اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم
۷۶۰۱۴۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
۵۳۳۹
سرمربی تیم ملی ووشوی ایران با اشاره به انگیزه بالای شاگردانش برای آغاز بازی های آسیایی، گفت: با انسجام تیمی و تلاشی که انجام دادیم در پی کسب نتایج مطوب در جاکارتا هستیم.

خبرگزاری فارس:  «حسین اوجاقی» در خصوص شرایط مردان سانداکار ایران در آستانه آغاز بازی های آسیایی 2018، اظهار داشت: روز نخستی که به جاکارتا آمدیم در محوطه دهکده تمرین کوتاهی انجام دادیم و در 2 روز اخیر پس از اینکه سالن در اختیار ما قرار گرفت، تمرینات بسیار خوبی در جاکارتا داشتیم.

وی با اشاره به اینکه در مدت زمان 3 روز حضور تیم ووشوی ایران در جاکارتا؛ کادر فنی برنامه خاصی برای کنترل وزن نفرات داشت، عنوان کرد: صبج فردا (شنبه) مراسم وزن کشی و قرعه کشی برگزار می شود.

سرمربی تیم ملی ایران، گفت: قرعه کشی یکی از عواملی است که می تواند در عملکرد نفرات تاثیرگذار باشد، اما هر ورزشکاری که می خواهد در این رویداد مهم به مدال دست یابد، نباید چندان به نتایج قرعه کشی اهمیت بدهد.

وی سپس به روحیه بالای شاگردانش اشاره کرد و گفت: اکنون نمایندگان ایران با وجود مسابقات بازی های آسایی آشنا شده اند و از مردم می خواهم تا با دعای خیر خود، موجب بالا رفتن انگیره بازیکنان شوند تا بتوانیم با کسب مدال های خوشرنگ موجب شادی مردم شویم.

در ادامه «محسن محمدسیفی»، «فرود ظفری»، «عرفان آهنگریان» و «رضا سبحانی» اعضای تیم ساندای مردان از آمادگی خود برای آغاز بازی های آسیایی خبر دادند.

«الهه» و «شهربانو» منصوریان نیز اعلام کردند که برای مصاف با حریفان و ارائه بهترین مبارزات، آماده هستند.
رقابت های ووشوی بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا از روز یکشنبه 28 مردادماه آغاز می شود و پنج روز ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج