ایده‌های جذاب اعلام خبر بارداری به همسر
۷۶۰۵۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
۹۸۱۵ 
اعلام خبر بارداری به همسر یکی از هیجان‌انگیزترین لحظه‌های زندگی است. احتمالا خیلی از خانم‌ها در هفته پنجم بارداری، هنگامی که از بارداری‌شان مطمئن شدند، دوست دارند خبر بارداری به همسرانشان را کمی رمانتیک یا ماجراجویانه اعلام کنند. اگر دنبال کمی ماجراجویی و هیجان هستید این راهکارها کمکتان می‌کند.

نی‌نی‌سایت: اعلام خبر بارداری به همسر یکی از هیجان‌انگیزترین لحظه‌های زندگی است. احتمالا خیلی از خانم‌ها در هفته پنجم بارداری، هنگامی که از بارداری‌شان مطمئن شدند، دوست دارند خبر بارداری به همسرانشان را کمی رمانتیک یا ماجراجویانه اعلام کنند. اگر دنبال کمی ماجراجویی و هیجان هستید این راهکارها کمکتان می‌کند.

اعلام خبر بارداری به همسر با تی‌شرت مخصوص

از فواید زندگی مدرن و عصر ارتباطات این است که نمونه هر کار مدرن و خلاقانه‌ای که در شبکه‌های مجازی ببینید خیلی زود در شهر یا محل سکونتتان هم پیدا خواهد شد؛ یکی از همین کارهای خلاقانه خصوصاً برای اعلام خبر بارداری به همسر چاپ جمله و عبارت مربوط به بارداری روی تی‌شرت است. این راهکار یکی از روش‌‌های رایج بین زنان سراسر دنیاست.

اگر می‌خواهید با این روش بارداری‌تان را به همسرتان اطلاع دهید با یکی از شرکت‌هایی که کارشان چاپ تی‌شرت سفارشی است، تماس بگیرید و بخواهید جمله «من باردار هستم» را روی یک تی‌شرت سفید برایتان طراحی کنند.

حتی می‌توانید به عنوان هدیه یک تی‌شرت برای همسرتان سفارش دهید و جمله «تو بابا شدی» را روی آن چاپ کنید. نوشتن این جملات به انگلیسی زیبایی و جذابیت دیگری دارد؛ اما شرکت‌هایی هم هستند که با فونت‌های زیبای فارسی این نوشته‌ها را چاپ می‌کنند. نکته مهم این است که می‌توانید با سلیقه خودتان جمله و فونت مناسب را انتخاب کنید.

ایده‌های جذاب اعلام خبر بارداری به همسر
به یک نوشیدنی داغ مهمانش کنید

یکی دیگر از کارهایی که هیجان داستان را کمی بیشتر می‌کند نوشتن عبارت «داری بابا می‌شی» یا «بابا من به‌زودی می‌بینمت» ته لیوان مخصوص نوشیدنی همسرتان است. البته در این روش همسر شما باید تا ته لیوان نوشیدنی‌اش را بنوشد؛ در غیر این صورت نمی‌تواند متوجه یادداشت ته لیوان شود؛ بنابراین یک نوشیدنی فوق‌العاده خوشمزه برای همسرتان آماده کنید که نتواند آن را نیمه‌کاره کنار بگذارد.

چاپ این جملات را همان شرکت‌های مخصوص طراحی تی‌شرت یا ماگ با کمال میل خواهند پذیرفت. می‌توانید به جای ته لیوان در دیواره لیوان سفارش جملات و یا طرح‌هایی مربوط به بارداری بدهید و در همان عصر دلپذیر که با همسرتان مخصوص نوشیدن چای یا قهوه هستید ماگ را به سمت همسرتان بگیرید و نوشیدنی‌تان را بنوشید. بعد از چند دقیقه بالاخره عبارت روی لیوان باعث کنجکاوی همسرتان می‌شود. شک نکنید.

از شوک شدن همسرتان عکس و فیلم بگیرید

هرگز اولین لحظات اعلام خبر بارداری به همسرتان را از دست ندهید. با این کار می‌توانید برای خاطره آن روز خاص را برای همیشه ثبت کنید. از قبل دوربین عکاسی یا گوشی‌تان را در حالت اتوماتیک بگذارید تا به صورت متوالی چند شات از شما و همسرتان بگیرد یا می‌توانید از همسرتان بخواهید که با هم سلفی بگیرید.

انتخاب با خودتان است که ثبت این لحظه به صورت عکس یا فیلم باشد. وقتی آماده شدید درحالی‌که همچنان به دوربین نگاه می‌کنید به همسرتان بگویید که باردار هستید. چهره همسرتان در این لحظه واقعاً تماشایی است. ممکن است همسرتان از شما بخواهد که دوباره جمله‌تان را تکرار کنید. می‌توانید مجدداً از این لحظه عکس یا فیلم بگیرید. این عکس یادگاری تبدیل به یکی از بهترین و به یادماندنی‌ترین عکس‌های عمرتان خواهد شد و مطمئناً در آینده فرزندتان نیز از تماشای آن لذت خواهد برد.

ایده‌های جذاب اعلام خبر بارداری به همسردر محل کار، همسرتان را سورپرایز کنید

این روش یکی از مهیج‌ترین روش‌های اعلام خبر بارداری به همسر است البته بیشتر برای همسرتان. فقط در این روش نمی‌توانید حالت و چهره همسرتان را بعد از شنیدن خبر ببینید اما همسرتان را بسیار شگفت‌زده خواهید کرد.

می‌توانید برای همسرتان سفارش ناهار دهید یا خودتان غذای مورد علاقه او را بپزید. غذای همسرتان را به همراه یک یادداشت به پیک بسپارید. انتخاب نوشته روی یادداشت به سلیقه خودتان است؛ مثلاً می‌توانید بنویسید: «بابا جون من و مامان دلمون نیومد همه این غذای خوشمزه را تنهایی بخوریم.» بعد از اینکه بسته ناهار ویژه به دست همسرتان رسید، منتظر تماس تلفنی او و مابقی ماجرا باشید. اگر دوست دارید حتماً صورت همسرتان را در این وضعیت ببینید با یکی از همکاران او هماهنگ کنید و بخواهید از همسرتان فیلم بگیرد.

ملزومات کودک بخرید

این روش اعلام خبر بارداری به همسر بسیار هیجان‌انگیز است. هیچ‌چیز قشنگ‌تر از این نیست که همسرتان را با لوازم یا لباس کودک شگفت‌زده کنید. یکی از راه‌های جالب برای به وجد آوردن همسرتان این است که یک صندلی مخصوص کودک بخرید و آن را کنار میز نهارخوری بگذارید یا یک ست بشقاب و قاشق مخصوص کودک در کنار بشقاب خودتان و همسرتان قرار دهید. راه جالب دیگر خرید صندلی مخصوص کودک برای اتومبیلتان است.

صندلی را در داخل اتومبیل بگذارید و منتظر واکنش همسرتان شوید. می‌توانید یک دوچرخه کوچک یا یک جفت کفش نوزادی یا هر چیز دیگری را که به نظرتان جالب می‌آید، تهیه کنید و آن را در جایی قرار دهید که در معرض دید همسرتان باشد.

ایده‌های جذاب اعلام خبر بارداری به همسر
نتیجه آزمایش را کادو کنید

نتیجه تست بارداری را همراه با یک یادداشت عاشقانه ضمیمه کنید و آن را در کشوی میز کار همسرتان یا روی داشبورد اتومبیل قرار دهید. نتیجه تست بارداری هم می‌تواند یک راه مهیج برای اعلام خبر بارداری به همسرتان باشد. می‌توانید نتیجه آزمایش نهایی را قاب کنید و آن را با یک کادوی زیبا بسته‌بندی کنید. به دنبال یک موقعیت خاص باشید تا به آن بهانه کادو را به همسرتان دهید. در این کادوی ویژه یک شیشه شیر کوچک هم بخرید و همراه با آن قاب به‌یادماندنی همسرتان را بیشتر هیجان‌زده کنید.

آلبوم عکس خانوادگی را بهانه کنید

مطمئناً تمام ما آلبوم خانوادگی از لحظات شاد و هیجانان انگیزمان داریم که گاهی اوقات با همسرمان آن را تماشا می‌کنیم. حالا این آلبوم خانوادگی می‌تواند به صورت دیجیتال و در داخل گوشی همراه خودتان باشد. از همسرتان بخواهید تعدادی عکس‌های قدیمی را با یکدیگر ببینید.

از قبل از نتیجه آزمایشتان عکس بگیرید. در حین اینکه عکس‌ها را می‌بینید به این عکس خاص می‌رسید. در این لحظه نیاز است که کمی بازی کنید! ابتدا با تعجب عکس را ببینید و از همسرتان بخواهید که برای خواندن روی نوشته کمکتان کند. این روش اعلام خبر بارداری به همسر حسابی هیجان‌زده‌اش می‌کند.

نکته مهم در اعلام خبر بارداری به همسر

تمام روش‌هایی که برای اعلام خبر بارداری به همسر برایتان شرح داده‌ایم، مفید و ماجراجویانه است و قطعاً لحظات خوبی را برایتان خلق می‌کند. هر کدام از این روش‌ها را با توجه به شناختی که از روحیه همسرتان دارید، انتخاب کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید انتخاب یک زمان مناسب برای اعلام خبر بارداری به همسرتان است.

ایده‌های جذاب اعلام خبر بارداری به همسر

اگر برای بارداری از قبل با یکدیگر تصمیم گرفته‌اید و به‌قول‌معروف بارداری شما ناخواسته نیست، باز هم باید در انتخاب زمان مناسب احتیاط کنید؛ چون در غیر این صورت ممکن است توی ذوقتان بخورد. برای مثال هرگز یک روز شلوغ‌کاری را که همسرتان از کار زیاد خسته است، برای اعلام خبر بارداری انتخاب نکنید.

یا ممکن است همسرتان در آن روز به خصوص به خاطر یک مشکل مالی یا هر مشکل دیگر آرامش نداشته باشد. در این لحظات هرگز مهم‌ترین خبر زندگی‌تان را با او به اشتراک نگذارید.

سعی کنید در یک روز تعطیل و بدون ترافیک کاری مقدمات اعلام خبر را آماده کنید. یادتان باشد این لحظه هرگز تکرار نمی‌شود و حالت و عکس‌العمل همسرتان برای همیشه در ذهنتان خواهد ماند؛ بنابراین در انتخاب زمان مناسب اعلام خبر بارداری به همسرتان احتیاط لازم را داشته باشید.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1397/05/28
دعا کنید خدا نصیبم کنه. خیلی وقته منتظرم
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
ان شااله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
ایشالا❤❤
یه نفر
-
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
ای خدا دلشو شاد کن هرچه زودتر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
انشاالله میشه
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
اشالله عزیزم ازخدامیخوام بهترین هاروواست رقم بزنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
عقل داشته باش و تو این دوره وانفسا خر نشو و یه کره خر به این دنیا نیار
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/05/28
وقتی پولت اینقدر زیاد باشه که غصه سفره خالی را نداشته باشی از هر چیز کوچک تو زندگیت می تونی ی لحظه بزرگ بسازی. ما که فقط از زندگی حسرت و نداری و بدبختی و اه کشیدن نصیب مون شده وقتی هم می خواهیم از مشکلات زندگی فرار کنیم و۲ تا مقاله اینجوری می خونیم تفاوت زندگی ها و دغدغه های ادم های پولدار را می بینیم دلمون می خواهد تف کنیم به این زندگی کثیف نکبت جهنمی که از اول تا اخرش بدبختی و بدبختی و بدبختی هست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
ماهم همینیم. دوسال نامزد بودم ۲ ساله عروسی کردیم. مستاجر که هستیم بماند اینقدر بودجه نداریم حتی بریم آزمایش بدیم ببینیم سالم هستیم یا نه. آخه سابقه نازایی تو فامیل شوهرم زیاده. بچه که بماند که هرجور فکرمیکنیم سره ماه همینقدر واسمون می مونه که شکممون سیر بشه. بدون مسافرت بدون لباس خریدن و تفریحی. خدا لعنتشون کنه همه چیو گرون کردن غیراز حقوقا مخصوصا کارگرا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
ادما باید خودشون واسه رفاه و اینده خودشون تلاش کنن. نه این که فقط دیگران رو مقصر بدونن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
كاربر 15:21 خوب بيكار بودي ازدواج كردي؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
بچه روزیشو با خودش میاره
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1397/05/28
شما که فرمایش دادین ادم ها باید خودشون برای اینده شون کار کنند نه اینکه بقیه را مقصر بدونند حتم نفست از سر جای گرم بلند میشه اول کو کار دوم کو حقوق. هر چی هم سگ دو بزنی و جون بکنی اخرش از پس اجاره خونه و خورد خوراک به زور برمی ایی تازه اگه شانس پیدا کردن کار داشته باشی. تا یک جایی هم استخدام میشی و چند ماه بگذره قدیمی بشی صاحب کار از ترس مشکلات اینده جات را با نیروهای تازه نفس عوض می کنه. درد بیکاری درد بی نونی درد نداشتن حتی هزینه های درمان درد بی خانمانی را شما هیچ وقت نه فهمیدین نه درک می کنید وگرنه اینجور از خودتون نظریه صادر نمی کردین.
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1397/05/29
دعا کنید خدا به ما و به همه انشاالله فرزندانی سالم و صالح عنایت بفرمایند.آمین
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1397/05/29
خدا به همه اونایی که چندساله منتظربچه هستن یه بچه نازو قشنگو شیطون بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج