رویگری، مقابل دوربین «جواد رضویان» می‌رود
۷۶۰۴۱۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸
۸۱۹۱
رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: متاسفانه هنوز بهبودی کامل را به‌دست نیاورده‌ام و مجبورم برای رسیدن به بهبودی همچنان فیزیوتراپی شوم.

میزان: بازیگر فیلم سینمایی «دل‌شکسته» گفت: وضعیتم به‌گونه‌ای است که می‌توانم به تنهایی به‌جا‌هایی که می‌خواهم بروم، اما همسرم باید برایم ماشین بگیرد و من را تا ماشین همراهی کند و جایی که می‌روم کسانی که منتظرم هستند به کمک می‌آیند.

رویگری: به‌زودی مقابل دوربین «جواد رضویان» می‌روم

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: متاسفانه هنوز بهبودی کامل را به‌دست نیاورده‌ام و مجبورم برای رسیدن به بهبودی همچنان فیزیوتراپی شوم.وی ادامه داد: وضعیتم به‌گونه‌ای است که می‌توانم به تنهایی به‌جا‌هایی که می‌خواهم بروم، اما همسرم باید برایم ماشین بگیرد و من را تا ماشین همراهی کند و جایی که می‌روم کسانی که منتظرم هستند به کمک می‌آیند.

این بازیگر سینما در خصوص اینکه آیا در طول مدت بیماری‌اش هنرمندان و مسئولان سینمایی جویای حال وی شده‌اند یا خیر تصریح کرد: از کسی گلایه‌ای ندارم، اما در ابتدای بیماری‌ام خیلی از دوستان به ملاقاتم آمدند، اما مدتی است که دیگری خبری از آنها نیست و از مسئولان سینمایی نیز هیچ کس سراغم را نگرفته است.

رویگری در خصوص اینکه آیا همچنان وضعیت جسمانی‌اش در روند کار وی مشکل ایجاد کرده است یا خیر افزود: همچنان وضعت جسمانی‌ام در روند کارم مشکل ایجاد می‌کند و مثل گذشته نمی‌توانم در محافل مختلف سینمایی حضور پیدا کنم.

وی در خصوص پیشنهاد‌های اخیر خود برای حضور در در آثار سینمایی تصریح کرد: این روز‌ها برای بازی در فیلم جدید جواد رضویان بانام «زهرمار» قرارداد بسته‌ام و سیامک انصاری نیز در این فیلم با من همبازی است و به‌زودی قرار است برای بازی در این فیلم مقابل دوربین بروم.

رویگری در خصوص نبود پیشنهاد کار و تاثیر آن در وضعیت امرار معاش زندگی‌اش خاطرنشان کرد: طبیعی است وقتی کاری پیشنهاد نمی‌شود درآمد زندگی و امرارمعاش سخت می‌شود، آنهایی که پولدار هستند در زندگی خود مانده‌اند وای به‌حال من که کار نمی‌کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج