کیهان: برخی با سلطنت‌طلبان همراه شده‌اند
۷۵۹۱۷۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۴
۵۱۰۸ 
در حالی که برخی رسانه‌های ضدانقلاب و به‌خصوص سلطنت‌طلبان، همزمان با خط خبری رسانه دولتی انگلستان (BBC) دروغ سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر و واگذاری آن را منتشر می‌کردند، برخی بازیگران نیز وارد میدان شدند و به سهم خود، به ترویج دروغ یاد شده، پرداختند.

کیهان نوشت: در حالی که برخی رسانه‌های ضدانقلاب و به‌خصوص سلطنت‌طلبان، همزمان با خط خبری رسانه دولتی انگلستان (BBC) دروغ سهم 50درصدی ایران از دریای خزر و واگذاری آن را منتشر می‌کردند، برخی بازیگران نیز وارد میدان شدند و به سهم خود، به ترویج دروغ یاد شده، پرداختند.

یکی از این افراد که با ساختن ویدئویی ضعیف، دروغ تجزیه ایران را مطرح کرد. این ویدئو در رسانه‌های ضد انقلابی و تجزیه‌طلب، هدف استقبال قرار گرفت.

مضحک این است؛ کسانی امروز نگران تجزیه ایران شده‌اند که در هشت سال دفاع مقدس که وجبی از خاک ایران جدا نشد، یا در خارج از ایران مشغول خوش‌گذرانی بودند و یا در داخل ایران روز و شب به جان مردم متدین بابت دفاع در برابر بیگانه متجاوز، غر می‌زدند.

دروغ مذکور، درست در ایام سالگرد جدا کردن بحرین از ایران مطرح شد. رژیم پهلوی با ادعای تمام شدن نفت بحرین، عرب زبان بودن ساکنین آن و ضرورت دوستی با اعراب، بحرین را تقدیم اجنبی کرد و حالا، حامیان پیدا و نهان همان رژیم تجزیه‌طلب، مدعی حفظ ایران شده‌اند!

گفتنی است در بسیاری از کشورها قوانین ویژه‌ای در حوزه فضای مجازی وجود دارد و انتشار شایعه و اخبار کاذب مجازات‌های سختی را به همراه دارد. قوانینی که متأسفانه در کشور ما مورد توجه قرار نگرفته و عدم اجرای آن فضای شبکه‌های اجتماعی را مسموم کرده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1397/05/24
کیهان نون به نرخ روز خور
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1397/05/24
وقتی رفتار و کردار شما را در کیهان می بینند هر چیزی و هرکسی برایشان ارزشمند می شود هرچند ایدال نباشد
Iran, Islamic Republic of
08:28 - 1397/05/24
قبول واقعیت خیلی تلخه. و تاریخ همه واقعیت ها را آشکار میکند.
France
09:04 - 1397/05/24
دریا جوابم بده دریا منو صدا کن
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1397/05/24
درود و سلام خداوند بر مدیر مسئول و کارکنان آن که اطلاع رسانی دقیق و به موقع انجام می دهید هر چند حسودان و بزدلانی هستند که مرتب شما را بمباران میکنند ولی راه به جایی نخواهند برد از لارستان فارس هستم
پاسخ ها
بی نام
Netherlands
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
اسمو فامیلتم می نوشتی که سکه ها رو روونه خونت کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
آبروی لارستان و بردی کاش نمیگفتی ازکجایی
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1397/05/24
عجیب هست که با مذاکرات و برجام مخالف بودی ولی در مورد خزر موضع را عوض کردی؟ مگر نه اینکه این همون روحانی و ظریف هستند که تو هر روز بخاطر برجام میکوبیدیشون حالا چی یعنی روسیه و عراق با آمریکا چه فرقی داره؟
United Arab Emirates
10:54 - 1397/05/24
خزر رو بخشیدین حالا طلبکار هم هستین؟
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/05/24
خبر از کیهان نذارید...کسی مخاطب این روزنامه نیست
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/05/24
علت اینکه کیهان و جوان در مورد مذاکرات دریای خزر سکوت کردن و موضع دیگری گرفتند چیست؟ خیلی عجیب نیست؟ چرا ایندفعه به ظریف و روحانی حمله نکردن؟ کاش میتونستیم بفهمیم علتش چیه؟ من که خیلی کنجکاو شدم. احتمالا بخاطر اینکه کشورهای سواحل خزر مثل عراقی ها برادر دینی ما هستند!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج