تیلور سوییفت و همه حاشیه‌های جذاب‌اش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۶۱۲۵۱
۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
۲۶۲۳۱
تیلور سویفت خواننده و ترانه‌سراى امریکایى است که با بیش از صد میلیون فالوئر در اینستاگرام، یکى از پرطرفدارترین خواننده‌ها می‌باشد. او معروف به این است که داستان زندگی و چالش‌های واقعی‌اش را در موسیقی و شعرش روایت می‌کند.

وب سایت مدوپیا - نسیم کی نژاد: تيلور سويفت خواننده و ترانه‌سراى امريكايى است كه با بيش از صد ميليون فالوئر در اينستاگرام، يكى از پرطرفدارترين خواننده‌ها مي‌باشد. او معروف به این است که داستان زندگی و چالش‌های واقعی‌اش را در موسیقی و شعرش روایت می‌کند. از آلبوم‌های او می‌توان به "تيلور سويفت"، "بى باك (fearless)"، "حالا صحبت كن (speak now)"، "سرخ(Red)" ،"١٩٨٩" و "شهرت(Reputation)" نام برد. در این مطلب به معرفی این آیکون موسیقی و بررسی استایل او می‌پردازیم.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

بیوگرافی

تیلور الیسون سویفت در 13 دسامبر 1989 در ریدینگ پنسیلوانیا به دنیا آمد. مادربزرگ تیلور یک خواننده‌ی حرفه‌ای اپرا بود. همین باعث شد که تیلور از کودکی به این حرفه علاقه‌مند شود و بخواهد جا پای جای او بگذارد. وقتی تیلور فقط ده سال داشت در بسیاری از رویدادهای محلی آواز می‌خواند و از 12 سالگی شروع به نوشتن آهنگ‌های خودش کرد؛ با گیتار آهنگ را می‌نواخت و سپس آن را می‌خواند.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

تیلور برای دنبال کردن رویای خوانندگی خود، مدام به نشویل، پایتخت موسیقی کانتری می‌رفت. او موفق شد در آنجا در ساخت چند آهنگ همکاری کند و سعی کرد یک قرارداد موسیقی ببندد. در نهایت تیلور به همراه خانواده‌اش به هندرسون‌ویل تنسی نقل مکان کردند تا او بتواند مصرّانه‌تر حرفه‌ی موسیقی‌اش را دنبال کند.

شروع شهرت

در نهایت تیلور موفق شد در 16 سالگی اولین آلبوم خود را منتشر کند. او به عنوان یک نوستاره‌ی موسیقی سبک کانتری با این آلبوم سر و صدای زیادی به پا کرد. موسیقی‌های اولیه‌ی تیلور همچون "داستان عشق (Love story)" و "تو به من تعلق داری (you belong with me)" طرفداران هر دو سبک موسیقی پاپ و کانتری را به خود جذب کرد. همین باعث شد تا با آلبوم بعدی‌اش "بی‌باک" در سال 2008 جایزه‌ی گرمی را به خانه ببرد. از همان موقع موفقیت‌های حرفه‌ای تیلور آغاز شد و تا به امروز به صورت روز افزون ادامه دارد.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

تیلور با این دو آهنگ موفق شد جوایز دیگری نیز شامل بهترین ویدیوی سال و بهترین ویدیوی زن سال دریافت کند. در سال 2009 که تیلور موفق شد بهترین موزیک‌ویدیوی سال برای موسیقی "تو به من تعلق داری" را به نام خود بزند، برای اولین بار این جایزه را برای موسیقی سبک کانتری به ارمغان آورد. اما این موفقیت با یک جدل، دشمنی ماندگاری با کانیه وست را کلید زد.

دعواهای تیلور سویفت و کانیه وست

وقتی تیلور در حال ارائه‌ی سخنرانی‌اش موقع دریافت جایزه‌ی بهترین موزیک ویدیوی سال بود، کانیه وست به روی صحنه آمد و میکروفون را از او گرفت و سخنرانی‌اش را قطع کرد! او پشت میکروفون گفت :"تیلور، من واقعا برات خوشحالم و میذارم صحبتتو تموم کنی. اما بیانسه واقعا یکی از بهترین ویدیوهای تاریخ رو داشت. بهترین ویدیوی تاریخ!" در واقع کانیه تیلور را لایق جایزه‌اش نمی‌دانست و اینطور قصد داشت اعتراضش را نشان دهد.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

کانیه را از سن بیرون کردند، اما در این لحظه تیلور به حدی شوکه شده بود که نتوانست سخنرانی‌اش را درست به پایان برساند. کمی بعد که جایزه‌ی بیانسه اعلام شد و او باید برای سخنرانی به بالای سن می‌رفت، تیلور را صدا زد تا بیاید و سخنرانی‌اش را تمام کند. کانیه وست بعدا از تیلور بابت این رفتارش رسمن عذرخواهی کرد.

در سال 2010 باز هم کانیه در بیانیه‌هایی از تیلور عذرخواهی کرد و حتی گفت در حال نوشتن یک آهنگ برای اوست. اما پیش از آنکه آهنگ کانیه وست بیرون بیاید، خود تیلور آهنگ "بی‌گناه" را منتشر کرد. این آهنگ تلفیقی از بخشش و انتقام بود و آتش دشمنی را بیشتر کرد. البته این آتش در سال 2015 فروکش کرد. اما هنوز هم کیم کارداشیان و تیلور سویفت رابطه‌ی خوبی با هم ندارند.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

حواشی

– تیلور با آلبوم‌های "حالا حرف بزن" و "قرمز" اولین زنی شد که بیشتر از یک میلیون نسخه از دو آلبومش در هفته‌ی اول فروش رفت.

– برخلاف عموم، عدد 13 برای تیلور عدد شانس است. نه تنها او در روز 13م ماه به دنیا آمده، بلکه اولین آلبومش هم بعد از 13 هفته به موفقیتی فراگیر رسید و اولین موسیقی تیلور که شماره‌ی یک پرفروش‌ها شد، پیش‌درآمدی 13 ثانیه‌ای داشت.

– در گرمی 2010، او جوان‌ترین فرد تاریخ شد که آلبومش موفق به دریافت جایزه‌ی بهترین آلبوم سال شد.

– در اوخر آگوست 2017، تیلور با انتشار عکس یک "مار" ادعا کرد که ششمین آلبوم موسیقی خود به نام "شهرت" را در ماه نوامبر روانه‌ی با‌زار می‌کند. مار تلمیحی از حرف کیم کارداشیان‌ بود که او را در توییتر "مار" خطاب کرده بود.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

– تیلور سویفت یک جدل مفصل هم با کیتی پری داشت. او ادعا کرد که کیتی خواسته رقصنده‌های تور آلبومش را از او بدزدد! در واقعا وقتی این رقصنده‌ها با تیلور قرارداد داشتند، کیتی به دنبال این بوده که با آن‌ها برای برنامه‌های خودش قرارداد ببندد. تیلور در این رابطه می‌گوید: " هیچوقت نفهمیدم ما اصلا با هم دوست هستیم یا نه!". در گذشته تیلور و کیتی هر دو با جان میر قرار عاشقانه می‌گذاشتند.

– در سال 2017 او بر علیه دیوید مولر، دی جی سابق در دادگاه شهادت داد. گویا در سال 2013 تعرضی جنسی توسط مولر بر تیلور انجام شده بود.

– دو آهنگ ساز در سال 2017 به خاطر دزدی هنری از تیلور شکایت کردند. آن‌ها مدعی بودند موسیقی "Shake It Off" تیلور برگرفته از آثارشان است. دادگاه حق را به آنان نداد.

همچنان، موفق‌تر از همیشه

تیلور در تمام این سال‌ها پستی‌ها و بلندی‌های زیادی را تجربه کرده‌ است. این حاشیه‌ها می‌تواند به دلیل جوانی او باشد. اما بعد از 12 سال حضور در دنیای حرفه‌ای موسیقی دیگر فرد با تجربه‌ای محسوب می‌شود. موسیقی او دیگر فقط کانتری نیست بلکه سلایق بیشتری را پوشش می‌دهد. همین باعث شده که طرفدارانش دچار یکنواختی نشوند.

از آخرین آلبوم تیلور که سال گذشته منتشر شد، در چهار روز اول بیش از یک میلیون نسخه فروخته شد. این چهارمین آلبوم تیلور بود که در هفته‌ی اول خود رکورد یک میلیون نسخه را پشت سر می‌گذاشت. در نهایت این آلبوم پرفروش‌ترین آلبوم سال 2017 نیز گردید. تیلور در این آلبوم با هنرمندان دیگری همچون اد شیرن همکاری داشت.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

تیلور با درآمد 44 میلیون دلاری خود در سال 2017 موفق شد بعد از بیانسه و ادل، سومین نفر در لیست پردرآمدترین زنان صنعت موسیقی باشد. البته باید این نکته را هم بدانیم که او از رقیبان خود در این لیست جوان‌تر است و هنوز جزو پولدارترین افراد زیر 30 سال است.

تیلور از دوستان كارلى كلاوس ، جى جى حديد، سلنا گومز، اد شيرن، مارتا هانت، لورد، اما استون، جنيفر لارنس، كاميلا كابيلو، كارا دلوين و …. می‌باشد.

اما بررسی استایل تیلور سویفت، ستاره‌ی موسیقی

استایل تیلور سویفت در طول 12 سال تغییر چشمگیری داشته است. او در ابتدا با ظاهر یک دختر کابوی با موهای فر و آرایشی ساده وارد دنیای موسیقی شد. اما این ستاره با قد بلند 176 سانتیمتری و وزن 63 کیلویی خود در سال‌های اخیر تبدیل به یک زن شیک با استایل منحصر به فرد خود شده است.

تیلور سویفت، دختر کابوی معصوم

در هنگام انتشار آلبوم اولش، تیلور ظاهر ساده و موهایی فر داشت. ترکیبی از سبک کابویی و ویمسیکال را می‌پوشید و بدون گیتارش کمتر دیده می‌شد. تا حدی که می‌توان گیتار را جزو استایل او به حساب آورد!

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

تیلور چند سالی موهای بلند فر خود را حفظ کرد. او در مراسم‌های مختلف پوست روشن و موهای بلوندش را با رژهای براق کمرنگ و بعضا قرمز تکمیل می‌کرد، اما همچنان همان ظاهر معصومانه‌ی خود را داشت. تنها تنوع او، وقتی بود که اندکی موهایش را کوتاه‌تر می‌کرد. در این مدت او استایل ویمسیکال خود را حفظ کرده بود. دامن کوتاه، شلوارک کوتاه و پیراهن کوتاه می‌پوشید اما آن را با بوت‌ و نیم‌بوت استایل می‌کرد.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

تغییرات گام به گام!

در اولین قدم موهایش را از فر یکنواخت در آورد و آن را حالت دار یا با فرهای خیلی درشت می‌گذاشت. او کم کم متوجه شد که مدل چتری خیلی برایش مناسب است و هر از گاهی این مدل را امتحان می‌کرد. علاوه بر این خیلی بیشتر با موهای صاف دیده می‌شد.

آرایش او از حالت ساده‌ی رژ قرمز و سایه‌های تیره خارج شد و بیشتر به سمت آرایش‌های نود و طبیعی‌تر رفت. علاوه بر این، خیلی اوقات در فرش قرمزها با موهای بسته دیده می‌شد. این چیزی بود که قبلا خیلی کم اتفاق می‌افتاد.

تیلور این سبک را تا به امروز هم تقریبا حفظ کرده است.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

گاهی آوانگارد

در چند سال اخیر، تیلور در مراسمات مختلف و بعضی اجراهایش سبکی خیره کننده را انتخاب کرده است. او درحالیکه کلیت استایل خود شامل دامن، شلوارک و پیراهن کوتاه و آستین حلقه‌ای را حفظ کرده است، با تغییراتی کوچک ولی جالب توجه تنوع خوبی به استایلش می‌دهد.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

تیلور در تمام این سال‌ها علاقه‌ی زیادی به پوشیدن لباس‌های شب بلند در فرش قرمز داشته است.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

استریت استایل

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

تیلور هیچوقت برای بیرون رفتن به خودش سخت نمی‌گیرد. پیراهن گلدار کوتاه، بلوزهای راه راه، شلوارک، کفش‌های لوفر و البته بوت‌ها یار همیشگی او هستند.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

البته فراموش نکنیم که کیف اکسسوری مورد علاقه‌ی تیلور است. او کیف‌های مختلف در ابعاد متفاوت را همیشه در استایل روزمره‌ی خود استفاده می‌کند.

بیوگرافی و حواشی زندگی تیلور سوییفت و بررسی استایل جذاب او

سير تكامل استايل تيلور به ما نشان مي‌دهد كه چگونه يک دختر كانترى می‌تواند استايل خود را به يک آيكون در مد و موسيقى برساند. او یک زن با استایل شیک است که در سراسر دنیا الهام‌بخش خیلی از افراد شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 37
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1397/06/01
از رابطه هاي عاشقانش چيزي نگفته بوديد !
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1397/06/01
عزیزم کیـــتی
با اینکه نمی دونم تقصیر کدومشون بود
ولی دلم برای کیتی می سوزه
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
تقصیره تیلوره
تیلور خیلی غربتیه . عزیزم اصل ماجرا اینه
سه تا رقاص که تو تور کتی پری کار میکنن
برای یه مدت که کتی بیکاره و قصد ظبط
نداره میرن از کتی اجازه میگیرن که به تور تیلور برن و هر وقت که کتی خواست کار
روشروع کنه برگردن
اما وقتی که وقتش میرسه و رقاص ها میخوان برگردن تیلور یهویی اون هارو اخراج
میکنه و وقتی که کتی میخواد با اون صحبت کنه جوابشو نمی ده و وقتی هم کتی میگه چرا
تیلور خانوم بهش برمیخوره
.....
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
خانم مبینا الکی چرت و پرت نگو
واقعا درک نمیکنم که مردم با چه رویی میان انقد راحت ساخته ذهن فاسدشونو میگن
اگه یکم بری راجع این موضوع بخونی مردم رو به اشتباه نمیندازی بعد اون موقع دیگه در شان یه انسان عاقل حرف میزنی
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1397/06/01
۶ ساله طرفدارشم
تیلور فوق العاده س...
آهنگی ازش نیست که بزنم بعدی. همه عالی
آرزوی موفقیت روزافزون برات دارم تی :)
United Arab Emirates
20:32 - 1397/06/01
قدو بالای تو رعنا رو بنازم
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1397/06/01
اخه دیگه شما چرا رسما رسمن مینویسین
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1397/06/01
عاشقشقم. خییییلی خوبه. آهنگاش حرف نداره
United Arab Emirates
00:11 - 1397/06/02
رو چه عکسسسسسسایی کار میکنینا،جالب بود،خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1397/06/02
مرسی از تیلور گذاشتین
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1397/06/02
lots of love♡♡♡♡♡♡♡♡
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1397/06/02
تی یکی بهترین و قدرتمندترین خوانندگان عصر حاضره
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
کتی پری بهتره
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1397/06/02
عشقههههه ،اینم بگین که با بنگتن دوسته و میخاد باهاشون همکاری کنه:))))
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1397/06/02
کیتی پری و تیلور سویفت عشقـــــــن
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
فکر کنم معلوم باشه که کتی بهتره
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1397/06/03
ای جان عشق منه ایشون
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1397/06/03
عاشقشم دیوونشم خیلی وقته سویفتی واقعی ام تیلور فوق العادس حتما اهنگاشو دانلود کنید
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/06/03
بهترین خواننده هایی که توی عمرم دیدم
کیتی پری ـ تیلور سویفت
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
خوب کردی که کتی رو اول نوشتی
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1397/06/21
در کل خوشگل حقشه همه ساله آرتیست سال بشه بخاطره چهرش بعدشم آهنگ های قدیمیش قشنگ تره
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/09/25
سبک کانتری و پاپ اش عاولیه
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/02/20
واقعا صورتش جادوییه خصوصا چشماش انگار اصلا انسان نیست هم صدا هم چهره هم هیکل یک پکیج کامل و تکه آرزومه که یه روز از نزدیک ببینمش
Iran, Islamic Republic of
03:52 - 1398/03/31
بهتری کتی پریه
تیلور به درد لای جرزم نمی خوره
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
این جا جای کسایی مثل تو و اون کیتی پری نیست شأن تیلور خیلییییییییییییی از اون کیتی پری جونت بهتره ،اون تویی که به درد لای جرز نمی‌خوری ،عقده ای ،دیگه نبینم درباره ملکه پاپ تیلور آلیسون سویفت چیزی بگی دختره بی سرو پا
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
برو تو به درد اشغال دونی میخوری با اون کیتی خری
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
کیتی از اول بازنده ای بیش نبود برای کویین تیلر.پس دیگه هیچچچچچچچچ وقت اون بازنده رو با برنده تمام دوران ها تیلور سوئیفت مقایسه نکن
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/09/28
شاید تیلور و کیتی قبلا باهم اختلاف داشته بودند ، اما اخر کیتی حاضر شد کوتاه بیاد و الان دوستای خیلی صمیمی هستن و همیشه پشت همو دارن
من خودم طرفدار پروپاقرص کیتیم و کیتی کتم اما ایدل دومم تیلوره
خوشحالم کیتی به این دعوا خاتمه داد
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/09/28
لطفا به ایدل دیگران توهین نکنید چون ما کیتی کتا ناراحت میشیم
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1398/11/30
تیللور همون خانم خارجیه اس که همش جیق میزنه هوار هوار میکنه واسه همین لاغره جون نمی مدنه براش همش ورجه ورجه و داد هوار
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر