پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک
۷۶۱۵۰۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
۳۸۸۰۱ 
محتوای حمایت‌شده
افتادگی پلک‌ها چهره شما را غم انگیز و خسته نشان می‌دهد و زاویه داشتن چشم‌ها چند سال به سن شما اضافه خواهد کرد. روش‌های درمانی از جمله پلکسر پلاسماجت وجود دارد که برای زیبایی ابداع شده اند که بدون سوزن و زخم و ناراحتی شما را به خواسته مورد نظرتان می‌رساند.

برترین‌ها:

افتادگی پلک یکی از مهمترین نتایج پیری پوست

افتادگی پلک‌ها چهره شما را غم انگیز و خسته نشان می‌دهد و زاویه داشتن چشم‌ها چند سال به سن شما اضافه خواهد کرد. همچنین بسیاری از افراد هم از تجمع پوست در اطراف پلک‌های خود احساس ناراحتی می‌کنند. این فرآیند‌های پیری طبیعی باعث می‌شود که ما جوانی و شادابی پوست خود را از دست بدهیم. با وجود ناراحتی در مورد این مشکل ها، بسیاری از افراد از عمل جراحی هراس دارند و به خاطر عوارض بعد آن و مدت زمان بهبود از آن اجتناب می‌کنند. با این حال روش‌های درمانی از جمله پلکسر پلاسماجت وجود دارد که برای زیبایی ابداع شده اند که بدون سوزن و زخم و ناراحتی شما را به خواسته مورد نظرتان می‌رساند.

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک

اولین ورودی ها با ۵۰ % تخفیف در پلکسر پلاس

جهت مشاوره رایگان با دکتر کیایی کلیک کنید.

 

پلکسر چیست؟

پلکسر بر خلاف تبلیغات مرسوم نام یک روش نیست بلکه نام پیشرفته‌ترین دستگاهی است که با تکنولوژی پلاسماتراپی جای خود را به سرعت در برخی از عمل‌های زیبائی باز کرده است. به عبارت دیگر دستگاه‌های متنوعی در بازار کار پزشکی زیبائی موجود است، اما دستگاه پلکسر پلاس در بالاترین درجه کیفیت و دقت قرار دارد.

این روش یعنی پلاسماتراپی نسبت به جراحی‌های زیبایی مزایای فراوانی دارد که همین مزایا آن را به یک روش درمانی محبوب مبدل کرده است. در این روش هیچ نوع برشی وجود ندارد و طبیعتاً به دنبال آن نیز نیازی به هیچ گونه بخیه‌ای نیست. همچنین این عمل به صورت سرپائی و با بی حسی موضعی انجام می‌شود و هیچ نیازی به بیهوشی نیست. در اغلب موارد بیمار می‌تواند پس از درمان به کار‌های روزانه خود ادامه دهد، اما حضور در اجتماع و محل کار تا حدود پنج روز امکان پذیر نیست.

پلکسر در چه مواردی استفاده می‌شود؟

پلکسر روشی بسیار دقیق است که به بافت‌های عمقی هیچ آسیبی نمی‌رساند. همین امر آن را برای درمان‌هایی مانند بلفاروپلاستی بدون نیاز به جراحی، به یک گزینه عالی تبدیل کرده است.

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک

پلکسر مصارف درمانی وسیعی دارد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رفع افتادگی و شلی پوست پلک (بلفاروپلاستی بدون نیاز به جراحی)
  • درمان چروک و خطوط کنار چشم یا پنجه کلاغی
  • درمان چروک و خطوط دور دهان
  • درمان چروک و خطوط نواحی جلوی گوش
  • بهبود اسکار شامل اسکار جراحی، اسکار آکنه و جای بخیه

چه کسانی برای انجام عمل پلکسر پلاس گزینه‌های مناسبی هستند؟

بهترین افراد برای انجام عمل پلکسر پلاس کسانی هستند که پوست ناحیه دچار شلی شده باشند. به عبارت دیگر چین و چروک سطحی باشد. به عنوان مثال افرادی که پوست پلکشان ضخیم باشد یا به اصطلاح پف داشته باشد مورد مناسبی برای انجام پلکسر پلاس نیستند و بهتر است این کار را انجام ندهند.

پلکسر چه مکانیزمی دارد؟

پلکسر لیزر نیست!

اصل عملکرد لیزر و پلکسر متفاوت است. بر خلاف لیزر:

  • پلکسر باعث آسیب شدید پوست نمی‌شود
  • پلکسر را می‌توان بر تمام مدل‌های پوستی اعمال کرد.
  • خطر ابتلا به PIH بسیار کمتر از لیزر است.
  • زمان بهبودی آن کوتاه است.
  • هیچ واکنش التهابی در بافت‌های اطراف و عمقی به وجود نمی‌آید.

فرآیند درمانی پلکسر پلک چشم

این روش اصلاح پلک به عنوان یک روش پویا هم شناخته می‌شود. زیرا در طی مراحل مختلف آن اپراتور کنترل کامل بر کار دارد؛ و ممکن است در طی فرایند از بیمار بخواهد گاهی اوقات چشم‌ها را باز و بسته نماید؛ لذا می‌توان تاثیر آن را به صورت آنی مشاهده کرد.

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک

همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۳۳۴۹۳۹

۰۲۱-۴۴۰۷۸۱۸۷

این تکنیک غیرتهاجمی است. به این دلیل که بدون حذف کردن پوست‌های اضافه، قطع کردن پایداری لایه درمیس و حذف چربی‌های اضافه، عمل اصلاح را انجام می‌دهد.

این روش نقاط کوچکی را بر روی سطح پوست از طریق پلاسمایی که از دستگاه پلکسر تولید می‌شود، ایجاد می‌کند. هر یک از این نقاط تقریبا ۰.۵ میلیمتر از یکدیگر فاصله دارند، به طوری که امکان انعطاف پذیری حرکت پلک را تا زمانی که روش کامل شود، فراهم می‌کند.

به طور معمول فرایند درمان کمتر از ۲۰ دقیقه طول می‌کشد و اثر آن روی پوست دایره‌ای با قطر کمتر از ۱ میلیمتر خواهد بود که ۵ تا ۷ روز باقی می‌ماند. بهترین نتایج معمولا بعد از ۱ الی ۴ دوره درمان حاصل می‌شود و این به شرایط پوست بستگی دارد.

رفع چین و چروک زیر چشم با پلکسر چگونه انجام می‌شود؟

برای برداشتن پوست اضافی اطراف چشم با استفاده از پلکسر به چاقوی جراحی یا لیزر نیاز نیست؛ بنابراین این روش خطرات ذاتی روش‌های جراحی سنتی را از بین برده است. ۳۰ دقیقه قبل از شروع درمان از کرم بی‌حس کننده موضعی برای کاهش ناراحتی بیمار استفاده می‌شود.

در طول درمان از بیمار خواسته می‌شود چشم‌های خود را باز و بسته کند. این امر به هدایت بهتر پزشک و درمان دقیق ناحیه مورد نظر کمک می‌کند. به این ترتیب بیمار بهترین نتیجه را کسب می‌کند.

برای رفع چین و چروک زیر چشم باید چند جلسه پلکسر انجام داد؟

پلکسر یک درمان تدریجی برای رفع چین و چروک زیر چشم است و به چند جلسه درمان نیاز دارد. برای کسب بهترین نتیجه حداقل ۳ جلسه درمان به فاصله ۶ هفته پیشنهاد می‌شود. معمولا هر جلسه پلکسر بیشتر از ۳۰ دقیقه طول نمی‌کشد.

تنها عارضه‌ای که ممکن است قدر طولانی شود قرمزی مختصر پوست است که در برخی موارد اتفاق می‌افتد، ولی به طور کلی این درمان هیچ نوع عوارض جانبی پایداری به همراه ندارد.

نتایج پلکسر چه مدت باقی می‌مانند؟

از آنجایی که پلکسر بیش از یک روش ساده سفت کننده است و در آن واقعا پوست برداشته می‌شود، نتایج حاصل از آن به اندازه جراحی‌های تهاجمی باقی می‌ماند. البته مانند دیگر جراحی‌های زیبایی، پلکسر نیز نمی‌تواند در برابر سالخوردگی مقابله کند و تاثیرات آن به طور کامل دائمی نیست، ولی نتایج مثبت حاصل از آن بین چند ماه تا چند سال باقی می‌ماند. علاوه بر افزایش سن، سبک زندگی مانند سیگار کشیدن، مصرف الکل و تابش طولانی مدت نور خورشید نیز می‌تواند باعث کاهش اثرات حاصل از پلکسر شود.

ژنتیک و قومیت بیمار از دیگر عواملی هستند که روی نتایج درمان تاثیر می‌گذارند.

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک
جهت مشاوره رایگان، رزرو نوبت و کسب اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید با شماره تلفن‌های کلینیک تماس حاصل فرمائید.

مدت زمان ریکاوری چقدر است؟

پس از درمان، لکه‌های کوچکی روی پوست به وجود می‌آید که ۵-۷ روز ادامه می‌یابند. شما می‌توانید آن‌ها را با محصولات آرایشی پوشش دهید.

ناحیه درمان شده به مدت ۲ یا ۳ روز ممکن است کمی متورم شود.

در حال حاضر، زمانی که اثرات از بین می‌روند، ممکن است پوست به مدت ۱ تا ۲ هفته کمی قرمز باشد.

سعی کنید از کرم استفاده کنید چرا که به فرآیند بهبود، ساخت مجدد پوست و کاهش حساسیت کمک می‌کند.

اولین ورودی ها با ۵۰ % تخفیف در پلکسر پلاس

جهت مشاوره رایگان با دکتر کیایی کلیک کنید.

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک

جهت مشاهده نمونه های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

payambaranlaserclinic@

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک

همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۳۳۴۹۳۹

۰۲۱-۴۴۰۷۸۱۸۷

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید.

cafesalamat.com

پلاسماجت برای درمان افتادگی پلک

بیمارستان پیامبران، طبقه ی اول، دپارتمان سلامت و بهبود سبک زندگی

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج