای ارسال غیر قانونی پرونده پور ابراهیمی به دادگاه

پورابراهیمی افزود: وقتی مطلع شدم که پرونده بنده در حال ارسال به دادگاه است، به آقای جمالی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مراجعه کردم. از ایشان پرسیدم که در جریان پرونده بنده قرار دارید؟ چطور هیات تشخیص داده است که اقدامات بنده برخلاف وظایف نمایندگی ام بوده است؟ ایشان ابراز بی اطلاعی کرد.

وی تاکید کرد: به آقای جمالی نیز تاکید کردم که بنده باید برای ارائه توضیحات به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان دعوت می شدم اما دعوتی از من صورت نگرفته است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گویا هیات نظارت بر رفتار نمایندگان جلساتی برای بررسی پرونده برخی نمایندگان داشته است. در پایان صورتجلسه، بندی اضافه کرده اند و اعلام کرده‌اند که اظهارات بنده در استیضاح وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برخلاف وظایف نمایندگی ام بوده است، این در حالی است که همه اعضا نسبت به بررسی این پرونده در هیات نظارت ابراز بی اطلاعی می‌کردند.

وی تاکید کرد: بنده اعتراض کردم که مگر می شود بدون دعوت از نماینده، پرونده ای را بررسی کرد. متوجه شدم که اعضای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نیز از جزئیات این پرونده و ارسال آن به دادگاه اطلاعی ندارند.

پورابراهیمی گفت:به آقای لاریجانی گلایه کردم که در ماجرای استیضاح آقای ربیعی در چارچوب وظایف نمایندگی ام صحبت کردم، بروید اثبات کنید که اگر اسناد و اطلاعات بنده صحت دارند با وزیر برخورد کنید و اگر صحت ندارد با بنده برخورد کنید. آقای لاریجانی به شدت ناراحت شدند و به رئیس دفترشان دستور دادند که سریع موضوع را پیگیری کند. در همین راستا بود که جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برای بررسی این پرونده تشکیل شد.

هیات نظارت بر رفتار نمایندگان پور ابراهیمی را تبرئه کرد

نماینده مردم کرمان در مجلس ادامه داد: پس از اینکه اعضای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان توضیحات بنده را شنیدند به اتفاق آراء رای دادند که اظهارات بنده در چارچوب وظایف نمایندگی‌ام بوده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: البته شنیده ام که آقای پزشکیان در همان جلسه رای منفی داشته و اعلام کرده که اظهارات بنده در چارچوب وظایف نمایندگی ام نبوده است.

وی تصریح کرد: این طور که به بنده گفته اند رئیس هیات در مورد صورت جلسه ها تصمیم می گیرد. رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان آقای پزشکیان است.

پورابراهیمی تاکید کرد: بنابراین هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تشخیص داد که اظهارات بنده در خصوص استیضاح وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در چارچوب وظایف نمایندگی ام بوده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به رویکرد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان باید مجلس تصمیم اساسی در مورد ترکیب و رویکرد این هیات بگیرد.

وی اظهارداشت: بنده مطالب شفافی را در صحن علنی مجلس اعلام کردم. من از آقای پزشکیان این سؤال را پرسیدم که آیا در مطالبی که در حمایت از آقای ربیعی بیان می کنید مطمئن هستید و به این موضوع رسیده اید که فرزندان ایشان در حوزه اقتصادی تخلفی انجام نداده اند؟ ما بررسی کرده ایم و اسناد و مدارک داریم که در مجموعه های اقتصادی فرزندان آقای ربیعی فساد وجود دارد. اگر شما اسناد و مدارکی دال بر اینکه که فرزندان آقای ربیعی فعالیت اقتصادی ندارند در اختیار دارید، ارائه دهید.

ماجرای دروغ بزرگ ربیعی در صحن مجلس

پورابراهیمی ادامه داد: آقای وزیر به جای اینکه پاسخ دهد که فرزندانش در فعالیت های اقتصادی حضور دارند یا خیر به دروغ مطالبی را بیان کرد مبنی بر اینکه بنده نامه ای نوشتم که فردی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت ملی مس معرفی شود و چون وزیر این اقدام را انجام نداده است، بنده به استیضاح اصرار دارم.

همزمان با این جمله، آقای ربیعی برگه ای را به آقای لاریجانی داد. این نامه مربوط به بهزیستی شهرستان راور یکی از محروم ترین شهرستان های کرمان است که اداره بهزیستی اش بین ۳ تا ۵ نفر کارمند دارد که سازمان بهزیستی قصد داشت فردی غیر بومی را به ریاست سازمان در این استان بگمارد که ما پیگیری کردیم فردی بومی در این جایگاه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: در واقع آقای ربیعی دروغ گفت؛ ادعای دروغی را مطرح کرد و برای آن سندی جعلی را ارائه داد. آقای لاریجانی هم در پایان جلسه اعلام کرد که نامه ای که ارائه شده دروغ است.

پورابراهیمی تصریح کرد: شرکت ملی مس شرکتی است که زیرمجموعه وزارت صنعت معدن و تجارت است و به وزارت تعاون هیچ ربطی ندارد.

پرونده ادعاهای ربیعی به دادگاه می رود

وی افزود: قطعا پرونده ادعاها و اتهامات آقای ربیعی را به دادگاه ارائه خواهیم داد. مواردی که در طول این سالها به نمایندگان مجلس و بنده اتهام وارد شده است، از سوی مجلس به دادگاه ارائه می شود. بررسی تخلفات آقای ربیعی تازه در قوه قضائیه و مجلس شروع شده است. آقای ربیعی باید پاسخگوی اقدامات خود و لابی بازی هایش باشد.

به گزارش مهر، ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روز های پایانی سال ۹۶ استیضاح شد اما توانست با تفاوت یک رای مجددا بر صندلی وزارت تکیه بزند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1397/05/21
باهم بخورید......تغاری بشکند ماستی بریزد.....جهان گردد به کام کاسه لیسان..
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
درود
بدون نام
France
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
درود
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
احسنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
سلام من کرمانی،نیستم ولی تمام صحبتهای شما در مجلس شنیدم لذت بردم از شجاعت شما خدا قوت ای کاش لاریجانی یک در صد شجاعت شما داشت
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/05/21
تو گفتی ما هم باور کردیم .عجب!!
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
کدومتون سالمید توی این چند سال که مدیریتی توی این کشور نبوده هر کار دلتون خواسته انجام دادید توقع دارید مردم ساکت باشن رهبر وقتی میگه مواظب نفوذی ها باشین خب راست میگه خود مسعولین باید شروع کرد
جای خاخالی واقعآ خالیه اینجا
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1397/05/21
دولت ما رو نگاه کن باخودشون درگیرن
خدابه دادمون برسه
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1397/05/21
شجاعت دکتر پور ابراهیمی مایه مباهات ما کرمانی هاست.
پزشکیان را ناک اوت کرد....
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
با بی ادبی
بی انصافی
و یا بی شرفی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
خجالت بکشید با این نماینده مسخرتان.این مردک فکر میکند فقط خودش راست میگه وتمام نمایندکان ووزیران وکل مسولینی که با او نیستند دروغ می گویند.خاک عالم بر سرت کنند که همش به دنبال پارتی بازی هستید.فرزندان واقوام خودت وآنهایی که زمان انتخابات لاهات بودند الان چکاره هستند.چرا دروغ میگویید ما که تو را خوب میشناسیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
به این میگن شجاعت ؟چقدبدبختیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
مردباش و انصاف داشته باش وقوم گرایی نکن اتفاقا پورابراهیمی بدجوری ضربه فنی شد
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/05/21
غیرازاین بودباعث تعجب میشد! خودی ومحکومیت؟!!!
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/05/21
تو این بخور بخور همه مقصرند به خصوص خواص تنها خور .
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1397/05/21
باسلام انصافا تنها نماینده ای که باسواد است پیگیر کار مردم وتابتواندجلوگرگهاراسد می کندمعلوم است که درتنگناقرارش میدهند لطفانمایندگان دیگرهم ازخواب گران بیدارشده وبااین انسان به تمام معناهمکاری نمایند مطمئنا ایشون نماینده مادام العمرمجلس میباشد نمایندگان محترم اینگونه راه را برای خود هموارسازیدنه باخرجهای میلیاردی حذف کشی
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
کدوم پور ابراهیمی یا دکتر پزشکیان؟
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/05/21
درود و سلام بر آقای پور ابراهیمی که با سند و مدرک آقای ربیعی رسوا کردید باید تبریک به مردم غیرتمند استان کرمان بگویم با داشتن همچون نماینده ای
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/05/21
آقای پور ابراهیمی شما خودت سلامت کاری دارید خدا بهتر میداند عوض اینکه بداد ما مردم برسید در حال تصفیه خصومت های خود هستید
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1397/05/21
اولا چاقو دسته ی خودشو نمیبرد چون پورابراهیمی خودش رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان است.
دوما مثل همیشه با هم بخورید تا اینجوری مجلس را صحنه ی تسویه حسابهای شخصی نکنید چون نهایتا پس از پرداخت حق وحساب این مسئله مثل هزاران پرونده ی دیگر مشمول مرور زمان وبه فراموشی سپرده خواهد شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
رییس هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان، پزشکیانه، نه پور ابراهیمی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
همه ی اینها فیلم و مردم هم تماشاچی اون هستند. با برنامه طراحی شده ربیعی رفت و محسنی بند پی امد.یعنی شخص عوض شد تا دهان مردم بسته بشه ولی افکار همون افکار هست اگر بدتر نباشه.
آقای محسنی خیلی بهتر از وزیر قبلی نیست.ایشون چندین سال بر مسند بهزیستی کشور بودند و در این مدت تنها برنامه دولت و خط مشی ها این بود که بهزیستی خودش رو از مردم و خصوصا معلولین دور کنه برخلاف دوره های قبل از اون که تمام فعالیتهای بهزیستی حتی مشارکت در برنامه های سایر دستگاهها بود تا معلول و نیازمند زودتر خدمت بگیره مثل مسکن مهر و سهام عدالت و یارانه و ..... که جزو اهداف نبود ولی انجام شد ولی الان اهداف اصلی هم رها شده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
پور ابراهیمی گند زد بر خودش و طرفداراش استفائ بدهد بهتر است تا عذر خواهی کند از پزشکیان
United Kingdom
15:40 - 1397/05/21
پور ابراهمیی کسی بود که به دولت پیشنهاد داد سهام عدالت به مردم ندن درفش هم موقر واقع سو چون یک میلیون دویست باید سود میدادن صد تومان دادن
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1397/05/21
قشنگ مطبوعات ما و رسانه های پولی شده اند ، من نمی دانم چه کسی راست می گوید ولی وقتی تیتر را می خوانی و به متن دقت می کنی کاملا مشخص است که تیتر جهت دار انتخاب شده و تمام توضیحات از زبان این نماینده نقل شده ! یعنی معلوم است که ایشان یک مصاحبه اختصاصی خریده اند تا جو را به نفع خودشان عوض کنند ( البته فکر نکنم کامنتم منتشر شود)
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1397/05/21
آقای پور ابراهیمی، من زمانی که کرمان دانشجو بودم، خیلی بر علیه شما تبلیغ کردم و فکر میکردم چون از لیست اصلاح طلبان هستید، مثل بقیه شون هستید. اما نشون دادید واقعا یک نماینده انقلابی هستید. حلال بفرمایید و خدا قوت
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1397/05/21
خداکسانی راکه به اعتمادمردم خیانت میکنندروسیاه گرداند هرچندشایدخدابگه ایرانیافکرمیکنندفقط مال اوناتنهایم که همه دادشان رابه من میارندولی ای خدا خودت شاهدی. که ما دستمان. به جایی بندنیست وفقط تورادا ریم.
پاسخ ها
فع ر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
شماها سیربشین مافقیران گشنه باشیم وزجربکشیم خیلی مهم نیست. میلیاردرشدن لذتبخش است دیگه. .......….
ج ن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
خدارسوایتان کند که ملت مظلوم باوقارایرانو بیچاره وبدبخت وفقیروگرسنه کرددید ....خداخداخدایا به فریادمان برس.
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/05/21
دکتر پور ابراهیمی به نسبت سایر نمایندگان بهتر است
کاش همه مث دکتر بودن
در ضمن خانمشون هم جراح قلب هستن و خیلی منصفن
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/05/21
درود بر کرمان وکرمانی مهد سرداران سلیمانی و پور ابر اهیمی قهرمان نماینده باید این طور باشه درود.... رضا از ایلام
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1397/05/21
بیشتر خودش خودش را تبرئه کرده انشالله همه چیز آشکار میشه ماه زیر ابر نمی مونه.
United Arab Emirates
23:59 - 1397/05/21
اقای ربیعی جناب وزیر یکم بیشتر به پور ابرهیمی می دادی بابا باهم بخوربد دعوا نکنید بده زشته غریبه ها چی میگن
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1397/05/22
حرف مفت نزن،تواگه چیزی حالیت بود،که یه پیشنهاد درستی تواقتصادمیدادی یاوزیری که مربوط به اقتصادمیشدرواستیضاح میکردید....
United States
01:41 - 1397/05/22
اولا آقای پورابراهیمی چون اصول گراست داره این حرفو میزنه دوما آقای پورابراهیمی شما که اینقدر داری فقط میکوبی چکار کردی برا شهر خودت فقط کشور رو به غارت بردین بابا این نشد کار بیاین بیین تو استان هرمزگان یا همون مردم کرمان با چه سختی هایی دارن زندکی میکنن حالا وزیر عوض شد همه چی تغییر کرد نه هیچی نشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر